Fitness s detským kútikom v Bratislave

Ahojte maminky!
Od dnes mi zatvorili moj milovany klub Body na Einsteinovej. Chodila som cvicit 4 krat do tyzdna a detsky kutik malo fitko zdarma, postarali sa mi o teraz uz 22 mesacnu dcerku vratane prebalenia ci nakrmenia a hrania. Viete mi poradit alternativu? Nic podobne uz neexistuje na urovni komplexnych sluzieb Body, ale aspon nejaka nahrada mi staci. Hladam teda fitko idealne so skupinovymi cviceniami, kde maju detsky kutik alebo sa kutik nachadza v tesnej blizkosti. Jedine som objavila Retro, ale vzhladom na nie nizke rocne clenstvo a kazdu navstevu kutika spoplatnenu poplatkom 6 euro, je to velka palka. Prosim poradte

majloo
1. dec 2016

skus Joy zone, tam je detsky kutik, len neviem, ci aj krmia a prebaluju, robia tam cvicenia rozne, je to v Petrzalke

gabriela_obzerova
autor
2. dec 2016

dakujem. skusila som uz vcera, ale strazena hodina je iba v utorok 10-11,00, co je zalostne malo pre mna. zatial ale aspon tie utorky budem chodit. Veeelka diera na trhu.... Potom aby mamicky len doma sedeli a necvicili :(

nevestickaaaa
8. jún 2017

@gabriela_obzerova ahoj, prosím ťa našla si niečo vyhovujúce? Chodíš cvičiť s malou?

gabriela_obzerova
autor
8. jún 2017

zdravim, akurat dnes sme to preberali na susedskej burze. zial nic take v ba neexistuje pre deti do 3 rokov. raz tyzdenne v joyzone v petrzalke strazia, ale iba pocas skupinovej hodiny. potom su len hodiny jogy pre maminky a deti pobehuju pomedzi ne- to je v monsters v petrzalke alebo v babyfit podunajske biskupice. ja som si domov kupila pump cinku, kettlebel a na narodky som dostala zinenku a trx. cvicim sama doma iba.... zial fitko uvidim, az ked bude mat mala 3 roky

tinule
6. nov 2017

A v tom Retre v kutiku postrazia aj mensie deti ako 3 roky? Moja ma 1 rok a tiez riesim tuto dilemu s cvicenim.

gabriela_obzerova
autor
8. nov 2017

@tinule asi pred pol rokom mi povedali, ze len 3 a viac rocne

tinule
8. nov 2017

@gabriela_obzerova ano je to tak, maju to napisane v prevadzkovom poriadku😕