Fotografie dojčiacej ženy na net patria

petusaaa
12. feb 2009

bez a kde budu fotky?

patricia1971
12. feb 2009

baby, ktoré ste tam boli,tak ste boli zlaté...škoda,nejako som prehliadla túto tému...určite by som tam prišla... ☹ ale vyzeralo to super a každá mamička s bábätkom boli super... 🙂

bezaz
12. feb 2009

petka tu by mali byt aj fotky http://www.baby-web.sk/Clanky/a2193-27-odvaznyc... zatial je len jedna

cuchre
12. feb 2009

ja si skor myslim, ze my europanky sme stiahnutie takychto fotiek z facebooku nepochopili.FB je stranka spravovana v USA (btw. vo vedeni je zena), ktore su pruderne skoro ako islamsky svet. toto asi nemalo nic spolocne s tym, ze kojime..oni su tam jednoducho taki. filmy natocia brutalne, ale v USA ide cenzurovana verzia na rozdiel od zvysku sveta. tak je to aj s videohrami...flickr tiez cenzuruje fotky...
moj zaver: tato inicaitiva je super, enmame sa za co hanbit...len v USA to nepochopia 🙂

bezaz
12. feb 2009
sirinka
12. feb 2009

krasne su tie fotky... 🙂

mimochodom v usa priemerne zena dojci tri mesiace....sa necudujem, ze taketo fotky nechapu 😕

kozimura
12. feb 2009

gedgitka.a, krásně jsi to napsala - mluvíš mi z duše 😉

zuzkaprofant
12. feb 2009

gedgitka pekne si to napisala ja sa cudujem ze sa hambite kojit na verejnosti za to sa netreba hambit ale byt hrde ze mate krasne babatka a zdrave ved to nevidiet cely prsnik aaj keby ved na svete je len muz a zena a vsetci mame vsetko rovnake 😀 😀 dieta tak ako sa stvrotilo prislo na svet a je kojene tak to bolo a bude stale pokial svet svetom bude takze za kojenie sa nema hambit a nema sa schovavat ale pysit si myslim 😵

v zahranici sa koji vsade a nik na to nepozera ako na zlu vec, ja moje babo budem ak budem moct kojit kde kdekolvek ved nebude hladovat ked nie je niekomu trapne pozerat habate foto a fimiky tak je mu zle pozerat na kojaciu zenu 😖

inac ta fotka je velmi pekna 😉

amarelka
12. feb 2009

možno to stiahli z úplne iného dovodu....niektorí nemci sú schopní platiť za to, aby videli ženu ako si odsáva mlieko, lebo ich to vzrušuje...uchylákov je vela,a uchýlky sa týkajú vecí, čo by fakt človeka ani nenapadlo.. . 😖 tak ktovie

annag
12. feb 2009

bezaz, ste krásne 😵

bezaz
12. feb 2009

anka 😵

cessy
12. feb 2009

naozaj velmi krasne 😉

kisska
12. feb 2009

pridavam sa, velmi, velmi, velmi sa mi pacia fotky aj video. Aj na kalendar by sa to dalo pouzit, co poviete pan Klimo? 😉 😉 😉

martao
13. feb 2009

tie fotky sú super. ja mám tri deti. pri prvom mi vadilo kojenie na verejnosti. pri druhom som kojila všade. teraz si dám malého do babyvaku a mám pokoj. niekedy tie pohľady boli dosť od veci. ALE JE LEPŠÍ POHLAD NA DOJČIACU MATKU, AKO NA TLSTÉ VYŽRATÉ PRASA AKO TLAČI HAMBURGER A EŠTE MU TEČIE KEČUP PO BRADE.pritom si obaja aj to dieťa plnia základnú potrebu-JEDLO

denisocka
13. feb 2009

baby,boli ste aj s detičkami nádherne ! 😵

zuza.m
13. feb 2009

včera som to videla v spravach,super velmi je to pekne 😀 😀 😀 😀

bejby29
13. feb 2009

baby, ste krasne, vsetky do jedneho 😉 a odvazne

bezaz
13. feb 2009

este musim poznamenat, keby tam neboli particky tu z MK tak tam maju asi 5mamiciek 😀

alex
13. feb 2009

Ahojte hviedzy, tak som vás včera videla v telke, super 😵

zuza.m
13. feb 2009

no by ma zaujimalo ktora je ktora tu z konika,ale mohlo vas prist ešte viac to by bolo super.ale aj tak klobuk dole.supeeeeeeer

bambusko
13. feb 2009

martao 😀 😀 😀

pridavam sa, je to krasne a dojimave 😵

bezaz, aj dostane kazda modelka fotku?

titkovamiriam
13. feb 2009

ahojte ja som vas dala to temy to je sila-nech si tam kazdy klikne-bolo to krasne 😀

bezaz
13. feb 2009

bambu hej, poslali nam tu ciernobielu fotecku v peknej kvalitke, tak si dam spravit 😀

bambusko
13. feb 2009

to budete mat peknu spomienku 😉

bambusko
13. feb 2009

este k tomu poctu zucastnenych. ak by bola tema nazvana "hladaju sa modelky s detmi" - isto by si to pozrelo viac ludi aj ich prislo ovela ovela viac. a tipujem, ze aj take, co nedojcia, prip. nemaju deti, by si dajake pozicali a pchali mu prsnik dufajuc, ze si ich niekto vsimne a oslovi 😀 😀 😀

kozimura
13. feb 2009

bezaz, krásné! A budete mít krásnou vzpomínku a ještě za správnou věc 😉

Martao, mluvíš mi z duše 😉 Kolem člověka lítají sprosté nadávky, na silnicích jezdí agresivní řidiči, v obchodních domech do vás vrážejí lidé, kteří neví, kterou akci stihnou dříve a v tu chvíli vidět někde v koutku maminku kojící své dítě, jak na sebe zamilovaně hledí a ten drobeček je na ně plně závislý.... To je podle mě ta nejkrásnější věc k vidění!!!!!!

nimi22
13. feb 2009

jej baby ta fotka je prekrasna, som cakala ze vas tam bude viac ale aj tak je to zlate, 😉

claudinka
13. feb 2009

skoda, ze som tam nebola.. bez auta ako bez ruk 😒

rumka
13. feb 2009

nádherné škoda že je blava je tak ďaleko 😒 máte moje sympatie 😉