Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
26. jan 2012

@jacka vo svojích posteliach,ale v noci sa Simi stále prišuchoce do spálne 😀

utka
26. jan 2012

@jacka od imunoalergologičky máme isoprinosine a aerius, b-čko a c-čko mu dávam už dlhšie a teraz mu dali Nurofen a kalcium...

aninka29
26. jan 2012

idem ich šupnúť do vane.....si vymysleli novú hru....Simka tomu dala názov že "chaos".....to znamená,že komplet všetky sarapaty,hračky,všeličo možné rozhádzali po celej detskej...komplet sa povyzliekali /nudistky 😀 / a preskakujú pomedzi ten bordel 😠 😠 😠

denisenko
26. jan 2012

@aninka29 ...herečky..... 😀 😀 😀 😀 ...Denisko je už konečne v posteli, plavanie dopadlo dobre...neutopil sa.....ale už aj tak inštruktorka zistila, čo je zač....vraj mu to ide dobre, ibaže len to, čo on chce...zvyšok má smolu....ale aspon sa naučil držať zadok na hladine a kopať kraula...... 😀 ....idem ja požehliť a potom odpadnem...slubujem že dočítam, čo ste popísali, len ešte neviem kedy..... 😠

denisenko
26. jan 2012

jáj, na infarkt niekedy.....volala mi mamina, že mi prišla predvolanka na UPSVaR.... 😠 akože ohladom prídavkov na deti, lebo ked mal Nisko 1 rok a 3 mesiace, tak sme to zrušili s tým, že o prídavky si požiada otec dieťata v Taliansku...to sme ešte neboli manželia....a oni sa teraz zobudia, a chcú odo mna nejaké potvrdenia.....ako vobec neviem aké, kedže ja nepoberám na drobca nič a nikde......zajtra tam zavolám a budem sa správať ako hulvát...lebo už ma vážne vytáčajú....nič mi nedajú, nič od nich nechcem a ešte aj na to nič mám mať potvrdenie??????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

denisenko
26. jan 2012

som sa zbytočne rozčúlila..... 😝 😝 😝 😝 😝

utka
26. jan 2012

@denisenko len kľud, lebo ťa bude Simonko kopať celú noc...
Jednoducho byrokracia 😠

denisenko
26. jan 2012

@utka už kope...je jeho čas...vždy večer, pokým sedím na nete alebo pred telkou....ale lepšie teraz a celú noc pokoj, ako večer nič, čo sa stáva len vtedy, ked chodím, a potom v noci robí diskotéky..... 😀 veru, byrokrati......už som sa smiala, že mi možno chcú predsa len nejaké peniažky poslať 😀 😀 😀 😀 😀 ...ozaj, čo s tým kolienkom???? bolí ešte? 😕

denisenko
26. jan 2012

idem si ja veru lahnúť....a niečo ešte zjesť, nech zas z nervov neschudnem dalšieho pol kila.... 😝 😝 😝 😝 ešteže svokra robila zemiakovú babu, takú fajn mastnú....na večeru 😀 😀 😀 😀 😀

dobrú nocku.... 🙂

utka
26. jan 2012

@denisenko kolienko bolí. Ale iba v noci. Nechápem to 😕 . Noooo, dobrá večera deni...

denisenko
26. jan 2012

@utka tak to bude asi fakt rastom... 🙂 skús ho zmerať..... 😉 ..večera...dobrá...ešte na to jogurt a kilo pomarančov a možme ísť do hajan.... 😀 ..ešteže nemám problémy so zápchou...... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
26. jan 2012

@denisenko tak super...ale však ty si to môžeš dovoliť.
Lekárka na ortopédii vraj povedala, že rastové bolesti sú, keď dieťa zaspáva...
Musím ho odmerať. V škôlke som pozerala tú ich tabuľku, tak v septembri mal 118cm a v decembri 122cm.
A myslíš, že by ho to bolela len jedna nôžka???

denisenko
27. jan 2012

dobré ránko.... 😉 čo som prvá?????, 😀 😀

denisenko
27. jan 2012

@utka aj Deniska bolela len jedna....fúha...teda poriadne sa vytiahol.....ani sa nečudujem, že ho boli..... 😵
Denisko poslušne v školke, len ked som čítala čo majú na obed, tak asi tomu moc nedá......polievka kyslá fazulková...tú zje...ale granadír so zeleninovým šalátom...ťažko..... 😔

jacka
27. jan 2012

ahojte.....

@denisenko dobrá a zdravá večera......aj obed si mala fajnovučký...sa máš 🙂
@utka aj mu ju niečím natieraš??......ja to tiež nechápem..ved doteraz sa nesťažoval či hej?.......nezávidím ☹ ..a kašle ako...lepší sa?

jacka
27. jan 2012

@denisenko si ma predbehla..........mala som rozpísané.....ale musela som tu robiť poriadky..... 😝

jacka
27. jan 2012

idem niečo ukuchtiť.......dobrá kosa...... 😝 😝 ..ešteže slniečko svieti a dnu je teplúčko 😵

denisenko
27. jan 2012

no super,pokecala som si s pani z úradu...tak prídavky mám síce zastavené ale nie zrušené a kedže sa tam menilo nejaké osadenstvo, tak nikto nevie nájsť papiere, ktoré prišli od Talianov, a podobne.....tak potrebujem nanovo potvrdenie, že odkedy a kolko nám vyplácajú Taliani....lebo...čo ak náhodou to vyplatili aj za obdobie, ked som dostala prídavky na SK???? hlavne že sa to ťahalo rok a to som od UPSVAR nevidela ani korunu, a oni si myslia že je nejaký preplatok, čo by som mohla vratiť...blbci...... 😝 😝 😝 😝 😝 😝 jáj, chorá republika...... 😝 😝 😝 😝

denisenko
27. jan 2012

@jacka a čo dobré kuchtíš????..no, dneska som šikulka.....Nisko vstal zas pred šiestou, tak som ho šupla do školky už pred pol osmou...... 😀 ešte hodím nejakú desiatu a popíšem zoznam vecí, čo ešte nemám a idem do žiliny na nákupy......tu nič nemajú..... 😝 máte tiež fajne pod nulou?......robila si poriadky s detičkami????? 😀 😀 😀 😀

jacka
27. jan 2012

@denisenko no paráda...........hned z rána poteší 😠 😠 😝 .............................náhodou by ste boli v riadnom balíku a okradli tento štát...další dôvod ostať na Sk... 😝

jacka
27. jan 2012

@denisenko párkovú polievku.....a rezance s makom...maminka mi pre detičky urobila...tak budu fajnovučké domáce.....ešteže ju mám 😵

jacka
27. jan 2012

ja ich asi vyhodím do toho mrazu nech sa schladia...to hned z rána ...do večera mám čo robiť 😠 😠 😠 😠 .......................

jacka
27. jan 2012

deni a čo ideš kupovať?

denisenko
27. jan 2012

@jacka ti narobila včera aninka chute na makové rezance? škoda, to mi nebudeme.... 🤐 potrebujem ešte Simonkovi nejaké teplučke mikinky alebo kabatiky....na jar bude chladno.... 😉 a sebe všetky tie veci do porodnice.... 😠

jacka
27. jan 2012

@denisenko ja som ich chcela už dávnejšie robiť ked bude MAťko doma......lubi ich.....
že Siminkovi 😵 😵 😵 😵 .......veru len ho pekne nababuškaj ....máš to lepšie ako som mala ja pri Peťkovi...sme šli do zimy 😝 😝

jacka
27. jan 2012

mamky na zápis ste potrebovali originál RL?

denisenko
27. jan 2012

@jacka ja som mala originál aj kopiu...to je jedno...oni to len opísali a vrátili mi ho spiatky..... 😉

leninka75
27. jan 2012

ahojte!!.... 🙂

jacka
27. jan 2012

@denisenko aha...takže to je jedno.......kedy vyrážaš?

jacka
27. jan 2012

@leninka75 ahoj 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre