Farbenie vlasov počas kojenia

milka1533
10. máj 2019

Cawte baby môžem. Si za farbiť vlasy keď kojím?? 🙂 lebo niekde som počula ze nie iný hovoria ze môžem 🙂.. Ďakujem za rady 😉

evittam
10. máj 2019

@milka1533 Samozrejme. Zila som rovnako ako pred otehotnením aj počas tehotenstva, dojcenia,...t.j.jedla som to iste,pila, robila, chodila ku kadernícke-vizazistke,....Obe deti su zive a zdravé.

dskjhfdlkdjhl
10. máj 2019

@evittam to znie neuveritelne😀

29simona29
10. máj 2019

@milka1533 farbila som si aj počas dojčenia, aj počas tehu a mám zdravého synceka☺️

kittykat22
11. máj 2019

@milka1533 môžeš. Ja som nefarbila. Ani počas tehotenstva, ani počas kojenia. Keď vidím, koľko je okolo chorých detí, a často sa nepríde na spúštač, tak som si radšej dala pauzu. Ale celkovo som žila počas tohto obdobia zodpovednejšie. Ale zrušila som len veci z márnivosti - nič život obmedzujúce 🙂 Po skončení kojenia som radostne naskočila do starého vlaku 🙂

ingelika78
11. máj 2019

@evittam ja to mam takisto. Niekedy zasnem co vsetko by som nemala byvala jest/pit pocas tehotenstva alebo dojcenia. Vlasy som mala farnene aj v tehotenstve, a aj teraz ked dojcim a syn je, ako inak, v poriadku 🙂

evittam
11. máj 2019

@ingelika78 Ja som našťastie otehotnela, vynosila, porodila, oddojcila, prikrmovala a ine obe deti aj bez MK. Lebo ked tu citam tie "perly" tak mam dost. Niekedy az zdravý rozum stoji....😁😉

puskaruka
11. máj 2019

Teraz už vyrábajú úplne inak tie farby ako kedysi..... sú úplne neškodné.... môžeš samozrejme, veď keď máš šediny, nebudeš predsa šedivá dojčiť dieťa..... si ľudia pomyslia, čo to za starenu čo dojčí dieťa...bez obav si vlasy farbi

kittykat22
11. máj 2019

@puskaruka ako nic proti farbam. Ale viete, ze zeny ktore maju deti maju v priemere 25 rokov. Stareny tazko

lucyluv
11. máj 2019

Vieš čo, farbiť sa v pohode môže, ale čoskoro ti zrejme začnú brutálne padať vlasy, ako väčšine ženám po pôrode, takže ja som rada, že som s farbenim skončila, vlasy vypadali, narástli pekne silné nové 🙂

evittam
11. máj 2019

@kittykat22 Aj 25rocne zeny uz maju niektoré šediny. Ako niektorym vypadávajú vlasy, inym nie.

puskaruka
11. máj 2019

@kittykat22 už od 20 si niektoré musia farbiť kvôli šedinam, niektoré prídu aj s hormónmi s tehotenstvom.

kittykat22
11. máj 2019

@evittam @puskaruka ja to chápem, a máte pravdu. Ale s 5 šedinami, nie je žena starena. Povedať, že žena bez farbenia bude vypadať ako starena ktorá kojí je padnuté na hlavu.

evittam
11. máj 2019

@kittykat22 Tak to je pravda,ze je to trosku "pritiahnuté za vlasy.

puskaruka
11. máj 2019

@kittykat22 päť sedin ani nevidno, to by ani netrebalo farbiť, ale ak ich je hojne a vidno to.... ľudia sú rôzni a nie každý vie odhadnúť vek človeku so sivymi vlasmi.

erickatt
11. máj 2019

@milka1533 ano môžeš. To su staré povedacky a mýty ze to škodí. Teraz su farby bezpečnejšie

milka1533
autor
12. máj 2019

Ďakujem baby za radu :D.. A šediny nemám chvalabohu 🤣🤣🤣... Ja sa často nefarbim v živote som mala zafarbené vlasy možnože 2krat :D.. Tak informatívne som sa opyta la ci sa smie farbiť počas kojenia lebo ja s tým skúsenosti nemám a ďakujem každej jednej za info 😉😉