Fitness s detským kútikom. Kde v Bratislave? Poraďte

m.maminka
20. nov 2008

Ahoj. Chcela by som Vás poprosiť o radu. Chcela by som chodiť cvičiť ale mám menší problém. Mám malé dieťa, ktoré je v tomto čase na mňa veľmi viazané a nemôžem chodiť bez neho cvičiť. Nevite o nejakom fitnes centre kde je detský kútik(v Bratislave)?

filipa
21. nov 2008

ahoj, v tom novom Relax studiu v petrzalke, ale nebola som tam...

anitka
21. nov 2008

Ano
v novom Relax centre tam sa o dieta od 3 mesiacov postaraju mile baby.Je tam novy pekny kutik pre deti
kamoska tam bola s malou a bola velmi spokojna -hlvane teda mala.

cicushka
21. nov 2008

ja tam chodim, ale ak je dieta na teba viazane, tak tam nechod, kutik je mimo fitka. ak je zle, tak ti z neho zavolaju, ale peniaze za vstup do fitka ti uz nevratia. A vstup stoji okolo 170 sk

cicushka
21. nov 2008

a este som chcela napisat, ze moje tajomstvo je tymto padom vonku 😀 😀 😀

m.maminka
autor
24. nov 2008

Ahojte. Vdaka za typ.
Noooo cicushka to je dost penazi na to aby som hned odisla keby mi cinkli 😲 . A nedalo by sa, ze by som mala maleho pri sebe tam kde sa cvici 😅 ?
A ty si uz kolko krat musela odist z fitka koly malej 😀 ?

cicushka
24. nov 2008

m.maminkaju , prepac, ale bola sa niekedy vo fitku? nepripada ti to nebezpecne miesto pre dieata.Mne teda ano.
Ale to si ani zistovat nemusis, urcite ta nepustia s dietatom do fitka.
Ale je tam aj bazen a do bazena mozu ist deti od 3 rokov na tvoju zospovednost. Ale v tom pripade, plati dieta vstup do bazena tiez. Na stranke maju aj cennik. www.relaxx.sk

a mne volaju priemerne tak kazdy treti krat. Ale nemozes sa riadit podla mojho dietata.

m.maminka
autor
24. nov 2008

Praveze som chodila, viem ze to je nebezpecne. Je to blbe , ze ten kutik je mimo fitka.
kolko ma tvoja dcerka rokov?

cicushka
24. nov 2008

mam to v pase (prejdi myskou po mojej fotke), mame 1 a 2 mesiace. Cize take obdobie, ze niekedy si neuvedomuje, ze tam nie som a je zaujata kutikom a niekedy mame den, ze nemozem sa od nej pohnut a este jej nevysvetlim, ze sa vratim. 😒

m.maminka
autor
24. nov 2008

Tak to mas fajn. Aj moj ked bol taky maly, nemala som s nim ziadne problemy. Len teraz mame take maminkovske obdobie 🙂 Ale mozno to skusim. Chodi tam dost mamiciek s detmi?

cicushka
24. nov 2008

m.maminka. zo zaciatku vobec nikto...teraz sa to uz rozsirilo takze uz viac. Ale nikdy sa mi nestalo, aby bolo v kutiku viac ako 5 deti naraz. Ale to chodievam okolo 14 hod. NA vecer to uz byva ovela viac plne. Vo vecernych hodinach by som sa tomu miestu radsej vyhla.

m.maminka
autor
24. nov 2008

A co sa tyka fitka? Oplati sa to za tie peniaze?

cicushka
24. nov 2008

m.maminka) uprimne...ani nie...je to take iste fitko, ako hocikde ine. 😉

m.maminka
autor
24. nov 2008

cicushka. Vsak to je to, ze vsade su fitka ale malo kde je vytvoreny detsky kutik 😖 .

tamiarobi
19. jún 2011

Ahojte, dobra tema, rada by som ju obnovit, neviete, ci sa otvorilo nejake nove fitko s detskym kutikom odvtedy? ako hladam, tak hladam, ale nikde nic, ani v tom relaxx sa k tomu neviem dopatrat... plus chcela by som nieco take, kde je to pod jednou strechou, hm,,, neviete o niecom v BA? dik

vfit
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
berunka654
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yusyas
21. máj 2015

Ahojte ja chodim cvicit do joy zone v petrzalke a o deticky sa tam postaraju 🙂 robia aj dobre kruhace kde si
Paradne zacvicim

milliondollarbaby
1. dec 2016

@yusyas ahoj, prosim Ta, v tom joy zone je aj klasicka posilka, alebo iba skupinove cvicenia? A da sa tam nechat dieta pocas cvicenia v detskom kutiku?