Fotenie s bruškom a ocinom. Nemáte tipy v Bratislave?

zuz12
28. apr 2009

Ahojte,
chcela by som absolvovať fotenie s bruškom a ocinom babatka.
Nejake vkusne fotky, nahodou nemate nejake tipy v Bratislave?

ďakujem velmi pekne

ivanka821
28. apr 2009

Oh, ako Ti zavidim. Toho mojho to nejako netaha, fotit moje brusko....

celine
28. apr 2009

Ja tiez nad tym rozmyslam. Ja by som chcela take nieco velmi decentne. Nepacia sa mi tie "skoronahe" pozakryvane priesvitnym salikom 😀 Ja by som chcela nieco romanticke. Manzel foti pre seba umelecke foto, ale pri tomto mi musi asistovat 😀 Mozno vyskusame samospust a pofotime sa domka. Ja som taky hanblivy typ 😅 a doma by som sa asi vedela tvarit prirodzenejsie.

dupinka
28. apr 2009

tak skuste nieco napr. v parku, pri konikoch, na hrade,....

zuz12
autor
28. apr 2009

ja som chcela nejakeho profesionalneho fotografa, ci nepoznate,ktori by nas pofotil v nejakom atelieri

ale poznam len jednu,ktora fotila moju kamaratku a maju nadhernu pamiatku s manzelom,ale ta pani odfotila len kamosku,lebo ma hrozne vela fotenia a nestiha zobrat kde koho☹

takze keby ste niekto mali skusenost a dali kontakt bola by som vdacna, aj my chceme mat pamiatku🙂

shelly13
28. apr 2009

zuz12: Necitala som celu diskusiu, ale ja mam krasne fotky a bola som spokojna s Katkou Husenicovou-Rogelovou zo Senca, do IP mozem poslat t.c.

zuz12
autor
28. apr 2009

budem velmi rada ked posles

dakujem ti krasne

berus222
28. apr 2009

zuz, zavidim ti. keby sme sa mali s mojim chlapom fotit kedy on chce, nemali by sme ani svadobne foto. na taketo fotky sa mi ho nepodarilo nahovorit.

bubblinkka
28. júl 2011

ahoj, chcela by som ozivit tuto diskusiu a poprosit o tipy na fotografov,fotografky,ktori fotia "tehotne" pary- radsej by som foto vonku,ale mozu byt aj taki,co fotia v atelieri..dakujem..🙂

ferihegy
31. aug 2011

My sa ideme fotiť v piatok, vôbec neviem čo na seba :( Ideme do exteriéru,niekde na trávičku.

tru
Odpoveď bola odstránená
Zobraz