Fotenie aktov s dieťaťom. Poznáte dákeho fotografa?

zuz11
28. dec 2007

Ahojte,
manzel bude mat narodky a chcela by som mu ako darcek dat nafotene akty ( myslim mna s malou) u profesionalneho fotografa, viete my poslat neake recenzie a kontakty?
poprosim do IP udaje o firmach 😉
jaj som v BA takze najlepsie niekde tu 😉 a zaujima ma ako je to z upravou pred fotenim, ci si vsetko musim zabezpecit sama a aj s oblecenim pre malu na prezliekanie 😉
dakujem

kvixa
9. nov 2008

myslim, že je to vyborny napad... 🙂 aj ja sa dam pofotit 😉

zuz11
autor
9. nov 2008

ja mam krasne 2 albumy a teraz v septembri sme nafotili fotky na 3 album ale uz nie akty 😀 uz iba take celorodinne 😀
ale doteraz muz rad pozera darcek k narodkam co sa pri inych darcekoch nestava ze by ho neomrzeli tak dlho, takze odporucam nafotit nieco take, je to pekna pamiatka a raz sa budem aj ja obdivovat ze aku som mala figuru aj ked to nie je ako za studenskych cias 😀 🤐

kvixa
9. nov 2008

ale aj ja radšej počkam po porode to budu asi krajšie foto 🙂

zuz11
autor
9. nov 2008

oplati sa ist aj s takym vacsim bruskom to su tiez krasne foto 😉

kvixa
9. nov 2008

🙂 🙂 jeeej ozaj pekneee 🙂

arvetka
10. nov 2008

strašně se mi líbí ten pupek ovázaný mašličkou 😵 😵 😵

mijunek
10. nov 2008

Tak holky, já jsem o tom taky uvažovala a jsem domluvená s kámoškou, co se s foťákem snad už narodila, že něco nafotíme, jako postavu teda nemám nic moc, ale ona říkala,že se dá vymyslet něco - třeba závoj přes tělo - černobílé ladění a hned to bude jiné, tak uvidíme, upřímně, před někým cizím bych se bála svléknout 😅

nevesta
10. nov 2008

Zuz, krasne foto 😵

livi
10. nov 2008

ahojte, neviete či to robí niekto aj v poprade alebo okolí?

mudrosko
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
z.g.
11. nov 2008

zuz11, môžem ťa poprosiťi o tie kontakty?
krásne fotky máš, aj tam výborne vyzeráš

nobody
11. nov 2008

na Slovensku nevím .... to je neznámá krajina 😀

bibula
11. nov 2008

mna tak fotila sesternica,aj si ma vymalovala a tak este aj polohovala-doniesla mi koopec sexi veci,bo ja na take nie som....
urcite by sa potesila,keby si to mohla na niekom zopakovat🙂)))
no uz je v taliansku 😉

petka_s
12. nov 2008

ahojte ak budete chciet kontakt vo zvolene,ozvyte sa,mne sa moc pacili foto,kt.
robili nam,ak chcete kuknite si moj album,
som veelmi spokojna,pa pa

renda71
12. nov 2008

zuz super fotky takto se doma nevyfotíš ať děláš,co děláš 😵
já chodím také k profi fotografce a myslím,že fotečky stojí za to,koncem listopadu se tam chystáme znovu 😉

tlapicka
13. nov 2008

zuz, taky jsem mela podobny napad 🙂 tady je vysledek https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
od vas daleko, tak nema slysl rikat, kdo to fotil atd.

fotili jsme se nalehko i oblecene. v atelieru sice byla prevlikarna, ale prehazovala jsem obleceni na miste v ramci zrychleni... chtel, abychom meli stejne barvy. takze obe bilou nebo obe cernou.... to bylo fakt tezky.... zadny cancani se teda nekonalo... predstavovala jsem si, ze bude vic rikat, co mam delat, kom se divat a tak, ale on spis jen tak korigoval zkuste si ji dat tak, uvidime, co to udela.... bylo to celkem fajn, chvalil ji, ze to vydrzela dlouho (pres hodinu) stalo to pres 2 000, to se mi celkem protocily panenky.... kazdopadne manzelovo nadseni nebralo mezi.... pak jsme z fotek udelali kalendare pro babicky k jezisku a vsichni byli na mekko

ta preju dobrou volbu, at jste spokojeni!

bibula
13. nov 2008

no baby-krasa ste ma nazhavili,ak mate niekoho osvedceneho v bratislave -poprosim kontakt a aspon pribleizne ceny...dikyyyy 🙂

livi
13. nov 2008

no ja si predstavujem niečo ako má zuz11. decentné a najlepšie čiernobiele 😉 a koľko si zato dala zuz? môžeš mi do ip prosím.

gabii83
13. nov 2008

kontakt vo Zv by ma tiez zaujimalo 😉 nejaka internetova stranka alebo cennik a tak

katy1979
20. mar 2009

ahojte viem ze tu uz dávno nikto nebol. ale keby niekto chcel mozem mu hodit do ip cislo na fotografa. fotil aj mna. a fotí vsetko a velmi dobre. umelecké fotky ci akty a fotí aj deticky keby niekto chcel.

kisska
20. mar 2009

Ahojte babulky kraaaaasne, jednoducho nadherne. Prosim poslite mi kontakty.... Neskusali ste niekto pani Oreskovu? Ona pracuje hlavne so svetlom a robi s nim zazraky, ale deticky som u nej este nevidela...

aniratak696
20. mar 2009

ja som sa raz bola fotit v senci u super fotografky ona hlavne foti babetka a deticky ale akty od nej boli krasne aj umelecke foto 🙂

photography
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maca21
27. apr 2009

ahojte baby mam super kontakt na fotografa co krasne foti deticky, rodinky, akty, booky a tak 😀 poslem v ip kontakt 😉

soanpe
27. apr 2009

A nějaký fotograf v Praze by nebyl?

nobody
4. okt 2009

soapne .. no jeden v Praze by byl ..fotí akty, ale asi dětičky by teda s maminkama nefotil
těžko soudit
měl teď výstavu, tak pokud se tam pohybuješ někde blízko tý Prahy, tak možná víš ...
bylo to pro charitu

anull11
4. okt 2009

ja som videla akty, ktore nafotila jedna fotografka. nehovorim, ze mne osobne sa to paci, ale niektore z vas to moze zaujat. pozrite sa na jej galeriu tu: lolla-f.com/

bibi1711
4. okt 2009

Ahojki,
ktore ste sa davali fotit, nejake pekne akty, poslite mi prsoim nejake info, kontakt a cenu. Dakujem

nobody
4. okt 2009

anull11 - čoveče, tolik úprav