Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Filter na vodu v domácnosti

orchidea79
28. júl 2014

Ahojte mamičky, chcem sa Vás spýtať, či máte niektorá filter na vodu v domácnosti? Ako ste s ňou spokojné? Je to pravda, že taký filter oberá vody o minerály? hmmm, neviem sa rozhodnúť... či kúpiť alebo nekúpiť.....

janikes
28. júl 2014

@orchidea79 ahoj,my mame uz 3 roky Britu a sme maximalne spokojny, so zaciatku som rozdiel v chuti necitila, ale teraz ked si dam doma vodu len tak obcas na skusku 😀 , tak citim rozdiel vo filtrovanej a nefiltrovanej. A hlavne je super, ze sa ti neusadza vodny kamen, ja prefiltrovanu vodu pouzivam na vsetko - pitie, varenie, kvety...na umyvanie samozrejme nie 😀 😀 😀

klincek
29. júl 2014

@orchidea79 ja neodporucam. rozdiel v chuti vody naozaj citit, ale pre mna je ta filtrovana maximalne nechutna. a neviem sa z nej napit, mozem vypit aj liter a stale som smadna. ale zase vacsina mojich priatelov ma a pochvaluje si..no ja si u nich vzdy pytam "vodovodku" 😅

jamabe
29. júl 2014

Ten filter nieco zachyti, ale urcite nie vsetky mi eraly, neboj.. To by z toho bola destilovana voda... My mame sice na Slovensku vybornu vodu, ale zial tie rury su vacsinou teda postarsie, ktovie co v nich vsetko je... 😝
My mame, ano chut je ina, ale zvykli sme si, za mna ano...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli