Gynekológ Mudr. Karol Amon. Máte niekto skúsenosti?

miskad
23. jún 2009

Ahojte baby máte niekto skúsenosti s gynekológom Karolom Amonom myl by mať momentálne ambulanciu na budovateľskej ,kde bol kedysi Inštitút sexuológie.
Kam ste začali chodiť keď zrušili inštitút ja som tam naposledy chodila k doktorke Kováčovej

Ďakujem za info

nanyka
23. jún 2009

ak to je ten, čo bol na Štúrovej, tak neodporúčam..chodila som k nemu - má na môj vkus laxný prístup k pacientkám..nič moc
kamoška k nemu stále chodí a o ničom dokola nerozpráva, že si musí nájsť čas vymeniť ho tiež..

miskad
autor
24. jún 2009

nanyka ďakujem za info neviem či bol na Štúrovej pred tým než išiel na Budovateľskú tak bol na Bezručovej ale asi nemá menovca teda na internete som o ňom nič nenašla

emjee
24. jún 2009

predtym bol na bezrucovej a neodporucam 😝 tiez ho uz chcem vymenit, dovody:
- ordinacne hodiny nedodrziava, bezne chodi aj o pol hodinu neskor (aj ked ma odber krvi o 8 a kaze prist na 8, on si pride na 8.30 a potom panikari, ked mu 8.35 klope na dvere sanitkar, ze dajte uz konecne tie odbery)
- celkovo ma dost blbe ordinacne hodiny 😝
- sestricku nema od augusta minuleho roka (ja som u neho bola naposledy v aprili 2009, stale ju nemal), vsetko robi sam
- je naladovy (zazila som, ked si baba pytala svoju kartu, ze chce prejst k inemu lekarovi)
- rozprava veci, ktore ma absolutne nezaujimaju (problemy s poistovnami, problemy so stahovanim sa z bezrucovej, ...) a tym zdrzuje mna aj ostatne, co cakaju v cakarni
- nerobil mi glukozovy test v tehu, hoci som ho 3-4x upozornila, ze uz by som ho mala absolvovat, stale sa vyhovaral, ze to mi musi brat krv a sestricka pride az na buduci tyzden (tie testy sa robia medzi 24-28tt, setsricka tam stale nebola ani po mojom sestonedeli 😝), nakoniec som zistila, ze ta krv sa berie z prsta 😝
- neberie telefon v ambulancii resp. ho vyvesi a hoci vam povie, aby ste mu zavolali, nie je sanca sa dovolat (ja uz som s nim potom vsetko riesila len cez maily)
- ma bordel v kartach
- nova super ambulancia je este o polovicku mensia nez to co bolo v schatranej budove na bezrucke 😝 v cakarni si sadnu spolu 4 osoby a pocuju uplne vsetko z ordinacie, v ordinacii sa pomaly nie je kde zlozit

miskad
autor
24. jún 2009

Emjee dakujem velmi pekne asi si idem hladať iného lekára. On by mal mať moju kartu lebo prebral evidenciu od mojej lekárky . Ale asi si pojdem len pre tú kartu a najdem si normálnejšieho lekára ja mám hrozné skúsenosti s lekármi už som ich vystriedala 8 s tromi som bola spokojná ale ty pre istotu odišli do zahraničia ☹

nanyka
24. jún 2009

tak to myslime urcite toho isteho..
v case, ked som robila v banke, tak sa ma vypytoval na vyhodne investicie a neriesil to co mal 😒

mircalla
12. máj 2010

Neodporucam. Suhlasim s emjee vo vsetkom. A naviac nema ani UZV.....Takze odkedy som tehu tam nechodim, hoci tam stale mam kartu, chodim do medifery, kde kartu nepotrebovali, ale chcem si ju vziat.

On je taky lekat uradnik - nic moc neurobi, neporadi.....rad vykecava

brekekeee
14. feb 2012

Tak pŕrr slečny a panie, je vynikajúci odborník, mňa aj moje známe "vylízal" z kadečoho...nič nezanedbáva, odporúčali mi ho ženy, ktoré u neho odrodili 2-3 deti a sú s nim maximálne spokojné - ako s odborníkom...to že si chodí neskôr a vykecávaj je vec druhoradá.... je super a na to že nemá sestričku.....

1982zuzka
9. apr 2012

@brekekeee ja som s ním spokojná nebola a hned ako som bola tehotná brala som kartu a išla preč. možno je odborník ale zakrýva to svojou ambulanciou, nedochvilnostou, viac kecá ako pracuje. niekedy som mala pocit, akoby psychicky nezvládol to sťahovanie na novú adresu.

ja osobne bych ho neodporúčala ale tak ako som sa stretla s tým, že môj gynekolog, ktorého mám teraz, mnohým pacientkam nevyhovuje a podľa je dobrý, tak aj Mudr. Amon niekomu vyhovuje a niekomu nie.

merrien
14. aug 2014

Pana doktora mozem iba odporucit. Pisem do tejto diskusie aj s odstupom dvoch rokov a to z dovodu aby ked niekto googli aby si to precital. Mam doma momentalne 4 a pol mesacneho synceka ktory je zdravy a to len vdaka pana doktorovi. Je to PAN doktor! Chodila som kazdy tyzden za nim ked som mala zly pocit alebo ma nieco zabolelo...a nikdy ma nevyhodil...vzdy mi vsetko ochotne vysvetlil. Odpisoval mi na maily aj ked nie cez den ale vzdy vecer po pracovnej dobe. Mala som komplikovane tehotenstvo a nebyt neho mozno ani babatko nemam. Vsetko so mnou konzultoval a dokonca aj ked som sla rodit ma poslal do porodnice za lekarom na jeho odporucanie. Urcite este jedno mozno dve deti budem rodit u neho. A ze je ukecany 😉.to je super pretoze vsetko ochotne vysvetli.

tina3341
4. nov 2014

Dobry den, tiez sa chcem opytat, ci niekto nema znamost ci ordinuje dr.amon? Pokusam sa mu dovolat asi tyzden na budovatelsku a nikto mi to tam nedviha, a doktor mi ani neodpoveda na email. Chcem od neho odist, nakolko som sa prestahovala a neviem sa dopatrat ku svojej karte. Dakujem za info.