Aké granule pre trojmesačné šteňa?

milka2345
5. apr 2019

Pekny den, poradite mi granule pre 3mesacne stena NO? Dakujem

juma2
5. apr 2019

@milka2345 Síce to sem nepatrí, ale je vo vývoji potrebuje kvalitu, záleží dosť aj na tom koľko si ochotná investovať, z tých drahších je toho viac čo by mohlo sedieť, napr. carneeval, canilove, acana, orijen, taste of the wild, timberwolf, artemis.. sú ich mraky, lanejšie,ale stále ok sú britcare, brit, farmina ND, profine.... najlepšie je sa poradiť aj s veterinárom, prípadne chovateľom na čom je psík pôvodne odchovaný... 🙂

keram3053
5. apr 2019

Ja som akurat riesil granule kedze moja fenka NO bude mat stenata tak som vyberal take co moze ona aj steniatka. Zalezi v akej cenovej hladine hladas...ak ti je to jedno tak medzi drahymi je kopec dobrych a aj vyslovene take ktore su urcene pre stenata NO.
Ak hladas nieco troska lacnejsie tak ja som teraz kupil Eminent Gold Puppy Large Breed. Zatial odskusane len na fenke ale chutia jej a nema s nimi ziaden problem, zlozenim co som cital vyzeraju byt velmi kvalitne a za tu cenu.....zatial moja skusenost, neviem co na to ini...
Predtym co mala steniatka tak tie menej pazrave moc granule nechceli ale to som mal inu znacku.....teraz uvidime. Ale co sa mi velmi osvedcilo to bolo hrubo mlete maso a drzky od barf.
To ked som im nasypal do misky tak sa isli aj tie najslabsie zabit... A este jednu fintu, ked som im dal surove vajce do granuliek tak ich zrali s ovela vacsou chutou.
Mozes pripadne skocit na bitunok a dat si namliet nieco podobne, hlboko zmrazit a potom mozes krmit, hodne usetris.

barboratoth
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
milka2345
autor
6. apr 2019

@barboratoth vdaka, tie som kupila, chutit jej chutia tak uvidim

milka2345
autor
6. apr 2019

@keram3053 vdaka, jasne, ze nebudem krmit len granulami, len teraz je toho tolko na trhu ze som si nevedela rady, veterinar odporucal Royal Canin, ale tie viem, ze sa,, pokazili''. Viem aj podla konzerv co som davala yorkshirke zo zaciatku ok a potom priserne smrdeli.

milka2345
autor
6. apr 2019

@juma2 veterinar radil Royal Canin to nechcem 😆 a mame ju z utulku tam davali eminent tak zatial budem pokracovat a uvidim

mara_mala
19. jan 2020

pre steniatko nieco z tychto, to su granule pre steniatka od 16 tyzdnov
https://krmivo-brit.cz/cs/produkty/psi?age=68-1...
my berieme by nature, tie maju aj konzervy

psikovia1212
31. dec 2023

@milka2345 Veterináry su podpatení aby odporučovali ZLÉ značky🥲