Fotenie aktov s dieťaťom. Poznáte dákeho fotografa?

zuz11
28. dec 2007

Ahojte,
manzel bude mat narodky a chcela by som mu ako darcek dat nafotene akty ( myslim mna s malou) u profesionalneho fotografa, viete my poslat neake recenzie a kontakty?
poprosim do IP udaje o firmach 😉
jaj som v BA takze najlepsie niekde tu 😉 a zaujima ma ako je to z upravou pred fotenim, ci si vsetko musim zabezpecit sama a aj s oblecenim pre malu na prezliekanie 😉
dakujem

pacna
29. dec 2007

zuz11 super napad drzim palce až vam to vyjde. 🙂 🙂 🙂 🙂

dominica
29. dec 2007

zuz11,
ja som dala manželovi na naše prvé svadobné výročie obraz/môj akt/, nafotila ma super fotografka, bývalá fotomodelka a vyhrala a aj tuším vicemis, alebo tak niečo, ale nebolo to s bábatkom. Všetko zaobstarala ona, vlastne, boli to akty, takže som skoro nič nepotrebovala, len ja som chcela aby mi nebola vidieť tvár, tak na niektorých fotkách mám klobúk - ten mala v ateliéry, ale podľa mňa bude lepšie, ak si veci zaobstaráš sama, alebo podľa toho, čo chceš aby ste mali na sebe. Teda píšeš, že to majú byť akty, tak v tom prípade toho veľa nepotrebujete 😀 , ale niektoré ateliéry majú fajn veci pre detičky, ale to je asi treba zistiť až keď vyberieš ateliér.
Ináč, fotenie bolo super, len tá fotografka je hrozne drahá, ona vačšinou nefotí "obyčajných ľudí", ale mala som ju aj na svadbe a spokojnosť bola 200%.
Ja som neni z BA, takže ináč nepomôžem, len som ti chcela napísať svoj názor a skúsenosť.

zuz11
autor
29. dec 2007

na upresnenie akty nie je fotenie iba nahej 😉
dominika, mozes mi poslat IP s udajmi o tej fotografke? a aj cenu? dik

tinni
29. dec 2007

zuz, to je vyborny napad, ak by si nieco zohnala, napis aj mne prosim IP, aj by som nieco take chcela mat 😉

tilly
29. dec 2007

dominica, nebola to kočka zo senca? tiež má malé dieťa?

dominica
29. dec 2007
marse
29. dec 2007

zuz11 skvely napad, ak budes mat dobry link prosim o zaslatie tiez sme z BA a tak isto sa mi to zapacilo, muzik sa urcite potesi. dakujem 🙂

zuzana_t
29. dec 2007

aj ja by som sa dala na take nieco nahovorit 😉dajte vediet, ak niekoho najdete 😉

certica
29. dec 2007

ja uz sa s tou myslienkou tiez dlhsie pohravam, ale mam dojem, ze to necham az po porode 😝 😀

antonia1
29. dec 2007

je to super napad 😉 jedna znama sa dala nafotit a klobuk dole pred fotografom,ona nevizera boh vie ako 😉 a jej telicko ma veeeelmi daleko k dokonalosti ale na fotkach je uzasna 🙂

julova
29. dec 2007

od toho sa veru pozna profi fotgraf 😉 ....ta co fotila nas - tiez klobuk dole...lebo sama sebe sa na foach pacim a to je co povedat 🤐 😀

antonia1
29. dec 2007

julova kde si sa dala fotit ty??moja znama je nemka tu je to velke bum ale stoji to aj veeeelke peniasky ☹

danii
29. dec 2007

dominica, myslela som si ze to bola ona 😉 podla tvojho popisu 😉

pipi1211
29. dec 2007

jeeeeej baby aj ja by som nieco take chcela 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 dajte mi vediet ak niekto nieco zisti 😀 😀 😀 😀

bihan
29. dec 2007

Nám robila fotky na svadbu babena, ktorá fotí aj akty, tak by sme k nej chceli skočiť, keď budeme s MM na Slovensku, aby sme mali spomienky aj s malou.. fotografka je zo Zvolena, takže som asi veľmi nepomohla, ale Zuz skús pobehať po webkách "normálnych" fotografov, možno na niekoho zaujímavého natrafíš...

bubba
29. dec 2007

ja osobne som fotila kamaratku ktora prave tieto vianoce dostala ten napad aky darcek dat drahemu🙂a poviem,tie dnesne fotaky maju take vseliake funkcie...sepia,CB,rozne farby atd...atmoska bola super uvolnena kedze sa pozname dlhu dobu nemala nejake problemy s odhalenim,sice sme urobili asi 100 zaberov,ale vybrali sme asi 20a boli to uzasne fotky,potom sme to poslali dat urobit do HAPPYFOTA a nemusela sa na nikoho divat,ze ci to videl,alebo nie...a ten jej drahy bol fakt sokovany ze ake pekne fotky a nechcel verit ze som to fotila ja...a zadarmo 😀

zuz11
autor
29. dec 2007

urcite na vsetky kontakty zavolam a poinformujem sa 😉 a urobim neaku sumarnu tabulku a poslem vam ju potom na poziadanie, dam vam potom vediet 😉

zuzkafuny
29. dec 2007

ZUZ super nápad... ja by som nemohla. Fotograf by ušiel a dal by sa na inú prácu... 😖
😀

trpezliva
15. feb 2008

ahojte...mate kontakt niekto na dobreho fotografa v BA? 🙂

zuz11
autor
21. feb 2008

takze nafotene 😀 par cenzurovanych mam v albume sa mozete pozriet som uplne nadmieru spokojna a planujem este minimalne jeden najazd do fotostudia, kedze popri malej sme nemohli nafotit vsetko co sme chceli 😀
pojdem po manzelovych narodkach aj s nim pofotime sa vsetci spolu a potom ich posleme prec a budeem pokracovat 😀
nakoniec som nevolala vsetkym odradili ma ceny 😀 ale cez IP Vam mozem poslat niekolko kontaktov 😉

matinka
21. feb 2008

zuz11, su pekne, aj ta, co mas teraz vo vizitke, mozes mi poslat kontakty do IP? Dakujem 🙂

cukrikk
21. feb 2008

tak Jana Keketi je naozaj vynikajuca z vlastnej skusenosti mozem odporucit 🙂

monkula
21. feb 2008

zuz, opakujem sa, ale pekné fotky...

emjee
22. feb 2008

zuz hanka vie struhat take krasne ksichtiky 🙂

ada78
22. feb 2008

bihan, ta zvoelncanka nebola nahodou halajova?

zuz11
autor
22. feb 2008

dakujeme baby 😀
emjee no kebyze vidis co za tym je 😀

vavka33
22. feb 2008

zuz,to su krasne fotky a aj tie ostatne urcite.

kotenko
22. feb 2008

Zuz, naozaj mate kraaasne fotky. chcem sa opytat, aka je priblizna cena takychto fotiek? ja by som tiez chcela dat nafotit akty...

roasha
22. feb 2008

zuz,tie fotky su nadherne. 😵 😵

ikaika
9. nov 2008

Ahojte, nemate nieco nove k teme? 🙂