Fotografie dojčiacej ženy na net patria

deina
10. feb 2009

K tomuto je na facebooku aj skupina (http://www.facebook.com/s.php?ref=search&init=q...).

trpezliva
10. feb 2009

uz som sa pridala 🙂

sirinka
10. feb 2009

dupinka juj rada by som sla...ale ten termin mi maximalne nevyhovuje.... ☹

tonita
10. feb 2009

sa mi to paci, asi sa pridamaj ja 😀

emjee
10. feb 2009

jeeej, konik nema problemy s obrazkami dojciacich zien 🙂 (takze mozno tu nevladne az taka hrozna cenzura 😉 ako sa vam obcas zda)

nimi22
10. feb 2009

podporujem, isla by som hned keby som bola z ba, skoda ☹ , mozno nieco este vymyslim, nemam sa tam ako dostat ☹

deina
10. feb 2009

Ale moze to byt pekna fotka, som na nu zvedava. 🙂 Tusim aj Saudekova zacala cosi taketo fotit - tiez na protest.

nimi22
10. feb 2009

Deina aj ja som to pocula aj v Prahe protestovali tak tam na namesticko prislo neviem kolko dojciacich mamiciek tiez na protest, tak to ma byt 😉

trixi
10. feb 2009

isla by som, keby sa nas Matej vedel nakojit na verejnosti 🙂 . On potrebuje uplne sukromie, ze by pracoval pre server Facebook 😀 . Drzim palce, nech tam pride co najviac mamiciek. Ja som nemala problem kojit na verejnosti, zato nas Matejicek ho mal. 😉

zuz11
10. feb 2009

tiez by som sla, len u nas ma s tym problem moj muz, zeby bol jeden z adminov facebooku? 😀
ale do klubu som sa pridala 😀 😉

dupinka
autor
10. feb 2009

dojcenie je isto intimna vec, ktora je medzi dojciacou matkou a dietatkom. Neviem, ci by som sama bola schopna dojcit na verejnosti, kedze som velmi hambliva.... ale urcite sa dojciaca zena nema povazovat za nieco nechcene a nemravne v spolocnosti. Prave naopak.

A tiez drzim palce maminkam, ktore by sice radi dojcili, ale z roznych dovodov nemozu.

deina
10. feb 2009

Aj ja by som sla, no ale maly je na UM, tak tazko... 😅

bibianka
10. feb 2009

Super nápad, škoda, že nie som z BA 🙂
A tá hlava, v ktorej skrsla myšlienka, že dojčenie je obscénne, isto nie je v poriadku... 😠

tynushqa
10. feb 2009

No ja by som tiez sla na to fotenie, len mala ma take obdobie ze sa pri kojeni hneva 😖 mam vyskusat? 😅

kisska
10. feb 2009

ja mozem poslat svoju fotku pri kojeni a dam suhlas na fotomontaz 😉

bibianka - skoda, nazivo ukazka tandemu by mohla byt super (aj ked viem, ze tandem je trosku ine ako dojcenie dvojok 😉 )
tynushqa - mozno mas malu exhibicionistku, alebo jej minimalne ostatne deticky spravia chut 😉

dupinka - neboj, ked prestanes pocitat tt a budes mat ten uzlicek doma, sama uvidis, ze je super, ked mozes byt s malym vonku a nemusis chodit kazdu hodinu domov, aby ste sa napapali. U mna tiez na verejnosti neznamenalo v strede ulice, ale bud v kute parku na lavicke, v kaviarni, v cukrarni otocena chrbtom k ostatnym, v aute na parkovisku, inak by som nevystala ani radu u doktorky. Obrovska vyhoda dojcenia, ze nemusis davat pozor, ci mas flasku este dost teplu, ci u nie je mlieko stare a pod. 😉

stvura
10. feb 2009

Aj ja by som sla...dojcenie je uplne normalna vec {nie som hanbliva}. Mi uz mame fotky s Alexkom na www.kojeni.net ... a nehanbime sa za ne!

kozimura
10. feb 2009

Ahojky, nechápu, proč někomu v dnešní době něco takového, jako kojící matka tolik vadí (asi jako to nechápe spousta z nás, že?). Já jsem kojila na veřejnosti často. I v obchodním domě. Nikdy jsem nic neodhalila - dítě bylo pod tričkem, nebo v případě výstřihu jsem měla přikrytou odhalenou část plenou. Přece kvůli pár nechápajícím lidem, nebudu nechávat křičet své dítě hlady. Je to nesmysl. Byla jsem ráda, že jsme vůbec vyhráli takovou věc, jako je kojení, když mi malá po zákroku sestřiček na JIP (naučili ji pít z injekční stříkačky a ona odmítala sát z prsa), že jí její žádost o prso nebudu odmítat. Pevné nervy všem, které se na toto dívají stejně jako já. Chápala bych ještě pokuď takovou věc odsoudí muž, který ani nechápe jak krásná věc je kojení a pohled do tvářičky sajícímu dítěti, ale že se přidávají i ženy a matky, to opravdu nechápu...

cessy
10. feb 2009

Aj mne dosiel mail ako pozvanka na hromadne fotenie na protest...Podla mna je to uplne prirodzene a najdolezitejsie, co moze matka dietatku dat, teda samozrejme aj laska je velmi dolezita.Je to v podstate dar a je mi velmi luto, ze vela mamiciek aj napriek velkej snahe svoje deticky nemozu kojit....
Moj maly je este stale plne dojceny...a presne ako pise kozimura.....ten pohlad na spokojne papkajuce dietatko je neopisatelny..
A hambit sa???za co...ved je to PRIRODZENE...
Velmi rada by som sa tohto fotenia zucastnila,len keby sme nemuseli tak daleko cestovat....

kozimura
10. feb 2009

cessy,ten pohled je jedna z věcí,která mi bude strašně chybět,až přestanu kojit.Ten její spokojený výraz,očička,která na mě upírá a taky ty úsměvy,které na mě hází.Taky bych se ráda zúčastnila,ale pro mě je to daleko-teda,jak pro mě,ale hlavně pro malou.

claudinka
11. feb 2009

baby, ktora sa tam chystate???

cessy
11. feb 2009

kozimura pre mna by to nebolo daleko, ale pre maleho....možno že vymyslia niečo take, že by sme zasielali naše dojčiace fotočky, to by určite vyhovovalo vacsine mamickam...
ako je na www.kojeni.net

kozimura
11. feb 2009

Cessy,myslím,že to tam je taky tak.Napsala jsem jim tam mail a poslala 2 "kojící" fotečky.Už mi odepsali,že jsou rádi i za podporu v ČR a že vidí,že takto to má význam 🙂

nimi22
11. feb 2009

kisska a to sa da s tou fotomontazou, to ale asi neurobia, teda ja by som to brala, to je fakt aj mne to bude chybat ked z kojit nebudem, strasne rada sa totiz pozeram ako maly papa a potom pozrie na mna ked ma dost, jaj su tie deti zlaticka 😉

kisska
11. feb 2009

ja si teraz viac pri kojeni uzivam, ked Adamko zavrie oci, taha a rukou si ma hladka 😅

titkovamiriam
11. feb 2009

a tie vyzlecene pipiny hej 😠 ,no dobra blbost-taketo fotky by mali byt aj na bilbordoch ved co uz je krajsie na svete 🙂 ,ci uz pre zenu ale aj pre muza.mne je smutno za kojenim ☹

suziad
11. feb 2009

ja si myslim ze kojenie je medzi mamickou a dietatom. Obrazky mi nevadia ale urcite by som nekojila niekde kde sa na mna pozeraju ludia. je to cas len pre nas dvoch, ktory netrva vecne preto si ho treba vychutnat v pokoji.

iris
11. feb 2009

Já taky kojila na veřejnosti několikrát - vždyť bychom jinak nemohli vyrazit ani na výlet...vůbec mi to nevadilo, jasně, třeba v metru bych nekojila...ale třeba na lavičce v parku, v autě na parkovišti, u lékaře v čekárně, v restauraci...Už nekojíme, malej se sám odstavil, škoda.Už je to velkej chlap 😉

kozimura
11. feb 2009

suziad, já jsem taky kojila na veřejnosti běžně. Je to tak, jak píše iris. To bychom nikam nemohli jet. Terka pila co 2 hodiny a za tu doby jsem nic nestihla. Kojila jsem v Hukvaldské oboře, v obchodním domě, u lékaře, v autě. Neřešila jsem to. Flašku nechtěla a už tak mi stačilo odstříkávání v porodnici, když mi Terka nechtěla sát z prsu, ale jen ze stříkačky.

Kisska: jó, to si taky pamatuji. Teď už Terka očička při kojení nezavírá, ale hladí mě pořád... Přes den se už odstavila úplně, pije jen v noci a přes den jen, když ji něco bolí.

alishia
11. feb 2009

kdybych byvala kojila, tak bych nikdy nekojila na verejnosti. Prijde mi to divny, nepohorsuje me kdyz nejaka maminka koji, ale ja bych nemohla. Ale zas nedokazu si predstavit ze budem s malym sedet v cekarne u doktorky a nejaka mamina tam zacne kojit....nevim no. Na internet to asi patri, do casaku take....ale myslim ze se da dite nakojit nekde o samote, a ne delat divadlo ostatnim. Muj nazor, neukamenujte me🙂

martina46
11. feb 2009

ja som mala problem kojit na verejnosti. uz som odstavila a teraz mi je luto, ze som neskusala kojit kade tade, pri dalsom dietati urcite budem aj vonku, samozrejme, vzdy si najdem nejake skryte miesto, alebo da sa nieco cez seba aj prehodit 😉