Fotoateliér v Senci. Kde je a ako to tam funguje?

petaba
17. júl 2008

Ahojte počula som, že veľa detičiek tu bolo nafotených a fotky sú naozaj krásne....

Chcela by som poprosiť tie, ktoré už v tomto ateliéry boli o niake info... že kde sa to tam presne nachádza, čo všetko by sa tam oplatilo vziať...

Poprípade aj cenu a počet fotografií by mohli prezradiť 🙂

Ďakujem za príspevky 😉

ricky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisina79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulka78
24. okt 2008

ahojte,
paci sa kontakt na katku husenicovu

chromozom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dorotka
24. okt 2008

Kocky len vas chcem upozornit aby ste si fotky isli vyzdvihnut radsej osobne a hlavne ak budete chciet fotky pouzit ako darcek k vianociam tak sa dajte fotit s dostatocnym predstihom kamoska mala s Katkou trosku problemy aby jej tie fotky poslala

chromozom
24. okt 2008

Neviete, foti aj dospelych? Pacilo by sa mi nejake vtipne rodinne foto.....

emjee
26. okt 2008

prosim vas, odkazy typu "aj ja poprosim kontakt" piste rovno do ip, tam si to dotycna urcite precita skor ako tu

chromozom
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jajka12
6. mar 2009

čaute baby, rada by som napísala prosbu o kontakt na Katarínu Husenicovú do IP ako píše emjee, no ako vidím dlhšie tu nikto nebol a mne sa ho na nete nepodarilo nájsť. Takže pekne prosím, pošlite mi ho niekto, kto ho má. Vopred moc ďakujem 😉

lilu18
6. mar 2009

jajka-IP 🙂

michru
10. jún 2009

Baby, ja možem len Katku Husenicovú odporučiť, boli sme s ňou na 100% spokojný, teraz plánujeme ďalšie fotenie a konečne budeme všetci spolu na fotkách aj s naším tatinom 🙂

mima300
12. jan 2010

Ahojte, dáte mi prosím kontakt na Katku Husenicovú ? A kde má ateliér ?

lukinkowa
4. feb 2010

Ahojte,ak by som mohla,tiež by som chcela poprosiť o kontakt na pani fotografku Katku, do mojej IP. Widela som jej fotky w časopise Mama a ja a weľmi ma zaujali. Chystám sa totiž dať umelecky odfotiť synčeka a do Senca to máme kúsok. Wopred ďakujem 🙂

tinyleaf
5. feb 2010

lukinkowa mas IP

walkyra
12. feb 2010

Dobry den,

Mozem Vas velmi pekne poprosit o zaslanie kontaktu (e-mail, cislo) na pani Katku Rogelovu - Husenicovu?
Dakujem
Katarína

tinyleaf
12. feb 2010

walkyra, poslala som Ti ho do IP

sarianah
15. feb 2010

..babule prosim aj mne poslite do IP kontakt na p. Husenicovu. dakujem

tinyleaf
15. feb 2010

sarianah, mas ho v IP

sarianah
15. feb 2010

dakujem tiny 😉

samila
24. feb 2010

ahojte 🙂 mozem aj ja poprosit kontak cez IP na atelier K. Husenicovej? Da sa niekde na nete vidiet aj ako foti? Dakujem

katy1979
24. feb 2010

samila jedine co maju baby v albumoch inac jej robotu tazko najdes. niekto pisal ze boli nejake fotky v mama a ja a nejaky kalendar ale to som nevidela

mipako
13. mar 2010

ahojte, baby ................mozem poprosit aj ja kontaktik ? 🙂 🙂 dakujem 😀

thea
14. mar 2010

Caute baby, som v soku. Videla som fotky deti mojej priatelky, ktora si nechala deti zvecnit prave v Senci. Deti, babinka a samozrejme aj spolocna rodinna fotka do albumu. Som len amater, moju dceru si zvycajne fotim sama, ale... neviem, ake mate skusenosti vy, ale ja slepa nie som. Ked ma dcera pupacik, modrinku alebo skrabancek a chcem fotku darovat babke k narodeninam, tak jej chcem dat fotku krasnu. Ano, viem, ze modrinka, aj pupacik na tvaricke boli, ale viem, ze sa daju vyretusovat. Rovnako ako odlesky z blesku a podobne. Preto nechapem ako je mozne, ze kamoska bola ochotna vyvalit tolke peniaze a cakat tak dlho na take fotky ako som videla, ktore boli akoze "vyretusovane". Fakt nemam zaujem rypat do niekoho prace, lebo nie som vystudovany fotograf, ale od prace profika by som ocakavala viac ako len nastavenie svetla a vycistenie pozadia, pricom na tvari malej Michalky ostali cervene flaky, spinky na ciapke, skrabanec na prste a modrina, babina vyfasovala namiesto podbradku lice do pol krku... ale sak pohoda, kamoska bola spokojna az do doby kedy som jej zacala hovorit, co tam vidim ja. Ja som si dceru nechala "odborne" nafotit 2x, v Blave, na upravy som tiez cakala asi 3 tyzdne, /co pri mojej trpezlivosti je uctyhodny vykon/, ale ako detailistka to chapem /som trochu vadna, ale ja proste vidim vsetko/. Mozem vam povedat len tolko, ze som tiez neplatila malo, ale aspon viem za co, moje oko totiz vidi. Vsetko. Mala Michalka sa bola fotit tam kde moja Tea minuly tyzden tiez, teraz uz aj so sestrickou. Mozem Vam napisat o 2-3 tyzdne, co som nasla, myslim v style "defekty" na kozi, ale predpokladam, ze nebudu ziadne. Tak Vam zelam viac stastia pri foteni ako mala Michalka. Rozumiem, ze pre nas, mamy, su nase deti tie najnajnaj na celkom svete, ale ked uz mam za nieco zaplatit, tak chcem vediet za co. Studio zamerne nebudem menovat, aby si niekto nemyslel, ze potrebujem robit niekomu reklamu. Ak niekto ma zaujem vidiet rozdiel, mozem pridat fotky mojej Teusky pred a po uprave. Tak drzim palce a zelam vsetkym vela slniecka do zivota!!! thea

pepies
14. mar 2010

Thea mam to chapat tak, ze ste v Senci neboli spokojni?
Nas fotila u nas v MT poloamaterka a myslim, ze fotky sa celkom vydarili, ak chces, kukni do albumu.....

tiez som rozmyslala, ze by sme sa dali nafotit u Katky Husenicovej, ale mne sa moc nepaci to napodobnovanie "a la Anne Geddes"

Ale videla som u bab v albume niektore velmi vydarene fotky. 🙂

Ak si najdes cas, hod do albumu niektore Tvoje fotky, som zvedava.

Pekny den. 🙂

thea
14. mar 2010

Kamoska spokojna bola, az kym sa mi nepochvalila, ake ma krasne fotky. Ja som hrozna detailistka a okrem toho vzdy poviem to, co si myslim, priamo. Takze som jej povedala, ze fotky ma sice pekne... ale /to som uz pisala vyssie/ pre mna amaterske, kedze "profik" nechal odlesky od blesku na pokozke, malej na detailnej fotke cervene flaky po vyrazkach, skrabanec a modrinu velkosti vlaskeho orecha. Clovek chce mat peknu fotku na pamiatku a toto su veci, ktore su v grafickych programoch odstranitelne a za tie peniaze mali nejake upravene fotky v cene. Ked mas na fotke fotogenicke dieta aj matku, tak takmer kazdy zaber je pekny, ale co z toho, ked sa lesknes, mala ma flaky... das si takto upravenu do ramceka? Ja teda urcite nie. Take si necham kludne len na cdcku. Teraz si chcem dat pre seba urobit velku fotku mna a malej, taku ciernobielu, na schodisko a seba chcem ako ciernobiely akt do spalne /... trochu mam z toho obavy, postavu vobec nemam dokonalu, takze by som to chcela nejako zamaskovat, nieco ako obrys tela v tme, aby nebolo nic vidiet, asi ani tvar, ja som totiz velmi hanbliva, ale ked nebude nic vidiet, tak sa nemam za co hanbit, ze... buduci tyzden to dufam zvladnem, este to musim dovtedy rozdychat. Ak to dobre dopadne, pridam fotku 🙂

sarianah
17. mar 2010

thea
..super napad s tym vlastnym aktom..tiez by som take nieco chcela, ale nejak sa k tomu nemam..urcite daj vediet ako to dopadlo, snad by som sa aj ja potom dokopala.. 😉

simonet
4. máj 2010

ahojte dievcata, som tu po prvy krat. precitala som si skoro celu diskusia a ak sa nemylim, este som tu necitala odporucania na Miladu Jancovicovu z BA - peknafotka. Robi taktiez umelecke fotografie deti a aj tehotnych mamiciek.

z_vesela
21. aug 2010

Ahojte môžeme mi niekto poslať kontakt na katku husenicovu? Ďakujem .

cruela
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrejka142
24. apr 2011

dobry den kocky tiez som bola u pani husenicovej aj s kolegynu fotili sme polo akty no fotky este nemam ale pristup bol 100% dam vediet ake budu