Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
20. jan 2012

@leninka75 ešteže som si poslala príspevok sama sebe..... 😀

leninka75
20. jan 2012

@denisenko ..... oni aj tak píšu samé pekné veci a realita býva iná.....poznáš keď vtáčka lapajú ..... 😀.........

leninka75
20. jan 2012

@denisenko ...tak som pochopila, že asi by bola pre teba lepšia sekcia.......... tak potom už len zistiť kto by to zo žilinských dr. zvládol najlepšie.... nepoznáš nikoho v nemocnici?

jacka
20. jan 2012

@denisenko tu sú chorý.....ved nechceli ani do školky aby som nosila.....ale pojdem sa ešte popýtať...ale..najlepšie by mi bolo keby bol v bb......ešte sa musím riadne dohodnuť....

k tým nohavičkám to je super vec.....som ich dlho nosila.......a ešte su výborné aj vložky ...hádam ti ich dali ked si šla rodiť Niska....su také poporodné a velmi vzdušné.. rýchlejšie sa zahojíš....

ešte k epi......sestra mi robí na porodnici.....velmi to dr. nechu robiť lebo to predlžuje porod.......a su okolo toho len starosti.......asi je lepšie si to "vykričať".......ale ty možno pojdeš sekciu....ak som dobre pochopila....

jacka
20. jan 2012

@leninka75 si to krásne napísala 😵 😵 😵 .....veru...s toho ohladu som nekukala na školy aké su...ale na takú ktorá nám vyjde v ústrety............asi by som potrebovala nejaký welness......a riadne prečistiť hlavu.....

jacka
20. jan 2012

a teraz ste kde zmizli ked som prišla.....ha 😠 😉 😉 😉

denisenko
20. jan 2012

@jacka ja som príklad, že výnimka potvrdzuje pravidlo...ja viem, že epidurálku nechcú dávať, ale vraj preto lebo mamičky netlačia a niektoré potom z toho majú chi chi na porodnom stole.....mne napríklad porod urýchlila...tak vidíš....kolko ľudí, tolko možností..... 😉 inak s tou školkou, nechápem prečo tam nemožeš dať Maťkovi stravu, ked je špeciálna...ved by malo stačiť potvrdenie od doktora, že potrebuje bezlepkovú dietu a mali by byť ústretový..... 😠

aké vložky si mala na mysli????? ved vravím, nám nedali nič...len niečo na obed a aj toho bolo málo.....

denisenko
20. jan 2012

snežíííí....to mi robí naschvál...... 😝 😝 😝 a čím dalej tým viac a hustejšie...ja sa na to možem...... 😖 😖

jacka
20. jan 2012

@denisenko myslím také vložky čo sú priedušné....nelepia........vatové sa mi zdá sa volaju.....v lekárni budu vedieť.....určite si ich kup ak pojdeš rodiť normálne.....fakt sú dobré...ja som ich používala celé 6stonedelie.....

ked ti poviem že v stredu zjedol teda asi len pár kusov.....polievku s pšeničnou krupicou.....tak ti bude hádam stačiť.......večer kakal vodu.......tak si neviem predstaviť akoby to robili v škole v jedálni.......už ma s toho bolí hlava..... ☹

jacka
20. jan 2012

@denisenko a kde chceš ísť?
nieže ho sem pošleš.........tu je samá voda nemusí byť viacej 😝

denisenko
20. jan 2012

@jacka
@jacka šák do školy....o druhej idem po Niska do školky a odtial rovno na ten zápis...a asi sa zastavím po ceste v hračkárstve a kúpim boby...to sa bude hodiť.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 .....ach jáj, máte to ťažké,asi si nevšimol, že je to krupica v polievke, že? chudatko.... 😖

denisenko
20. jan 2012

@jacka ozaj a vy ste ráno nemali klzisko? na ulici...... 😀

leninka75
20. jan 2012

veru tie vložky sú dobré tiež som ich mala..kupovala som ich v zdravotníckych potrebách priamo v nemocke.....tu pršíííí 😝 😝

jacka
20. jan 2012

@denisenko ved mi vravel ...maminka ja som zjedol len jednu...lebo viem že ja možem len žlté..... 🙂 ....ale ak zjedol čo i len vodu...to je tam všetko vymočené.....moje zlato..vie že to nesmel zjesť ☹ ....potom mu vraj aj učka povedala aby ju nejedol.........a to má svoje jedno miesto......aby mu tam dávala JEHO jedlo......

jacka
20. jan 2012

@denisenko klzisko...čo si....člapkanicu.....všade voda a sneh ako blato.......zo strechy nám to padalo rovno na hlavu 😀 😀

denisenko
20. jan 2012

@jacka no hej, ved to bolo vyvarené v tej polievke...... 😠 to vieš, ked tie učitelky majú vždy tolko roboty....... 😝 😝 😝 😝

jacka
20. jan 2012

@leninka75 a ako sa volaju......si neviem sponemuť.....len vatové poporodné či ako?....

nechcem ani dážd ☹

denisenko
20. jan 2012

@jacka no vidíš a my sme mali ráno klzisko...totálne všade...na ceste, na chodníkoch...potom sa to začalo topiť, ked vyšlo slniečko a teraz nám Perinbabka práši perinu...ale statočne......husto a velké vločky...čert aby to...nech si dá poobednú siestu a nechá sneženie na noc...... 😠

jacka
20. jan 2012

@denisenko juj ved to..chudatká moje. 😠 😠 😝 ......asi by potrebovali posilu...mna 😀 😀 😀 ......................ale to vraj kuchárky dávaju na stol.......ale vieš ...raz som prišla skor ked ešte papali.....a Maťko mal pred sebou ...rožok ......som mu kričala aby to nejedol...a hned vyletela učka že čo sa deje.......koza 😖

jacka
20. jan 2012

@denisenko .....juj no nezávidím.......ty si šla s nim do školky?...............ako sa mu šlo?
keby sa tak dalo rozkázať počasiu..že???.

jacka
20. jan 2012

leni kdeže si zmizla,???

denisenko
20. jan 2012

@jacka no, a bohvie čo tam robia, ked tam nikto nie je...fakt, tieto náhodné príchody...človek sa dozvie najviac..ja som tak raz zistila, aké porcie deti dostávajú...... 🙂

jacka
20. jan 2012

dufam že ten sneh sem nepríde........... 😝

jacka
20. jan 2012

@denisenko no vidíš....ty sa sa aspon dobru správu dozvedela... 🙂 😉 ,................................aj ty sa nejak špeciálne chystáš na zápis?....berieš prefotený RL....?

denisenko
20. jan 2012

@jacka jasné, ja s nim chodím do školky..ved je to na našej ulici o 5 domov nižšie......to možem aj v pyžame.... 😀 len ked ma svokra zbadala v meste, skoro odpadla....šak by som ti nakúpila, načo sa trepeš do takej poladovice?????? 😀 😀 😀 😀

denisenko
20. jan 2012

@jacka mám aj originál , aj kopiu...beriem všetko... 🙂 aj dieťa..... 😀 a čo mi ešte treba??? jáj, občiansky....viac nevyhlasovali nič...... 😅 ..pošlem ti trochu pozdravu z Rajeckej doliny???? po nejakom snežnom holubovi.... 😀 😀 😀

jacka
20. jan 2012

@denisenko to máš super že to máš blízko..aj škola je asi niekde tam že?....závidím 😵 😉
máš dobru svokru?....
tak v lete si to viem predstaviť v pyžame.....ale teraz v zime?....a ked sa bábo narodí tak ty budeš pre neho chodiť aj nosiť?

jacka
20. jan 2012

@denisenko hlavne dieťa nezabudni.... 😀 😀 😀 --to ste mali normálne v rozhlase???...nemali vycapené v školke???......no...my tu už ani rozhlas nemáme tak správy nám chodia po JPP
holuba pošli.........do.......na opačnú stranu...héééééééééééj 😠 😀 😀 😀

jacka
20. jan 2012

jééj Peťulo mi spinká hodinu a 20min 😵 😵

denisenko
20. jan 2012

@jacka školu máme o dosť dalej...a dokonca za hlavnou cestou...toho sa bojím najviac...ale peši tak 15 minút....maximálne...... 🙂 so svokrou sa dá vydržať..... 😀 aj pred chvílkou tu bola na kávičku.... 😀 ale zas netreba to prehánať, že áno.... 😀 neviem,kto bude chodiť ráno s ním...asi ja nie.....svokra ide ráno do roboty, ona je síce na dochodku, ale chodí ešte na 2 hodinky ráno upratovať, takže mi ho asi vždy vezme ona.....má to aj tak po ceste...a po obede v rámci vychádzky pojdem ja..... 😉 a do školy to bude taky tak...lebo ona chodí až ku škole, teda aspon za tú velkú cestu, takže mi ho može zobrať, aj časovo nám to sedí....... 😉 😉 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre