Gynekológ v Bratislave pre násťročné

titka
13. jan 2014

Mám 16 ročnú dcéru a hľadám príjemného a svedomitého gynekológa /gynekologičku/, ktorý by ju zobral. Ide prvý raz, ale bohužial nás už viackrát odmietli, že majú plný stav, odporučili na dorast Vajnorská( tam nám oznámili že dorast už nefunguje) takže sme v slepej uličke. Podľa bydliska je jedna, ale referencie ma úplne odradili. Prosím pomôžte.

luba28
13. jan 2014

@titka zober ju k svojmu,.... 🙂

titka
autor
13. jan 2014

Bohužial je nechce zobrať, lebo má plný stav, to ma veľmi mrzí.

lailal
13. jan 2014

ja osobne by som odporučila sanatorium koch. 😉 chodím k dr.Smolikovi do ružinovskej a som nadmieru spokojna.

bzzzz
13. jan 2014

Ahoj. Ja som ako študentka chodila k Dr. Kajabovi na poliklinike v Líščom údolí a bola som spokojná. Bol veľmi príjemný, Ambulanciu má vybavenú ultrazvukom, mala som pocit, že vyšetruje dôkladne a aj inde na vyšetrenia posielal, vedel poradiť, kde sa dlho momentálne nečaká. Ale tiež mal veľa pacientiek, tak neviem, či berie nové.

titka
autor
13. jan 2014

Ano aj ja chodim k MUDR.Kajabovi je velmi dobry lekar, len ma vela pacientok a uz k nemu nespadame podla bydliska. Jeho stav je plny.Este ak mate nahodou nejake info , volala som na tu Vajnorsku MUDr. Lackova by ju zobrala, nemate s nou nejake skusenosti?

titka
autor
14. jan 2014

ahojte tak sme boli nakoniec na Vajnorskej u MUDr.Lackovej.Uzasna doktorka, mila, empaticka, ma aj ultrazvuk, ordinuje len 2x do tyzdna.Odporucam.

zuna89
15. jan 2014

Ahoj ja som počas výšky v BA chodila k dr. Kollárovi do petržalky a bola som nadmieru spokojná.

katkaa123
15. jan 2014

ja plne suhlasim s lailal, tiez chodim k Dr.Smolikovi - skvely lekar, akurat sa plati rocny poplatok 120 eur, ale rozhodne to stoji za to.

katkaa123
15. jan 2014

este doplnim - prave som pozrela ich stranku a do 18 rokov maju znizeny poplatok iba 33,19 eur rocne

tortelinka
15. jan 2014

@titka odporúčam Fellnerovú v petržalke...veľmi milá..