Farbenie vlasov z hnedej na blond. Ako postupovať?

zivika
9. aug 2011

Ahojte kocky. Chcem vas poprosit o vase skusenosti so zosvetlenim hnedych vlasov. Pred tehu som si vlasy nafarbila na hnedo, aby som si pocas tehu nemusela farbit odrasty a teraz sa neviem dopracovat ku povodnej blond farbe...Na kadernika nemam momentalne ani cas, ani prostriedky, takze by som to rada vyriesila svojpomocne, len sa bojim, aby som nedopadla zlta ako kura 🙂 Ked som si prvy krat farbila vlasy, zacala som so zosvetlovacom, lenze teraz sa bojim dat si zosvetlovac na hnedu farbu, lebo netusim, ako to zareaguje...uz sa pokusam asi pol roka nafarbit sa aspon o odtien, dva svetlejsie, ale nic nevidno, ta hneda sa ma drzi ako kliest 😠 nech si dam akukolvek farbu, ziadna zmena, furt je to rovnake...nepotrebujem nejaku megaextraultra blond, uplne by stacilo nieco take ako na obrazku 🙂 nemate niektora uspesny navod na to, ako to mam urobit? vdacna budem za kazdu radu, alebo napad 🙂

evittam
27. aug 2016

@linducka To môže byť aj náznak nejakých zdravotných problémov ak ti rednú-vypadávajú vlasy....

viva13
12. okt 2019

Prosim poradite mi niekto?dnes som si farbila vlasy nemali moju farbu v obchode tak som kupila skoro rovnaky odtien ako pouzivam/ svetla plava /len iny výrobca a vlasy mam tmavo plave alebo ake prosim nechce sa mi cakat u kadernicky preto sa chcem opytat kedy si mozem farbit znova?