Farbenie obočia. Ako ste s ním boli spokojné?

slnieckova
28. okt 2008

Mate s tym skusenost? Zaujimalo by ma ako dlho to vydrzi, cenove relacie a ci ste boli spokojne (mala som moznost raz u mojej znamej vidiet zafarbene obocie a teda... vyzerala ako Breznev 🙄 )

A este by ma zaujimalo, ci ste niektora pri domacom farbeni vlasov porusili zasadu uvadzanu na "letaku" od farby: nepouzivat na farbenie obocia 😀

noemikatka
27. apr 2016

Poraďte Dobrú kozmeticku Petržalke ktorá dobre farbi obocie mám ho skoro holohlave ďakujem

0silvia0
9. jún 2016

Ja sa chcem spýtať, či fakt skutočne naozaj sa niekomu páčia tie výrazné hrubé hrozné obočia, čo teraz všetky baby nosia. Ja som si nikdy obočie nefarbila, mám ho normálne, prirodzené, ale keď vidím na ulici nejakú obočnicu vyobočnicovanú s obrovským hrubým nafarbeným obočím, ja sa niekedy až zľaknem. To je fakt pekné? Lebo mne to pekné vôbec nepripadá, skôr také umelé ako pre masku čarodejnice...

noemikatka
11. jún 2016

@0silvia0 no niektore sito fakt robia hrozne toje pravda ale ich vec ja si obocie robim z tienami na obocie tak akurat pretoze som sa narodila z chybajucimy chlpkami 🙂

0silvia0
11. jún 2016

@noemikatka no s tými tieňami to môže byť v pohode, ale niektoré baby majú nejakú tmavú farbu, hrubú čiaru obrovskú, no hrôza, asi tomu nerozumiem...

julka19
18. feb 2017

Neviete mi povedať prečo mi hnedá farba refectocil chytá na čierno s 3%peroxidom musí ku nej byť original peroxid refectocil ? Ďakujem za každú odpoveď 🙂