Farbenie vlasov po pôrode. Prečo mi nechytí?

marbella
6. máj 2008

Ahojte maminy.Mam taky problem s farbenim vlasov. Som uz 14mesiacov po porode a ked sa snazim nejako sa skraslit,cize zafarbit si vlasy,tak farba mi skoro vobec nexyti. Ked aj xyti,tak je taka"prasiva" a za tyzden sa vymyje. Zacalo to uz v tehotenstve a trva to doteraz. Nemoze to mat nejaky suvis s hormonmi? Pytala som sa na to aj gynekologicky, ale je to taka teta stara, ktora ma vzdy so vsetkym odbije so slovami,ze to je v poriadku,to moze byt..
Chcem sa pacit uz konecne sama sebe,dat si nejaky melir na leto,omladit sa a nedari sa ☹

emjee
6. máj 2008

znamena to, ze si farbis vlasy doma? co tak poradit sa s kadernickou?

danulik
6. máj 2008

tiez odporucam kadernicku 😉

amj
7. máj 2008

marbella - měla jsem stejný problém, kadeřnice mi pak poradila, že po těch ,, domácích,, barvách se mi hrozně mastily vlasy a myla jsem denně, přece jen to jsou odbornice, tak vyraž tam. za ty prachy to teda fakt stojí 😀

marbella
autor
7. máj 2008

lenze ja som si vzdy doma farbila vlasy a vzdy mi to xytilo..teraz vobec ☹

amj
7. máj 2008

jj, já taky. po porodu ale ani náhodou, tak jsem byla u odbornice a dobrý. a je to teda fakt pohodlnější 😀 😀

marbella
autor
7. máj 2008

to fakt? no asi sa tam teda vyxystam, hadam sa jej podari to,co mne nie 🙂 potom aj fotku hadam pridam 😀 😀

amj
7. máj 2008

nojo, vůbec mi to nedrželo, a když tak mi to rozkrapatil o(nebo jak to mam napsat) celý vlasy, že to nešlo učesat, rozčesat...nic. tak jsem skočila do kadeřnictví, udělala mi na tom melíry, ty starý barvy mi nějakym stahovačem nebo jak tomu řikala stáhla, a je to super, dokonce mi vlasy i vyrostly, protože od porodu, a po čas kojení to bylo hrozný, mi připadalo, že mi furt jen padaj

marbella
autor
7. máj 2008

aj mne vypadavali...a riadne..potom sa to nejak ustalilo naxvilu...a teraz znova zacinaju jedovat 😒

amj
7. máj 2008

tak zkus něj. vitamíny... ti taky poradí. já jsem taky brala protože mi zbyly asi 4 vlasy ( a protože nemůžu mít krátky, ale polodlouhý nejlépe dlouhý) páč jinak vypadám jako jablko, tak jsem to musela řešit taky.

marbella
autor
8. máj 2008

🙂 ja zas mozem mat len kratsie..ked to mam dlhsie,nijak mi to nedrzi tvar...vyzeram potom jak nafuknuty balon 🙂 len lica trcia 🙂 v com su ine farby u kadernicky?su kavalitnejsie?

marbella
autor
8. máj 2008

vyskusam aj vitaminy...leto sa blizi🙂

janka1874
8. máj 2008

ahojte ano farby od kadernicky teda neviem ci to mozem nazvat kvalitnejsie ale su silnejsie ako tie co sa predavaju v drogeriach
tiez Ti to odporucam a potom uz Ti to snad bude fungovat aj doma v pohode len nech Ti hodi zaklad kedze ak som to spravne pochopila tak si nefarbila uz dost davno a uz pocas tehotenstva a aj po nom sa moze kvalita vlasov zmenit

marti7
8. máj 2008

mně taky chytají barvy jinak 🙂 kadeřnice je jistota 😎

marbella
autor
8. máj 2008

ja to farbim casto praveze 🙂 no a ked som sa isla vydavat,to bol vrxol....furt mi byvalo zle, nexala som si vyrast do pol hlavy svoje hnede, a spodok bol blondavy.... xcela som cervene vlasy a mala som hnede so zelenym nadyxom..trosicku.. 😀 😀

amj
8. máj 2008

marbela - tak to znám tyhlety barevný kombinace 😀 😀

marbella
autor
8. máj 2008

🙂 ale po case sa na tom zasmejem,ked si prezeram fotky stare...no nie? 🙂

emjee
8. máj 2008

ja som mala oranzove vlasy 😀 nechtiac 😀

marbella
autor
8. máj 2008

a to sa ti ako podarilo? 🙂

krista
9. máj 2008

Ahojky, tak mě barva jak v těhu tak při kojení chytá naštěstí dobře 😀 Ale oranžovou hlavu už jsem jednou měla taky, kdy jsem si dala na své blond vlasy čokoládovou barvu 😅

olinka6226
9. máj 2008

mne sa teraz ked som prestala kojit farbenie ustalilo. predtym mi pocas tehu a kojenia chytala farba o nieco slabsie tak som ju musela nechat dlhsie posobit. teraz je to super. akurat sa zas budem musiet teraz zafarbit lebo mi nejak rychlo rastu vlasy 😅 alebo zeby to bolo tym ze ten cas tak leti 😀 inak teraz mam trosku iny problem. dorastaju mi vlasy -hromadne- co mi po porode vypadali. tak mam po celej hlave po vrstvach normalne 4cm neucesatelne vlasy. najhorsie je ze stoja za kazdu cenu. no ludia si o mne mozu mysliet kadeco 😀 a po dlhom case mam zas ofinu 😀 no a kadernicka mi povedala ze bohuzial musim chvilu vydrzat kym dorastu do trosku dlhsej dlzky.

emjee
9. máj 2008

experimentovanim 😀 mesiac pred maturou 😀

marbella
autor
14. máj 2008

zacinam s vitaminmi 🙂

suzuki12
1. júl 2011

ahojte som po porode 3 tyzdne mam sestonedielku a chcela by som vediet ci sa mozem zafarbit...uz ani nedojcim lebo mam malo mlieka dakujem

danielkadandy
17. sep 2021

@marbella ako si to poriesila? Mam ten isty problem