Funguje burza autokino v Rakúsku?

karinecko
14. apr 2008

Ahojte dievcence neviete nahodou niektora ci este funguje burza autokino v Rakusku? ak ano kedy byva? Dakujem

jassmina
22. nov 2010

Ahojte, chcela by som sa spytat ci viete niektora ako to je teraz s burzamy v Rakusku konkretne burza na Schwechate.
Chceli by sme tam ist cez vikend, ale nevieme ci to tam este fici.

sevenofnine
16. jan 2011

@jassmina ahoj.pol dna hladam nieco o burze vo schwechate ... ty mas najnovsi prispevok ,november 2010 ,bola si ???? ja by som sla,len nevim o tom nic... dakujem livia

tatik33
1. feb 2011

Pre záujemcov o rakúske burzy na tejto stránke sú všetky termíny v dolnom rakúsku

http://www.flohmarkt.at/flohmaerkte/gaenserndorf

jassmina
10. feb 2011

@sevenofnine
ahoj nuz my sme este neboli ale mam info od kamosky, ze uz sa konaju
tak pekny den

esterka77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
iv1986
5. máj 2011

@sevenofnine ahojky... neviem či je ešte aktuálne Ti o tom písať 🙂 ale tak skúsim... my sme chodievali na blšák na Schwechat... niekto hovorí, že sú tam len handry a nič poriadne, no podla mna sme tam vždy super nakúpili... nikdy sme nešli odtiaľ naprázdno 🙂 chodievali smev sobotu (býva ževraj aj v nedelu) z BA cca o 5:00 aby sme tam boli už vtedy, ked sa vykladajú veci... chodiť neskôr sa už neoplatilo, lebo všetko bolo vyrabované... takisto priekupníci tam pobehovali a tí skupovali čo videli a neskôr predávali aj za dvojnásobok ceny... raz sme boli aj v autokine ale tam sa mi to nepáčilo už len z toho dôvodu, že tam bolo veľa stánkov takých, kde predávali vietnamci svoj "kvalitný" tovar... a to už podľa mna teda blšák nie je...
na schwechate sme nakúpili veci cez oblečenie, obuv (častokrát úplne novú), bytový textil, riady, kozmetiku,... a za symbolické ceny... to je hlavné 🙂 chodila by som tam zase, len neni odvoz 🙂 možno by bolo super, keby sa poskladáme na nafťáka a naplníme niekoho auto 🙂
takže zatiaľ len tolko info... 🙂

tanitatikaram
10. jún 2011

Ahojte, keby sa nasiel nejaky odvoz, rada sa pridam a zaplatim dakujem

perinbaba22
24. okt 2011

Dobrý deň, ženičky prosím Vás na autokine v Rakúsku býva buzra aj v sobotu aj v nedelu?Ďakujem

myskarum1
25. okt 2011

Ahojte,
no ja som ešte na tej burze v Rakúsku nebola, ale už som o nej počula. Nevie niekto z Vás, či je aj túto sobotu vo Schwechat a ako sa tam najlepšie dostanem z BA? Treba aj v týchto mesiacoch ísť tak skoro?
ďakujem za odpoveď.

zumamina
26. okt 2011

Ahojte,aj ja by som chcela vediet,ci vlastne este funguje burza na Schwechate.Volakedy som tam chodievala a bolo tam super,hlavne veci pre male deti sa tam oplatia kupit. 🙂

civivavka
29. okt 2011

ahojky kocandy ja som tam bola pred 2 tyzdnami a idem zas ...posledne mali dost deckych vecicie tak som zvedava co pokupime teraz 🙂

sisinka19
8. dec 2011

Ahojte. Chcela by som sa opýtať na burzu vo Schvechate...funguje to tam každú nedelu? a hlavne kde sa tá burza nachádza? poraďte niekto ak viete bližšie info 🙂

danielasedibova
8. dec 2011

@sisinka19 Ahoj! Burza funguje cely rok kazdu sobotu aj nedelu. Vsetko je na stranke: www.flohmarkt-schwechat.at/ . Tento rok sme boli viackrat, a v nedelu bolo vzdy ovela viac predavajucich. V zime je to ale urcite slabsie. Najlepsie je leto, uplne plno.

danielasedibova
13. dec 2011

@emjee ahoj, vybavicka sa tam nakupit da, uplne super. mam dve velke baby, starsiu uz 15- rocnu a teraz rocne dvojicky, a vsetkym som tam nakupovala. len je to urcite lepsie v lete. a nakupujem len od rakuskych mamiciek, castokrat aj nenosene, alebo takmer nenosene veci - ciste , bundy, zimne overaly, cokolvek kolkokrat aj za euro. ako natrafis. a treba ist viackrat. nie je to obchod, takze tazko si naplanovat, co dnes kupis. priekupnikom sa vyhybam velkym oblukom.a osobne radsej schwechat. v autokine sami priekupnici a vietnamci.ked daco, ozvi sa.

rogiavolg
8. jan 2012

Dnes 8.1. 2012 burza v autokine Gross-Enzersdorf nebola

civivavka
18. jan 2012

@rogiavolg ahojky teraz v nedelu si nebol v gross?nevies dat info ci tam bolo dost predajcov .vopred ti dakujem za odpoved.

lusinka1122
21. jan 2012

dobrý večer, nebol niekto na burze vo schwechate, chceme isť pozrieť a neviem či funguje, dik ☹

marek06
26. feb 2012

@lusinka1122 Funguju svagor tam bol dneska kupit lyže aj s topankama cca 100€ ako nove

lusinka1122
27. feb 2012

ano už viem aj ja som bola v nedelu - teda včera pozrieť ale veci nič moc, ešte je asi zima, 🙂

petka_s
22. apr 2012

Maminy,prosim ako daleko je to od letisk ta burza?da sa na nu natrafit po ceste?prosim ak je tu niekto napiste mi sukromnu spravu a prosim dokolkej su tie trhy?dakujem

katarinkad
19. júl 2012

Prosim vas,boli ste niekto vo Schwechate niekedy teraz??? Zaujimalo by ma ci je tam dostat kupit nejake bytove doplnky- taniere, dzbany, podnosy, misy..... a ako je to cenovo priblizne? 😉

klaudia1993
18. aug 2012

Ahojte mala by som prozbu pocula som o burze v Svechate ale neviem zistit presnu cestu mohol by mi nikto pomoct porsiiiim 🙂 Dakujem 🙂

hvieda
6. okt 2013

dobry den mohlibistemi poradit ktori den biva burza blisko gross-enzersdorf ci jeto sobotu alebo nedelu dakujem 🙂

mana50
3. apr 2014

ahojte byva este burza vtom autokine alebo Swechate

danielaspa
25. apr 2014

@mana50 ahoj, zistila si prosim niejake info? Ako citam, je burza na Swechate aj v autokine, ale neviem ci ta v autokine este funguje. Ja som tam kedysi chodievala. Rada by som isla nekdy v juni-juli nakupit nejake vecicky pre malu, len neviem kam. Auto mam, kocky, ktora poznate cestu mozeme sa spojit na benzine a parkovnom 🙂 Danka

monikiri
30. apr 2014

Baby funguje to? Stale neviem ci ist do autokina alebo na Schwechat

99janka99
26. aug 2014

@franziska ahhoj prosim ta takze dialnicnu znamku nepotrebujem ked pojdem na burzu? su to len dediny vsak ?dakujem ti

99janka99
26. aug 2014

@danielaspa Ahoj prosim ta bola si nakoniec na tej burze? ja by som chcela ist velmi tento vikend ozaj sa to tam tak oplati? dakujem

danielaspa
26. aug 2014

ahoj, nie nebola, ta kamoska chodi stale, ale zatial ma nikdy nezavolala. Oplati sa urcite, lebo stale si nosi odtial veci za dobre ceny - nove i nosene...sama ist nechcem. Ak by som nasla niekoho, kto pozna cestu, rada sa spojim - ako som uz pisala, auto mam, na benzin a parkovne sa zlozime.

mana50
4. sep 2014

Ahojte viete niekto adresu na tu burzu vo Schwechate sobotu sa tam chystám.