Film Marley a ja. Aj vy ste fanúšikovia?

klirkad
4. jún 2009

ahoj, tento film nas tak chytil, mame totiz psika doma aj mi a tiez vieme,ze raz pride koniec. No kto mate psa,rodinu? odporucam kuk film

titkovamiriam
4. jún 2009

poznam 🙂

nas pes je uz mesiac v psacom nebi 😲 😔 😢

klirkad
autor
4. jún 2009

tak ten nas ma zatial len 3.r. ale neviem ako to bude, bez neho nase 3.dospievajuce deti ho miluju az tak,ze sa pravydelne striedaju na venceni a to bez frflania.... 🙂 chudak ten vas a uz bol stary,alebo mu daco bolo?a ako to znasate? ☹

titkovamiriam
4. jún 2009

mal 17 rokov od reumy az po astmu mal vsetko,tak ho milan ktory s nim vyrastal zobral veterinarovi-ked dosiel bol z toho dva dni mimo-hovoril mi ako ho drzal a reval ako maly chlapec 😢 😢 😢

klirkad
autor
4. jún 2009

tak to je sila, lebo toto fakt pochopia len psickari,... uf,...ja som nasho priniesla ked mal len 4tyzdne. mi s detmi a snim tvorime spolu rodinu a ja to stale hovorim ,,,nechcem to vidiet a zazit ako mi budeme bez neho........nema nastastie ziadnu chorobu,je to mali shi-tzu ma milu tvaricku. najnovsie ho deti naucili jest jeho jedlo s vydlicky 🙂 🙂 🙂 a druheho psika nechcete? 😉

titkovamiriam
4. jún 2009

mame 4 rocnu slecnu aidu,aj sme mysleli za bude mat mozno steniatka s peginom no nepodarilo sa-inak mi mame vacsich psikov-obaja boli a su pitbuli 😀

drejka
4. jún 2009

klirkad - podľa môjho frajera je to najhorší film aký kedy videl, pri koncu filmu išiel radšej preč (akože na WC a slziť do kúpeľne) nech to nemusí vidieť, má totiž labradorku a keď tam videl toho Marleyho, tak mu to došlo tak ľúto 😔 😔 😔

klirkad
autor
4. jún 2009

ved to, ten film rozplace aj chlapa, u nas plakala celaaaa rodina.

mamartinka
4. jún 2009

baby som rada ze tato tema vznikla.ja som si aj knizku kupila ale este ju nemam kedy precitat.net cas.tiez mame doma labradora 1 a 2 mesiac tiahne.chcem sa spitat.neviete mi poradit kde by som si ten film na neakej stranke mohla pozret ci uz je niekde.alebo aj stiahnut z neakej stranky.viete mi poradit.

melania85
5. jún 2009

kamarát mi chcel film požičať, ale ja som povedala NIE. Všetci okolo mňa vravia, že je to veľmi smutný film, tak preto... Ja mám doma tiež 5 a pol ročného labradora. Bývame síce na dedine, ale mávame ho v dome (cez deň býva na dvore). Neuveriteľne sme si všetci na neho zvykli... Každe ráno, keď sa zobúdzam, tak trávi so mnou čas v kúpeľni a pod.... Proste je to moja lásočka a nikdy by som ho nedala za nič. Takže určite, keby som si pozrela ten film, tak by som začala premýšľať o tom, čo budem robiť, keď tu TOMINKO nebude. A to teda nechcem.... :(

klirkad
autor
5. jún 2009

ahoj. neviem kde sa da stiahnut, ale uz je v pozicovni, ja som ho videla este ako cerstvu novinku s titulkami doma a bola som rada, ze som to kuk doma lebo v kine by to dopadlo ☹ myslim plac.......