Farbenie vlasov počas tehotenstva

erinka1411
5. nov 2013

Ahojte, som v 30 tt a rozmyslam ci si mozem zafarbit vlasy, farbim si ich len šamponom nie farbou...ale neviem ci mam uz vydrzat bez zafarbenia do porodu alebo ci si ich mozem zafarbit. Co myslíte? Ďakujem

katren
5. nov 2013

@erinka1411 takychto diskusii je tu neurekom..... 🙄
sprav ako chces 😉

katrinka8
5. nov 2013

@erinka1411 - jasne, ze mozes 😉 Dnes uz su velmi setrne farby na vlasy v tomto smere. Moja kadernicka cca do porodu pracovala (do svojho 😀 ), tak sme to akurat rozoberali asi pred 2 tyzdnami. Ak pracuje kadernicka s kvalitnymi farbami, tak je to bezpecne aj pre Teba (nevdychujes kadejake hnusne latky) aj pre babo 😉

jul11
5. nov 2013

@erinka1411 rataj s tym,ze mesiac az dva po porode nikde nepojdes,ja som isla ku kadernicke asi po styroch.s farbou sa musis rozhodnut ty,kazdy ti povie iny nazor.ale urcite odporucam aspon ostrihat,lebo potom nebudes mat cas,ale chut,radsej pojdes spat 🙂ale je to individualne,ak budes mat niekoho,kto male postrazi,tak taka hodka dve mimo domu dobre padnu

limetka713
5. nov 2013

podla mna môžeš bez problémov..však si daj farbu bez amoniaku a nie je o čom.. síce ako sa vyššie píše budeš aj tak po pôrode väčšinou doma, ale rátaj s tým, že budeš chodiť po doktoroch, po poradniach, možno aj krstiny budeš mať..takže ak si teraz nervozna a nevieš vydržať tak si neviem predstaviť čo budeš potom robiť .. navyše teraz máš ešte času jak čečiny, potom už asi nebudeš mať 🙂

simca06022011
5. nov 2013

Vlasy si daj do poriadku urcite do porodu, ostrihat, upravit, zafarbit... uzi si kym mozes, ja som si uzivala aj kozmeticku a vsetko co sa dalo. Po porode to nebude take ruzove, napasovat sa do casu, kedy bude cas a vobec si najst cas... a doma nebudes.. bude uvitanie do zivota alebo ine stretavky, navstevy a tebe to tiez lepsie padne ked sa budes citit pekna 🙂))

adkasmolka
6. nov 2013

farba Ti pocas tehotenstva moze aj inaksie chytit popr. vobec - vid moj pripad 😒 A urcite si ich daj aspon prestrihat alebo niaky sikovny uces nech ti spravi, lebo po porode nato cas nebude 🙂

suelynka
11. nov 2013

@adkasmolka mozem sa spýtať aku farbu si si dala a aky velky rozdiel vysledný to bol??

adkasmolka
12. nov 2013

@suelynka davala som si tu penovu farbu,vtedy to bola novinka a davala som si orieskovu a vobec mi nechytila, jedine sa mi na slnku leskli. Pred porodom som isla ku kadernicke, farbila ma wellou, chytila ale to sme isli na tmavo - tmavo hneda. Po porode uz v pohode, vseko mi chytilo 🙂

carmenuska
14. nov 2013

Dievcata a melir sa moze? ja si ho potrebujem dat dorobit aspon na Vianoce nech vyzeram ako clovek....

michi200
16. nov 2013

aj ja som dlho váhala a vydržala som prvé 3/4 mesiace, potom som už mala veľmi veľa odrastených. takže som sa odvážila a kúpila som Garnier Olia, veľmi šetrná farba na vlasy, bez amoniaku, skoro vôbec nesmrdí, neštípe super prekrýva. najprv si však radšej sprav určite test na alergiu na farbu, aby si nedostala alergickú reakciu...

zuzi0110
16. nov 2013

@carmenuska melír nie je problém. Problémových je PPD ( phenylenediamine) a to je čierne farbivo.
@michi200 mrkni aj ty či to tam je. @erinka1411

babika131
26. nov 2013

No ste ma potešili,lebo moja kaderníčka ma vystrašila,že ako tehotná by som sa nemala farbiť,ale to nie ani tak ona ako to,že to niekde počula,že sa mám radšej spýtať gynekológa.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre