Funguje burza autokino v Rakúsku?

karinecko
14. apr 2008

Ahojte dievcence neviete nahodou niektora ci este funguje burza autokino v Rakusku? ak ano kedy byva? Dakujem

lubica.h
19. okt 2009

Ahoj, babula, na prvej strane bola trasa na autokino. Ja som to nakoniec našla na internete na rakúskych stránkach pod heslom" Flohmarkt Schwechat". Je to v areáli pivovaru skoro na konci Schwechatu po ľavej strane od hlavnej cesty. Boli sme tam v sobotu, celkom pekne sme to našli. Chcela som synov - 6.r. kúpiť výstroj na lyžovačku, ale nejako som tam nenašla naňho nič. Možno je ešte skoro na zimné veci, niečo už mali, ale nič moc.
Držím palec v sobotu, nech si úspešnejšia.

babula90
19. okt 2009

ahoj Lubi, vv nedelu bola moja známa a vravela, ze taký slabý výber este nezazila! takze smola, dufam, ze bdueme mat viac stastia, lebo to mame poriadne daleko, az 3h. cesty. 😒 Vy ste tam rpisli na 6h?

mimikyky
19. okt 2009

kočky, záleží od počasia 😉 😉 😉

lubica.h
20. okt 2009

Ahoj, babula, teda až teraz čítam, že stále píšem sobota,ale samozrejme sme boli v nedeľu. prišli sme okolo 8.00 hod, my sme z Bratislavy, máme to blízko. Na tej rakúskej web-stránke je písané, že burza je od ôsmej, tak neviem. Mimikiky, počasie bolo celkom dobré, v tom to asi nebolo. Čo som pozerala lyžiarky detské, tak stáli od 20 do 30 eur a boli dosť poničené a nielen zvonku, ale aj znútra vložka bola dokrivená, čo sa už nedá nosiť. Ale včera som bola v Outlete Exisport na Račianskej v Ba, synovi som kúpila nastaviteľné lyžiarky na 3 čísla za 49 EUR a palice na lyžovanie za 10,- Eur. Ani som neváhala a hneď som to vzala. Sú to nové veci a myslím že za dobrú cenu. Ak ste z Ba a chcete takéto veci, choďte tam, majú dobré ceny aj pre dospelých.

mariangela
21. okt 2009

Je to ešte aktuálne aj v tomto roku 2009?....

babula90
21. okt 2009

ahoj Lubka, všetky baby vravia, čo tam chodia, že to začína o 6, tak teraz neviem, nie, že sa vyberieme o 3 ráno a bdueme tam 2h. čakať.
Vie mi nieko poradiť, kedy začína burza vo Schwechate???
Baby chodili už na 6, vtedy je vraj najvačší výber. 😒 tak nakoniec si dobre nakupila aj v BA, ako fajn.

mimikyky
22. okt 2009

ja už som Ti písala, že najlepšie čo najskôr 🙂 my tam prídeme vždy tak medzi 6:15-6:30 😉 😉

babula90
22. okt 2009

mimi, ja viem,len ma zmietla informacia, ze otvaraju az neskor, vdaka za potvrdenie!! 🙂

mimikyky
22. okt 2009

nie, púšťajú normálka už o 6tej, bez problémov, vtedy sa ešte len začínajú vybaľovať, a dá sa naozaj najlepšie nakúpiť hneď na začiatku.
my sme chceli ísť teraz v nedeľu,ale muž stavia na fušku celý víkend krb, tak som bez varovky a aj bez auta ☹

babula90
22. okt 2009

aj my sme chceli ist teraz, ale mame problem s autom, tak hladame niekoho s autom 😖

lubica.h
26. okt 2009

ahoj, kočky, ako ste dopadli naburze, nakúpili ste?

babula90
26. okt 2009

Ahoj Lubi, bolis me včera, ppčasie fantázia, ale nemohli sme isť už oo 3 ráno a na ceste boli 2 obchádzky, tak sme tam doišlia ž o 8,45!!!! 😖 ☹ Najprv som myslela, že padáme preč, veci ako z kontajnera, bola som sklamaná, ale potom som čosi našla a minula som 50€, aj korčule som kupila, veci pre Baby born, oblečko, hračky, ale asi som sklamaná,. čakala som od toho viac... neviem, či to bolo preto, že sme prisli neskoro, ale ved o 6 ráno je ešte tma, v tme by som nevdiela na tie veci... začína ma hlodať červík pochybností, že v Autokine jelepšie....

denisa1420
26. okt 2009

Ahoj, my sme včera boli na burze, tiež sme zastihli jednu obchadzku na D1 tak sme prišli o 6,30 noveho času a nakupili sme celkom dobre. Chcela som ale kupit lyže pre dceru a tie som uz nezohnala. Chystam sa ešte na ne do autokina. Boli ste tam niektora v poslednej dobe? Ja som tam už veľmi dlho nebola...

lubica.h
26. okt 2009

Babula, moj prvý dojem bol rovnaký. Len asi ozaj musíš prísť skôr, ale to my sa nedokážeme vykopať z domu. Myslím, že tam sa skôr nájdu veci pre menšie detičky. Ale som rada, že ste nakúpili. Z nás bol najspokojnejší náš syn, že sme mu kúpili obrovský kebab... Deni, ak pôjdeš do autokina, daj správu, ako tam bolo. Ja som zháňala zimné a lyžiarske oblečenie pre 6 roč. syna.

babula90
26. okt 2009

Ak by som bola v BA, chodim tam stale, ved je to velmi blizko, lenze nam by sa to na benzine vobec nevyplatilo ☹ ale deti mali radosť z drobností po 10 centov 😀
To autokino by ajmna zaujimalo, stale nechaopem, ako moze niekto nakupit v tme, da sa to?? 😀

denisa1420
27. okt 2009

Lubi do autokina chcem ist kupit 8 rocnej dcere lyze. No a po tme ani ja neviem nakupovat, ale teraz ked sa posunul cas tak o 6,30 je uz svetlo.

mimikyky
27. okt 2009

kočky,dá sa to, a keď je veľká tma, tak baterkúúú 😀 😀

denisa1420
27. okt 2009

To je pravda, aj my sme boli párkrát po tme, mali baterku, ale nejak som nevedela nič kúpiť...Také vacsie veci ako bicykel....to ano, ale na oblecko som si dockala az na svetlo.

mimikyky
27. okt 2009

rakúšania nosia baterky čelovky,nemajú chybu 😀

babula90
27. okt 2009

ahá 😀 záhada vyriešená. len nechápem, načo taks koro? ved je čas celý den, nie? 😖 Ja som na svetle kupila tricko s dierkou, takže v tme by som nevdiela už nic 😀

mariangela
13. nov 2009

Ahojte ....tak ako to je to autokino je v nedelu a ten flohmarkt je kazdu sobotu? Dakujem za odpovede

babula90
13. nov 2009

flohmarkt je aj v nedelu, boli sme pred mesiacom 😉 , vraj v nedelu lepsi vyber, ale zalezi odo stastia.

wnelia
7. mar 2010

Kto pôjde so mnou na burzu dňa 20. 3. 2010??????? Neviem,kde to presne je...Ja som od Šale,kontakt mailom na wnelia@azet.sk

pralinkaaa
12. apr 2010

baby neboli ste niekto v posl. dobe vo Swchate? ake to tam teraz je?

xxmargaretka
12. apr 2010

ahojte..

http://www.flohmarkt.at/termine/

tu najdete prehlad o burzach konanich v rakusku snad Vam to pomoze ak nieco konkretne hladate..

my chodievame na burzu pobliz severnej vlakovej stanice vo viedni..konktetne na Obkirchergasse..kona sa 2x do roka na jar a jesen doteraz tam bol vzdy dobry vyber..tentokrat sa bude konat 24.4.2010

gitka

murkaa
29. apr 2010

jak ste ma navnadili. Aj ja chcem ist........................................

juliar
4. máj 2010

caute kocky.
nechce sa niekto pridat na burzu (asi autokino)
chceme ist zo segrou, takze mame v aute este 1-2miesta volne.
este sme tam nikdy neboli, tak najlepsie niekto kto pozna cestu, ale ak nie, tak verim ze to najdeme -pojdeme za davom 🙂
ak mate niekto zaujem, tak piste do IP. terim dohodneme.

lentiel
22. jún 2010

Ahojte. Aj my sa chystame do autokina cca 3.7. 2010 podla pocasia. Dve alebo tri zienky by sa mohli k nam do autička pridat 🙂 Vyrazame z PK. Ak by bol zaujem, moj e.mail lentiel@azet.sk 😉

fintorka
6. okt 2010

ahojTE,
veľmi zvažujem ísť na burzu, ale pravdupovediac neviem , či do Autokina, či Schwechat. Nejaký mám z toho chaos. Čo je lepšie. Píšete všetci , že sa tam oplatí ísť, tak rada by som to vyskúšala. Máte niekto kontakt, ako to nájdem? Ďakujem

janka_pn
12. okt 2010

bol tam niekto v poslednej dobe?? isla by som v nedelu, ale neviem ci to tam este funguje 😅