Funguje burza autokino v Rakúsku?

karinecko
14. apr 2008

Ahojte dievcence neviete nahodou niektora ci este funguje burza autokino v Rakusku? ak ano kedy byva? Dakujem

leva
14. apr 2008

Ahojte kocky a to je v centre Viedne?

franziska
14. apr 2008

nie, to je za dedinou gross-enzersdorf, ides tam od bratislavy cez hainburg za hainburgom ides doprava cez most a za mostom odbocis dolava a potom ides stale richtung wien a prejdes cely gross-enzersdorf a za nim je to nalavo, ale to zbadas lebo je tam milion ludi, najlepsie je chodit skoro rano tak na 6.00 ako otvaraju, potom je aj problem s parkovanim. Vo viedni zvykla byvat burza na naschmarkte v centre ale to je fakt blsak nic poriadne.

leva
14. apr 2008

franziska,velmi pekne dakujem za navigaciu 😉 Ja som raz bola vo Swechate,niaky pivovar,no bola som tam pred vianocami,asi som neprisla vhod,bo tam nic moc nemali,no kamaratky si chvalia odtial.

franziska
14. apr 2008

no lenze schwechat je malinky oproti autokinu, ako vsetkych co poznam si chvalia autokino. Maju tam aj super detske veci, lenze problem je ten, ze tam chodia dost casto priekupnici a ti su tam uz rano a vsetko vykupia, alebo treba mat dokonca siroke lakte. Ako ja osobne tam nechodim, ale kedysi sme tam s mamou chodievali.

leva
14. apr 2008

Aha,tak toto bude ono,ako o tom vsetci rozpravaju,vela ludi,priekupnici ktory o par metrov predavaju o dost drahsie.No ale,vdy som tak chcela pozriet,tak ti dakujem,aspon uz viem kde to presne je.

leva
14. apr 2008

este sa opytam,tam sa predava,po jednom a viac euro?

krajcoanka
14. apr 2008

leva, najlepšie je dojsť skôr, lebo maš väčší výber.Väčšinou to potom arabi odkupujú od rakušakov a potom to za raz toľko predávajú 😠

leva
14. apr 2008

Ahoj krajcoanka,ano to som pocula.Spekulanti su to 😀 Aj ty si z PK?

mimikyky
14. apr 2008

my chodíme do Schwechatu, a ja som spokojná, aj včer som celkom pekne nakúpila, babám aj malému, asi 30 kusov, nemôžem spočítať lebo Lulu si to, čo uschlo po praní zabrala na intrák, a minula som 40 euro
chodíme tam skoro ráno, okolo 6:15 už sme tam

krajcoanka
14. apr 2008

mimi to je najlepšie tak. 😉 Ja som bola na swechate a kupila som velku kabelu dupla za 20eur. čo je fakt lacné. 😉

emjee
13. aug 2008

viiila76 • 15tt • Včera o 17:20
Chcem sa opýtať, či máte niektorá skúsenosti s nakupovaním výbavičky na burze v Rakúsku, kde presne sa to nachádza a kedy tie burzy bývajú. Ďakujem. 🙂

krajcoanka • 2d • Včera o 22:49
tak neviem či na burze zoženieš práve výbavičku pre bábo 😕. Je to viac menej o šťastí. Ja som chodila do autokina. Ide sa tam cez Hainburg a potom za Hainburgom do prava , cez Dunaj a stále smer Viedeň. Inak myslím že tu niekde baby o tom hovorili, ale kde 😕 ?

viiila76 • 15tt • Dnes o 09:56
Vraj sa tam dajú kúpiť veľmi kvalitné a hlavne lacné veci, švagriná tam bola, keď čakala synovca a nakúpila naozaj veľmi dobre, len si nepamätá ako sa tam dostať, ani kedy to býva...

samika
14. aug 2008

Maminy, ak sa niektorá chystáte na burzu do rakús, rada sa pridám. Povoz mám aj ja, ale samej sa mi tam ísť nechce. Ja som tiež volakedy chodila aj do autokina aj na schwechat. cestu na schwechat si už nepamätám, ale to autokino snáď áno.

samika
2. sep 2008

maminy nechystáte sa burzu do rakús??

krajcoanka
2. sep 2008

saminka, ak pojdem ozvem sa s predstihom 😉 🙂

krajcoanka
2. sep 2008

leva, ano som z PK 😉 🙂

martina.d.
3. sep 2008

my sa tiež chystáme. Len presný dátum ešte neviem. Deti nechávame mužom a my vyrážame. 😀

janet24
29. nov 2008

moze niejto poradit v ktory den byvaju trhy v madarsku a rakusku

monicka331
23. júl 2009

dobry vecer ja by som strasne chcela ist na burzu do rakuska kto mi poradi kedy a kde presne byva,a vraj sa tam da v super cene kupit hojdacka fischer price,pretoze na bazaroch su drahe tak skuste mi dakto poradit diky pa

babula90
6. okt 2009

babenky, chceme ist na burzu do Rakúska, býva to aj v sobotu aj nedelu?? Kto tam bol nedavno, nedal by nejake info, ci sa oplatilo???? Vdaka!

mimikyky
7. okt 2009

ja tam chodím jedine v nedele, vtedy je lepšie podľa mňa 😉
boli sme s kamoškou mesiac dozadu,a bola som celkom spokojná......a teraz sa chystáme buď túto,alebo budúcu nedeľu, záleží od počasia 😉

babula90
7. okt 2009

Mimikyky prosim Ta, porad nam, sme zdaleka, je naozaj najlepsie prist tam už na 6? je tam velka tlačenica?
Kolko vyjdu veci pre deti? Maju aj hračky? Takže koná sa v sobotu aj nedelu, ale lepšie je v nedelu???

mimikyky
7. okt 2009

je najlepšie naozaj prísť už o 6tej
vecičky aj hračky sú za strašne dobré ceny, naozaj 😉 ľahšie sa Ti bude oblečko nakupovať premladšiu,na staršiu už dosť ťažšie,viem,mám 10 a 12ročné baby 😀

babula90
7. okt 2009

Skoda, staršia ide na záťah so mnou 😒 , nevadí, ved možno natrafíme. Viem, že tam chodia žienky vo velkom nakupovať a potom to predávajú na MMB , tak snáď nám všetko nevykúpia ☹ Z domu pojdeme o pol 4 ráno, strašne skoro, pomrzneme tam 😀 , ale teším sa.

mimikyky
7. okt 2009

ideš teraz tento týždeň???

lebo hlásia pršaaať ☹ 😠

veru,chodia.....a dosť veľa sloveniek už tam chodí aj predávať

babula90
7. okt 2009

nie, teraz nie, ideme na hody do Grobu 😲 , až po materskej 😉 som velmi zvedava, co pokupime, asi treba tvrde lakte. Ale vazne, uz ma nebavi nakupovat za horibilne sumy na MMB 😕 😒

jajka968
7. okt 2009

dievčence a tie veci čo sa tam predávajú sú úplne nové, ale secondhandové 😕 ?

babula90
7. okt 2009

nerozumiem otázke 😒 , su to nosené veci, niektoré ako nové, raz opraté.
neviete niekto poradiť, či ísť do autokina alebo do Schwechatu?? babenky z BA, poradte, nevieme sa rozhodnúť.

mimikyky
7. okt 2009

dajú sa nájsť aj nové, aj po dieťatku 😉

jajka968
7. okt 2009

ďakujem 🙂 🙂
ste ma navnadili ísť to tam omrknúť 😀