Fotolab a internetové objednávanie fotografií

najjulinka
6. dec 2008

Som zúfala... den, noc som strávila výberom fotografií, ktoré dáme spraviť a teraz mi to nechce vziať... Pokušam sa cez fotolab... Dopracovala som sa raz až ku košíku... začalo naťahovať.. pol hodinu čosi robilo a nič... Teraz už 5 hodin sa snažim to skusiť znova a neviem ani svoj výber presunut u nich na stranke z jedneho okienka do druhého ☹ 😢 😢 😢 Ako to mam spravit? Prvýkrát som sa na to dala... A som zúúúfalá... 😢

audreyd
6. dec 2008

skús www.happyfoto.sk 🙂

najjulinka
autor
6. dec 2008

to poznám. ..ale fest rozdiel v cene... fotolab má teraz 1,99 za 10x15.. .Pri 700 foto je to velký rozdiel...

audreyd
6. dec 2008

aha... to som nevedela... ja som tam teraz dávala robiť foto A4 za 29,90 🙂 tak som bola spokojná 😉 mali do 4.dec. akciu 🙂

ivica2705
6. dec 2008

ja sa pridavam , viem ze cena robi svoje ,ale ja som tu tiez davala robit fotky a boli krasneeee, bola som neskutocne spokojna. najjulinka pockaj po sviatkoch isto budu mat zasa aj oni akciu , aj ja cakam 😉

jaduska
6. dec 2008

ja som si už dávnejšie dávala robiť fotky cez fotolab a išlo to v pohode. Možno teraz, keď je akcia, tak to majú preťažené, alebo je chyba v tvojom netovom spojení. Nie je tam nejaký kontakt, aby si im napísala? Asi ti nepomôže nič iné, iba skúšať. 700 fotiek ti ale bude robiť dosť dlho...

lencici
6. dec 2008

ja som vždy objednavala foto cez fotolab...je to tam trošku zložité asi pred mesiacom mali tiež vikendovu akciu sedela som pri tom asi pol dňa....asi 230 fotiek....ale nemam na nich dobré spomienky, kedže som robila fotky aj mojej kamoške tak sme si niektore fotky davali spraviť 2 až 3krát.....a keď sme si išli po fotky tak 3O z nich boli zle spracované ako keby sa im tam niečo posunulo a moja mama na fotke mala ako keby odrezanu hlavu...Nepoviem 2-3 fotky to sa ešte dá ale 30?! dala som to zreklamovať a prišla mi odpoved, že je to moja chyba lebo som im take fotky poslala cez email že boli nekvalitné......ale strašn e zauimavé na tom bolo že Keď sme si dali 2kopie tak jedna fotka bola dobrá a druha posunutá....nemala som chuť sa s tým ešte naťahovať tak som to nechala tak....ale druhýkrat si tam už fotky radššj nedam vyvolať....neodporúčam.....radšej si priplatím niekde inde..

najjulinka
autor
6. dec 2008

No mne to suri do prace. Takže nemožem čakať po sviatkoch. Končíme s projektom a treba fotodokumentáciu a pod... No a samozrejme sa to musí vtrepať do istej sumy...

ivica2705
6. dec 2008

fiha a nemate niekde v meste v nejakom fotoobchode akcie?nepozerala si? lebo ja uz neviem poradit, mozno este niekdo o niecom bude vediet 😉
drzim palce 🙂

jaduska
6. dec 2008

juli ale to už aj tak nestihneš, lebo to platilo iba včera a dnes a dnes o chvíľu končí 😖

najjulinka
autor
6. dec 2008

pozerala som najprv v meste... asi 3x drahšie... no jo... hlavne že som si ešte aj sposob doručenia zvolila aj všetko, začlao ťahať a nedoťahalo a odvtedy nič.... zabitý polden... ☹ ☹ ☹

z.g.
7. dec 2008

ja som si chcela dať urobiť kalendárik vo fotolabe, tiež som mala porblém so sťahovaním, tak som tam volala, jedna moja fotka má od 2,5-2,9MB, povedala mi pani, že sa mi to môže sťahovať aj 10 hodín, podľa počtu fotografií, ja som naťahovala len 12 fotiek, ani po 3 hodinách to nebolo furt stiahnuté, tak som sa na to vy..., lebo im končila akcia, ale ak je viac času, majú veľa zberní

skuska
7. dec 2008

najjulinka: 700 fotiek sa podla mna cez internet ani neda poslat na jeden krat. 700 fotiek ked jedna ma 2,5 - 2,9Mb je skoro 2 GB. inak by ma zaujimalo ze ci sa cez tu akciu ktora bola len 2 dni niekomu podarilo nieco objednat lebo mne sa to tiez nepodarilo 😠

majinaf
7. dec 2008

mne to vcera slo v pohode.ale minule co mali tiez akciu sa nepodarilo mi spojit,asi preto ze uz bolo 21 00h.a koncila v ten den akcia.inac som spokojna ja vzdy davam tam robit fotky.aj zosit som si dala urobit. 🙂

najjulinka
autor
8. dec 2008

tak mne nešlo s fotolabom sa spojiť ani v nedelu. Tak som to hodila cez heppyfoto a uuuuplne bezproblemov rýchlovka... Keďže to ale bolo drahšie trošku, tak som to okresala aspon na niečo vyše 500 foto... A v pohode naraz poslalo 😉 Myslím cez windows fotogaleriu sme to do happy foto poslali 😉 A bolo to fakt rýchle 😉

jasom
8. dec 2008

S fotolabom mam aj ja zle skusenosti 😒 😒 reklamovala som tam stolovy kalendar, namiesto kalendara my poslali nejaky diar, nakoniec mi vratili peniaze, lebo som odmietla tu zakazku prevziat a ako som to reklamovala, tak si prisiel pre fotky jeden pan, ktory sa tam rozculoval co mu to poslali. 😖
dala som si spravit kalendar este raz v happyfoto ale uz za drahsiu cenu 😝

bzucinka
25. mar 2009

Neobjednavali ste si niekto teraz foto cez net vo fotolabe? Uz sa pokusam 3 dni a blbne mi to ☹ Teraz je akcia,mam pripravenych 200 fotiek a nemozem sa pohnut ... vrrrr. A neviete nahodou ako sa to riesi ked chcem z niektorych fotiek po viac kusov? Da sa to nejako oznacit,alebo tie fotky musim jednoducho viackrat nakopirovat?

ukmima
25. mar 2009

my objednavame cez www.happyfoto.sk, maju super ceny...a ked si pockas na akciu...tak sa oplati, raz za mesiac maju akcie za super ceny, tusim 10 -15 bola 0.o9 a 9-13 za 0.06, za take 2 tyzdne zas daju akciu...nam sa fotolab nepaci, hlavne kvalitou fotiek, a z happyfota ti dojdu domov priamo na adresu...

bzucinka
25. mar 2009

Teraz je vo fotolabe nad 100ks cena za 10x15 fotku 0,06 ..som sa uz dopredu tesila na fotky :(

bzucinka
25. mar 2009

No normalne som nasr..kakana vrrrrrrrrrrrrrrrrrr 😠 Presne toto sa mi tam stava ako pise ta pani petulkaaa 84(24.03.2009) : http://www.fotolab.sk/blog/forum

majinaf
25. mar 2009

bzucinka:normalne si vyberies kolko ks chces,je to v ponuke na pravej strane v tom oknu co mas vybratu fotku. V takom zelenom. 🙂

guga
25. mar 2009

my tiež objednávame z happyfota a sme tiež veľmi spokojný aj s kvalitou fotiek aj s cenami. Pred vianocami mali v akcii fotku vo formáte A4 za 20 korún - máme teraz doma zarámované pekné veľké fotky. 😉

mami.sk
25. mar 2009

bzucinka, manzel vcera objednaval fotky cez fotolab a na druhykrat sa to podarilo 😉 ale myslim ze to je kvoli tomu, ze vela ludi naraz objednava fotky a je ten ich system asi pretazeny 😝
no prisla mi do mailu sprava potvrdzujuca objednavku a tak dufam ze to v poriadku preslo 😉

monnaa
13. feb 2011

ahojte, objednávali ste teraz niekto cez fotolab fotky v akcii za 0,08 Eur ? Mne to vôbec nejdéééé, pritom celý víkend som nad tým sedela, upravovala , ale objednať to nejde :(((((

tatanya
14. feb 2011

@monnaa ja som objednavala v sobotu a bez problemov... ale objednavala som to v noci, takze mozno to nebolo tak pretazene

monnaa
14. feb 2011

@tatanya - prosím ťa, a ako si objednávala - cez softvér, alebo on line ?

pia22
14. feb 2011

@monnaa my sme si ich objednali a hroza nikdy viac!!! Kazda fotka inej sirky a katastrofalnej kvality. Davame si robit fotky vo Fotolabe v automate a tie iste fotky boli v akcii na nerozoznanie:@ A to sme ich dali spravit vyse 100☹

tatanya
14. feb 2011

@monnaa my sme ich objednavali cez softver.

monnaa
14. feb 2011

@tatanya , @pia22 - vďaka za odpovede. No ja som sa nakoniec rozhodla, že už pri tom nebudem strácať nervy / inak ja som kľudný človek, ale toto ma fakt rozhodilo 😠 / a počkám si akciu v happyfote, tam ma zatiaľ nesklamali 🙂 .

slavia6
8. jan 2013

Moja skúsenosť s fotolabom im reklamu nerobí. Objednala som si fotky 10xcca15 a prišli mi fotky 9x13, 9x15 a 9x17, taký mixík. Ked som to reklamovala telefonicky povedali, že to poriešia a pošlú mi nové fotky, čo bolo tesne pred vianocami, Fotky nikde a nikto sa ani neozval. Ked som tam napísala aby mi poslali finančný rozdiel na účet, začali mi písať o tom, že rozmery fotiek nie sú uvádzané presne na cm ale cca. Rozdiel v rozmeroch mojich fotiek vraj spôsobilo zlé nastavenie fotoaparátu, teda presnejšie to že nie je nastavený pomer na 2:3. Jednoducho fotolab už nikdy viac. Zaplatila som za veľké fotky a mám malé s rozličnou šírkou. Vrátiť ich nemôžem kedže boli súčasťou vianočných darčekov. Takže vykašlite sa na fotolab aj tak sú drahý....

anielicek
6. apr 2015

@ukmima prosim vas nejde mi objednat fotto cez happyfotto.sk...citam,ze mate s tym skusdnost.Treba mat na to nej.program?