Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
25. jan 2012

@aninka29 ved len pobosoruj....nech vieme čo nás čaká..... 😉

denisenko
25. jan 2012

@leninka75 vidíš, a ty si sa sťažovala, že nikto u vás nič nepovie...a vám si príde pozvánka jak na ples 😀 ....ja som v školke za dve minuty....ved je na našej ulici o 5 domov nižšie.... 🙂 🙂 🙂
@jacka prečo od radosti????

denisenko
25. jan 2012

@jacka ?????? 😕 😕 😕 😕 😕

jacka
25. jan 2012

@denisenko no vidíš..ja riešim zas s Maťkom slipy....tieto nechcem....chcem tieto......čo tie deti v školke robia......ešte pochopím tričko...ale toto 😉 😀 😀

denisenko
25. jan 2012

baby, aj vám davali na výber, či v piatok, ked sú polročné prázdniny, dáte dieťa do školky????? 😕

utka
25. jan 2012

@jacka ja by som brala tiež kiahne, len sa trochu bojím, lebo som čítala, že deti s oslabenou imunitou môžu mať kiahne s komplikáciami. No dúfam, že nič také nevude...

denisenko
25. jan 2012

@jacka slipy??????tak to je dobré...... 😀 😀 😀 my ponožky a vy slipy...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 najdoležitejšie veci na svete...... 😀 😀 😀 😀

jacka
25. jan 2012

@denisenko ved to je až na ten další týžden.......a u nás to neriešia.......rovno povedia že je chorý mám ho nechať doma 😠

jacka
25. jan 2012

@utka veru to máš pravdu...ale možno bude mať ten ľahší priebeh

jacka
25. jan 2012

@denisenko ved čo iné je také doležité ako detské starosti

jacka
25. jan 2012

deti sú už od 14h vonku a ani za svet nechcú dnu...opice

denisenko
25. jan 2012

@jacka to je až budúci týžden??? a ja v tom, že tento....ešteže si ma vyviedla z omylu...... 😀 😀

jacka
25. jan 2012

už klopú..idem ich hodiť rovno do pračky 😀 😀 😀 😀

jacka
25. jan 2012

@denisenko tretieho nie???? 😕 😕

denisenko
25. jan 2012

@jacka ja neviem...... 😕 😕 😕 😕hlavne že som podpísala, že nepojde do školky, ale kedy..... 😕 😀

jacka
25. jan 2012

@denisenko to nevadí.....hlavne že vieš čo si podpísala 😉

denisenko
25. jan 2012

@jacka no...kupno-predajná zmuva o predaji dieťaťa to isto nebola...... 😀 idem "googliť"..všemocný internet..... 😀 😀 😀

denisenko
25. jan 2012

hotovo....polročné prázdniny pre celé slovensko 3.2.......už som múdra...... 😀

utka
25. jan 2012

@denisenko polročné prázdniny sú 3.2., vysvečko je 31.1. Ale nechápem, prečo sa prázdniny, ktoré sú v škole vždy týkajú našich detí, škôlkárov?! Tie učiteľky sa chcú vždy zbaviť detí...Aj u nás to tak býva.

jacka
25. jan 2012

@denisenko ešteže máš kde googliť.................... 😀 😀 😀 ......čoby sme si bez netu počali...moje deti by napr umreli hladom 😉

denisenko
25. jan 2012

@jacka tak to ti verím... 🙂 mna by ešte ako čítam zachránila @utka.... 😀

utka
25. jan 2012

@denisenko si rob srandu 😉...

jacka
25. jan 2012

@denisenko no vidíš ešteže ju máme 🙂 😉

aninka29
25. jan 2012

sme doma 🙂
@leninka75 bradavicu na nose nemám,ani toho kocúra...ale taký hrb na chrbte to mám...lebo sa stále hrbím 😀 ..aaa ešte mám velký nos 😀 ..takže som niečo medzi dobrou a zlou 😉 😀
som ani nevedela,že budú polročné prázdniny....viem len o jarných,lebo to sa k nám už od vianoc sáčkuje malá sesterka na prázdniny 😝

letty86
25. jan 2012

@denisenko aj nás sa stále učky pýtajú, či pôjde dieťa cez prázdniny do škôlky....nech sú akékolvek, stále sa pýtajú

jacka
25. jan 2012

@aninka29 ako bolo???.......
ešte kde sme pri tých bosorkách...to musíš ten hrb riadne maskovať..ked na foto nič nevidno 🙂 😉

jacka
25. jan 2012

@letty86 a ty dávaš Viki cez prázdniny do školky?

letty86
25. jan 2012

pihlásila som vikinku do školy v prírode, idú v júni, ale už tento týžden sme museli nahlásiť účať, sa mi to zdá veľmi skoro, no ale budiš...som zvedavá, ako to všetci zvládneme....vikinka tam a my doma, teda hlavne ja 😕

letty86
25. jan 2012

@jacka nie, ved som doma, tak načo 😉

jacka
25. jan 2012

@letty86 no teda.......to fakt nejak skoro.....a Viki je zvyknutá bez teba???

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre