Farbenie obočia. Ako ste s ním boli spokojné?

slnieckova
28. okt 2008

Mate s tym skusenost? Zaujimalo by ma ako dlho to vydrzi, cenove relacie a ci ste boli spokojne (mala som moznost raz u mojej znamej vidiet zafarbene obocie a teda... vyzerala ako Breznev 🙄 )

A este by ma zaujimalo, ci ste niektora pri domacom farbeni vlasov porusili zasadu uvadzanu na "letaku" od farby: nepouzivat na farbenie obocia 😀

dsnadja
14. máj 2009

no to je teda.....farbim...sorry

bluemary
17. máj 2009

Caute!
tiez si farbim sama a vyzera to dobre 🙂 Vydrzi asi tyzden 🙂

sumienka2525
18. máj 2009

Aj ja pouzivam teraz farbu na obocie RefectoCil c.3 lebo tetovanie mam uz vyblednute velmi a robim to presne ako aj dsnadja a som maximalne spokojna.

monca4ever
18. máj 2009

používa sa to aj na natenkovytrhané obočká? Ja si chcem mihálky nafarbiť ale sa bojím jak čert kríža 🙂

hasleerka
18. máj 2009

no vy ste šikulky, čo to doma zvládnete ... ja si radšej idem dať vytrhať a zafarbiť ... a veru už by som aj mala ísť, lebo musím prikrášlovať ceruzkou

pancake
18. máj 2009

ja som si tiez farbila obocko londou, a je dobra.len si nekupujte ciernu ani hnedu ale je aj farba medzi tym. ale zabudla som ako sa vola. tiez mi ta farba vydrzala 3 roky a to som este polku vyhodila. 😀
teraz si iba dokreslujem ceruzkou a rozotriem takou kefockou co je k tej ceruzke presne urcena. aby to vyzeralo prirodzene.od rimelu. ta kefocka je na tom vrchnaciku od ceruzky.som spokojna. a ked som bola prar krat u kozmeticky tak som si dala aj trhat a farbit obocko, ale isla som od tial ako ,,breznev,,
no strasne cosi. dala mi ciernu farbu a ja mam svetlu pokozku a este som aj blond bola. no skoda reci. tiez som si to kremom vybrhlila aby mi to zmizlo. a ked si robim sama, tak som spokoja. 😉

timinka1984
19. máj 2009

farba sa voa grafitova.....je taka skor seda.....no pekne farbi 🙂

roasha
20. máj 2009

baby,obocko si tvarujem klasika pinzetou,ale vcera som v Dm-ku videla take "depilacne nalepky",uz vytvarovane obocko,len nalepit a strhnut.pouzivate to niekto? 😕

ssilvus
7. jún 2009

ahojte...ja chodim aj ku kozmeticke ale vacsinou si farbim sama pouzivam taku znacku ako kozmeticka refectocil hnedu...

klirkad
7. jún 2009

ahoj. Ja si nefarbym obocie a ani si to neviem, len si ho vytrham-uprvym, mam blond vlasy obocko tmave..... Vobec neviem ako na to, porad dsnadja 🙂

miruska32
11. sep 2009

Ahojte babenky, som tu dlho nebola...tiez akurát rozmýšlam nad farbením obočia, lebo som chcela ist ku svojej kozmetičke a tá nemá na mna vobec čas a povedala mi, ze az za 2tyzdne a ja chcem obočko !!!!!!!!!!!!mat skor!!!!!citala som si vaše prispevky...takze ja by som chcela na hnedo, kozmeticka mi pekne zafarbila ked som u nej bola...ale teraz by som chcela sama takú tmavú ako mi ona zafarbila!!!viete mi poradit aku značku na hnedé obočie..mám hnedé vlásky:D

miruska32
11. sep 2009

a nechcem nejaku namáhavu prípravu na to...

miruska32
11. sep 2009

😀

penka
11. sep 2009

ja chodim ku kozmetičke na formovanie a farbenie grafitovou farbou. Som plavovláska, preto si to nechávam len kratšie a vydrží mi to tak 3 - 4 týždne.

barbie33
8. okt 2009

ahojte všetky babenky. nemohli by ste mi poradiť, kde dostanem kupit farbu na obočie Refectocil? lebo v dm nemaju. tam bola len farba swiss o par, ktorá stála vyše 8 eur a je iba na 10 použití. ja by som chcela tu druhu. alebo tá sa dá kupiť iba cez internet??? díky moc 😀

dsnadja
8. okt 2009

klirkad..ale ked maš tmave obočie a blond vlasi načo si ich chceš farbiť?a ked tak len hnedou alebo tou plavou,ale snad ja by som prvy krat išla kozmetičke,a potom skusiť sama,inak neviem kde sa tu da kupiť ten refectocil ja ho mam z gyoru 😉

samsara
9. okt 2009

Ahojte,prosím Vás baby,ako často si farbíte obočie a akou farbou ,myslím značku farby na obočie.
Ja som si donedávna kupovala Londu,ale tá mi vôbec nechytala,vydržala maximálne 2 dni,teraz som našla nejakú ,,novinku" -swiss o par farbu ,ale je tam upozornenie,že obsahuje dusičnan strieborný,myslíte,že si môžem farbiť obočko touto farbou 1 krát do týždňa,píšu,že by mala vydržať na obočí asi 2 týždne,to mne nevydrží žiadna,ale táto vydrží aspoň ten týždeň,len sa obávam toho dusičnanu strieborného,ked ho tak zdôrazňujú...čo si myslíte?
Ďakujem.

madonnka
1. dec 2009

Ahojte 🙂

Chcem sa opytat ci máte niektora skusenost s tetovanim obocia?Aky je postup,kolko rokov to asi vydrzi,boli to,kolko to stoji..proste by ma zaujimalo ako to prebieha....velmi sa mi páci také obocie ,budem rada ak mi niektora napisete.

dakujem vopred🙂

gabka000
27. jan 2010

Tak baby ...prečitala som si tu rozne prispevky no ja mam na to taky nazor ze londa je svetlejsia farba a menej vidrzi no je lacnejsia ako reflektocil .... 🙂 na obocie by sa malo nechavat maximalne tych 10 min. a mihalnice od 15 min do 30 .....a obocie by malo mat taku farbu ako vase vlasy ..a ked nechcete mat farbu na pokozke tak sa da vicistit s pletovou vodou ....a peroxid by ste mali pouzivat 3% lebo potom moze dojst k nasledkom.... 6% peroxid je na odfarbovanie chlpkou 😉 😉 😉

monulkab
28. jan 2010

holky vykašlete se na domácí barvení a zajděte si raději ke kosmetičce, zrelaxujete se a navíc si budete jisté že budete vypadat i dobře. já na svoji kosmetičku nedám dopustit, nabarvené obočí hodně pomůže, já chodím pravidelně každý měsíc.

martina444
27. júl 2010

baby poradte...dneska som si bola u kozmeticky dat zafarbit obocie...mam svetle vlasy a obocie cierne.a ona mi tam tu farbu nechala asi tak 5 minut a potom mi ju hned zotrela.obocie nemam vobec zafarbene.viacere ste tu pisali,ze farba sa pri umyvani vymyva,no ja som si obocie pretrela mokrym tamponikom a neslo nic.kde sa stala chyba???

zuzucream
18. aug 2010

ja som kozmeticka ale este sa mi nestalo aby som si na tampone videla ako sa mi ta farba z obocia vymyva prepac a ani som od nikoho nepocula ze ked si pretrel tamponom po oboci tak mu tam ostalo z farby.. jedine ihned po farbeni.. je pravda ze sa farba vymyva ale nie takto 🙂

miskadusko
15. mar 2011

@gabka000 chcem sa spýtať kolko toho 3 percentného peroxidu mám dať ked si idem farbiť obočie. Mám tiež ten Refecto Cil grafitovú. viem že ste tu dlho nikto nebol ale aspon to skúsim. díky za odpoved 😀

miskadusko
15. mar 2011

@zuzucream chcem sa spýtať kolko toho 3 percentného peroxidu mám dať ked si idem farbiť obočie. Mám tiež ten Refecto Cil grafitovú. viem že ste tu dlho nikto nebol ale aspon to skúsim. díky za odpoved

zuzucream
20. máj 2011

🙂 to je na tebe...vidis ked miesas farbu ci ju mas moc hustu alebo taku akurat🙂

jjanett
24. apr 2012

@gabka000
na odfarbenie chlpkov sa pouziva 10% peroxid ,6% na farbenie a 3% na desinfekciu 😉

lambrett
9. aug 2012

baby a mozem otazku? ak chodievate ku kozmeticke na farbenie obocia....pouziva aj cosi ako zmizik na obocie, aby zotrela farbu napr trochu z koze ak sa jej tam dostane?neviem to nikde na google najst. dakujem za odpoved a radu 🙂

1961evka
9. máj 2013

chcem sa spýtat,,keby si nafarbím obočie tou farbou na obočie a nepoužijem na to aj ten peroxiiid tak co ???? musi sa pouzivat alebo nie ????

bell216
14. máj 2013

baby v ktorom salone pekne a za priatelne ceny upravuju a farbia obocie?

moncica29
18. feb 2014

Baby nevedela by mi poradit niektora, neviem ako nestastne sa mi podarilo vytrhat obocie ze pri koreni nosa , mam aj v strede trochu a tie "konce obocia nemam" nakolko som blond , obocie mi ani nevidiet ze mam poriadne je strasne bledunke, chcela by som si ho trosku prifarbit kym mi normalne dorastie, a chcela som sa opytat , ze keby si dam farbu tak ze si natriem aj na ten koniec kde nemam vela chlpkou ci mi to neostane aj na kozi, ci sa mi to z tej kozi zmyje, dakujem 😒