Fotoateliér v Senci. Kde je a ako to tam funguje?

petaba
17. júl 2008

Ahojte počula som, že veľa detičiek tu bolo nafotených a fotky sú naozaj krásne....

Chcela by som poprosiť tie, ktoré už v tomto ateliéry boli o niake info... že kde sa to tam presne nachádza, čo všetko by sa tam oplatilo vziať...

Poprípade aj cenu a počet fotografií by mohli prezradiť 🙂

Ďakujem za príspevky 😉

andrejka142
24. apr 2011

@thea ahoj pisala si ze tvoja kamoska dala fotit dcerku a fotky neboli ok tie retusuje jej manzel takze ten si zrejme nedal natom dost zalezat ona robi 100%pracu

katka2209
15. nov 2011

ahojte, poznate aj ineho dobreho fotografa z okresu SC? na husenicovu sa dlho caka, ma volny termin az vo februari... 😒

anjelik99
25. nov 2011

@katka2209 my pozname Gabriela Szakala ten je super nam fotil aj svadobne je uzasny aj deticky foti krasne 😎

aniratak696
23. dec 2011

mna fotila katka husenicova zo senca par rokov dozadu a uuuzasne fotkyy mam od nej a chystam sa k nej znova 🙂 aj cenovo sa mi zdala super aj bola prijemna a mala vela napadov...

susi5
6. mar 2012

boli sme aj u sandry a aj u katky a obe super. odporucam

renatka737
9. mar 2012

@susi5 ahoj kedy ste boli u katky? kolko ste platili ak sa smiem spytat kedze nema stranku dakujem

susi5
9. mar 2012

asi rok do zadu a platili sme 50eur, akurat dnes som u nej bola lebo nam robili obraz

jana0706
3. apr 2012

@susi5 ak sa mozem opytat, koho fotky (a aj pristup) sa ti viac pozdavali - Katkine alebo Sandrine? dohadujem si teraz so Sandrou termin na koniec maja/zaciatok juna, maly bude mat vtedy zhruba 8 mesiacov, tak si len chcem byt ista ze budem spokojna, pretoze ked mal 2 mesiace som ho nechala fotit u takej neznamej fotografky (bolo to narychlo) a velmi spokojna som nebola...fotky ktore mu zrkadlovkou robim doma ja su lepsie ako to co "zvladla" ona...

susi5
5. apr 2012

ahoj oboje fotky su krasne kazde niecim ine mozno katkine viac profesionalnejsie, katka to vie velmi dobre s detmi vie ich spravne usmernit a vie co na ne plati, neviem to porovnat so sandrou nakolko u nej sme boli ked mal maly 6tyzdnov a to moc ona podla mna neovplyvni, ale tiez velmi mila kocka. ak nemas u katky termin tak rataj ze najblizsi bude tak za pol roka. urcite by som sla k sandre aj nabuduce ale isla som inam preto aby neboli vsetky rovnake lebo kazda ma iny styl, teraz nas fotili ini a zase su uplne ine

bernicek
14. jún 2012

Ahoj Pipi, môžeš mi poslať kontakt na Katku Rogelovú na e-mail: bystrian@kpas.sk

Ďakujem veľmi pekne

skrecok
5. júl 2012

Ahojte,
my sme boli u Katky Husenicovej v roku 2008, lenze kontakt na nu uz nemame. Prosim, poslite mi na nu kontakt do IP-cky.Dakujem velmi pekne.

aniratak696
14. aug 2012

@skrecok ahoj ja by som mala mat na nu este platny a posielam ti do ip.

zuky
30. okt 2012

Ahojte kocky, aj ja by som si poprosila kontaktik na KATKU, dik 🙂

petraliana
14. nov 2012

AHOJTE BABENKY POšLITE MI NIEKTO KONTAKT NA FOTOGRAFKU ZO SENCA KATAŔNU HUSENICOVU A ZA KOLKO FOTÍ DAKUJEM🙂

andynelka
25. máj 2013

Fotografku odporucam. Super pristup, krasne fotky, rychle dodanie. Nemam co vytknut 🙂

milya
28. máj 2013

jamisphoto

martinka150
27. jún 2013

Ahojte, snazila som sa najst nejake fotky od Katky Husenicovej co foti babatka, ale nasla som len par a tie sa mi vobec nepacia. Foti len nahe babatka? Alebo nemate niektora fotky od nej na ukazku?

renatagasparova
11. dec 2013

velmy bybola povdacna keby niekto mi poskitol kontakt na rogelovu katku 🙂 pocula som a vydela so jej krasne fotky tiez by sme potrebovaly vytvorit krasne fotky 🙂

stellastella
9. jan 2014

Ja sa venujem fotke a tiež iným záľubám. Ak chcete nakuknite 🙂 http://www.stella-art.sk/fotenie-deti/

redusik
30. jan 2014

@lilu18 Ahoj mohla by si mi prosim ta poskytnut to t.č na Katarinu Husenicovú,,dakujem

pritt98
21. feb 2014

Ahojte, boli ste sa niekto v poslednej dobe fotiť u Katky Husenicovej? aké sú čakacie doby a cena? Ďakujem

kathyib
15. mar 2014

Ahojte, prosim o kontakt na Katku Husenicovu. Na internete je jeden odkaz, kt zial nefunguje.dakujem.Katka

iwa1
16. apr 2014

ahojte, ja som nas dnes objednavala ku Katke a dali nam termin na 30.4.2014, takze uz nema take dlhe cakacie doby, ale aj ked som objednavala baby ako babatka, tak vedela uprednostnit a posunut na skorsi termin, sme s nou spokojni, boli sme u nej uz 6x a krasne vidim kazdy rok ako rastieme 😀

maminecka2
27. apr 2014

@iwa1 ahoj, chcela by som Ťa pekne poprosiť o kontakt na Katku do IP, nikde na nete ho neviem nájsť, ďakujem veľmi pekne

peetricka
30. sep 2014

Kocky viete mi niektora dat mobil na Katku fotografku dakujem 😊

subulik
29. aug 2017

@iwa1 dobrý mohla by som poprosiť kontakt na pani Katku? Ďakujem

iwa1
7. okt 2017

@subulik 0903 757 987