Fotenie aktov s dieťaťom. Poznáte dákeho fotografa?

zuz11
28. dec 2007

Ahojte,
manzel bude mat narodky a chcela by som mu ako darcek dat nafotene akty ( myslim mna s malou) u profesionalneho fotografa, viete my poslat neake recenzie a kontakty?
poprosim do IP udaje o firmach 😉
jaj som v BA takze najlepsie niekde tu 😉 a zaujima ma ako je to z upravou pred fotenim, ci si vsetko musim zabezpecit sama a aj s oblecenim pre malu na prezliekanie 😉
dakujem

anull11
4. okt 2009

nobody - haha, vsak nic podla mojho gusta, ale urcite je mnoho ludi, ktorym sa to prave takto paci, tak preco im to neodporucit 😉

wall77
30. nov 2009

Ahojte dievcata, chcem vas poprosit o kontakty na nejakych dobrych fotografov. Dakujeeeeeem

kotenko
30. nov 2009

ahojte, ja som sa dala nafotit mojmu kamaratovi - zacinajucemu fotografovi a s fotkami som velmi spokojna, fotili sme u nas doma, asi 2 hodinky a spravii sme 21 fotografii, som nadmieru spokojna a keby drahusik zrovna nemarodil, tak by som sa mu dala nafotit znova. to viete, idu Vianoce... 😉

klaudia74
30. nov 2009

Tento link mi poslala kamarátka: szenczi
Neviem k tomu nič dodať, nevidela som fotky od tej kočky, ale ak máte niekto záujem, možno je to pre vás zaujímavé.

klaudia74
30. nov 2009

Ešte som zabudla, že je to v BA.

kotenko
30. nov 2009

hm, klaudia, cena znie lakavo a keby som z Ba tak tuto kocku skusim, zacinajuci fotografovia sa mi zdaju byt niekedy lepsi ako "ostrielani" a ludia zo skusenostami.

auriane
30. nov 2009

Ahojte, ja mám kamarátku, naozaj skvelú fotografku, fotí aj naše slovenské "celebrity" a ceny má také štandardné ako bývajú u slov. fotografov. Len neviem, či môžem dať jej link sem. Tak ak chcete, pošlem IP, kto potrebuje:o)

matulacka
7. dec 2009

Cavte 🙂 Ja mozem odporucat Lenku Mackovu z Kosic. Fotila mi akty a bola som nadmieru spokojna. Dobra cena, skvely pristup, uvolnene fotenie, perfektna retus - vyrazky, strie a celulitida boli zrazu prec 😀 Proste fakt pekna praca, sama som sa na tych fotkach nespoznala, hehe. Poslem kontakt cez IP.

pixo
10. dec 2009

Treba googlit a popozerat fotky. Koho fotky sa Vam budu pacit, toho oslovte.. firmy na taketo cosi oslovovat urcite neodporucam.

rimmel
10. dec 2009

ja by som urcite skor darovala nejake moje sexy akty alebo take daco..urcite by ho to viac potesilo 😀

norulakp
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milya
Odpoveď bola odstránená
Zobraz