Fixný strojček v okolí Nových Zámkov a jeho cena

toutou27
9. mar 2015

Dobry den mamicky. Moj 13rocny brat by mal nosit fixny strojcek ale u nas v Novych Zamkoch vraj ziadna ortodonticka ambulanicia nie je. Najblizsie v Komarne Sturove atd. Nasa zubarka nam dala kontakt na mudr. Pelikanovu v Komarne. Mate niekto skusenosti? Neviete poradit aj niekoho ineho? Kolko priblizne stoji taky strojcek? Dakujem vam velmi pekne za rady. Brat doma nechce o strojceku ani pocut takze este bude sranda 🙂 ale ked musi tak musi

edita103088
9. mar 2015

Ahoj!Aj ja som mala taký strojček ,ked som mala 12rokov a mne to robila v štúrove Dr.-ka Marčeková a ako viem ešte stále to robí.My sme boli snou spokojní.

adrika06
18. mar 2015

Aj my sme teraz riesili s dcerkou strojcek,ona dostala len ten silikonovy na noc,boli sme v Sturove u doktorky Marčekovej.Je velmi sikovna,spokojnost na nasej strane.Pripadne vam mozem poslat na nu kontakt,ak by ste chceli..Len dajte vediet 🙂 ....

toutou27
autor
20. mar 2015

@adrika06 ten kontakt by som poprosila. Neviete nahodou co stoji taky fixny?

me
26. nov 2016

Ahoj, chodite do Sturova ?Ake ceny su tam , dakujem

rea79
24. júl 2017

@me dobry den, vy ste uz vyriesili strojcek? Boli ste v sturove? Mohli by ste mi dat nejake info, ako to tam chodi, ceny? Dakujem Andrea

me
25. júl 2017

@rea79 dobry, áno boli sme v januari na konzultacii, zaradila nas do poradovnika, čaká sa cca 8-9 mesiacov, takže este čakám - sestrička nás zavolá, museli jej vytrhnúť zub - ešte mala jeden mliečny, inak nič. Ceny su tam podstatne nižšie než inde, tak ale viete ako to je, kym prideme na rad aj to sa môže zmeniť, ale na porovnanie za každú kontrolu sa tu platí 3€, inde 7-10€, v LV strojček horný + dolný / 250+250 € /, tu by to malo byť okolo 90 € horný tak neviem dám vám vedieť keď začneme,

rea79
25. júl 2017

@me dakujem vam velmi pekne za info. Prave dnes som syna objednavala. Dala nam termin na 11.9. na konzultaciu. Tak aj ja som zvedava. Ono aj s tym chodenim jore dole to bude asi lacnejsie nez kdekolvek inde. Inak je to hroza, ze v NZ nie je nic take. A ze na deti to v plnej sume nehradi poistovna.

me
26. júl 2017

Presne tak, su to hrozne peniaze 😞 my sme boli najprv v tych Leviciach a to ma uplne odrovnalo, som si povedala, ze to necham tak ale nakoniec sme poculi este o tomto Sturove tak sme skusili, zial pre nich je to zlata baňa a kazdy chce na tom dobre zarobit, ja si myslim, ze tato doktorka si drží stav pacientov tak aby jej to poistovna pokryla a preto ma aj lepsie ceny a je tam ten poradovnik, tak uvidime 😉

rea79
26. júl 2017

@me no, uvidime. Zelam vam vsetko dobre, nech to vsetko dobre dopadne a nech ste spokojni ;)

me
27. júl 2017

@rea79 ďakujem, podobne 😉

me
25. sep 2017

@rea79 ahoj, tak od dnes máme strojček, zatiaľ horny jeho cena 99€, volali nás po 8mesiacoch, vo štvrtok jej dala gumicky medzi posledne stolicky- predpriprava aby tam vedela vsunut kruzky strojčeka a dnes jej ho nalepila, no musíme si zvykať,

rea79
26. sep 2017

@me jeej, super, my sme boli na konzultacii zaciatkom septembra, ale mame prist az niekedy marec/april, pretoze ma este nejake mliecne zuby.
Tak nech sa dobre nosi a este lepsie vyrovna zubky.
Dakujem za info, zelam vsetko dobre 🙂

me
26. sep 2017

@rea79 ďakujem, inak doktorka je fajn, milá je k ním a to je super, všetko dobre prajem aj Vám

renireni11
25. okt 2017

@me dobry den.mozem poprosiť kontakt na pani doktorku? Aj mi ideme na strojcek a vobec neviem kam mam ist.poraďte mi prosim dakujem

me
28. okt 2017

@renireni11 zavolajte a sestrička vám dá termín na konzultaciu, potom Vás zaradia do poradovníka ☺

renireni11
29. okt 2017

@me ďakujem