Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
27. jan 2012

Ja používam na podlahy Ajax, celkom dobre umyjae a ešte k tomu aj pekne vonia. A raz za čas, keď sa mi zdá, že už sa nelesknú, tak použijem Diavu na podlahy. Tá síce až tak veľmi nevonia, ale super sa lesknú...A na nerez tiež z DM Denk mit,alebo Cif na nerez. To vždy nastriekam, nechám pôsobiť, opláchnem a vyleštím švédskou utierkou.Švédsku utierku používam stále aj v kúpelni na betéria, aj v kuchyni na celý drez...

letty86
27. jan 2012

@denisenko špeci sukničky...ja som len nedávno zistila, že existujú nejakí gormiti?? či ako sa to píše 😀 😀 😀 😀

aninka29
27. jan 2012

@letty86 😀 😀 😀 taky tak 😀 😀 😀 ..založíme novú tému??? 😀 😀 😀
@denisenko to sú také sukničky pre kočky...vyzerajú ako baletné...v albumoch je ich kopa kopúca 🙂.....je to pekné...ale niektoré sú až moc

aninka29
27. jan 2012

@utka aj ja som doteraz používala Ajax....ten bol môj prípravok 🙂 a voňavý 😵 ...ale ako píšem...som to dogabala tým voskom..moja chyba 😠 .... Diavu ja nemôžem 😖

aninka29
27. jan 2012

@letty86 ty budeš mať inak super prehľad vo všetkom 🙂 ..budeš ovládať aj dievčenské aj chlapčenské veci 🙂 ...ja napríklad netuším o akých gormitoch píšeš 😉

utka
27. jan 2012

@aninka29 ale nie tá klasická Diava...To je taká na podlahy do vody...či vieš? 😉

aninka29
27. jan 2012

@utka viem,viem 🙂 aj ju mám doma......len mne strašne vadí tá vôňa

letty86
27. jan 2012

@aninka29 aj mne sa zdajú mnohé sukničky teatrálne 😉 ako vidím, teóriu máme zmáknutú, len čo s tou praxou 😅 😅
aj ja použím ajax, momentálne mám zelený, aby ladil ku kúpelke 😀 mne sa zdá, že ja niekedy neodhadnem mieru, lejem, lejem a potom jasné, že nemôžem byť s výsledkom spokojná 😖
musím sa orientovať na oboch poliach 🙂 gormiti sú také figúrky, príšerky, nie moc vábne, aspon pre mna 😕

denisenko
27. jan 2012

@letty86 gormitom nerozumiem ani ja..... 😀

aninka29
27. jan 2012

detičky vysprškované 🙂 sa navečerajú,zavoláme tatovi a hajde pod perinu 🙂 teda Sabka...Simke som sľúbila,že môže byť dlhšie hore a budeme si navliekať korále
@denisenko a vy ste sa s tatikom nakoniec ako dohodli....kedy dojde domkov?...bude tu v čase,kedy by si mala rodiť?
@letty86 ved ja to raz vyskúšam/pochybujem,že niekedy 😀 /...nemôže s tým byť veľa práce.....tu zostrihať,tam obšiť a hotovo....inak až taká ľavá nie som,ako o sebe píšem 😀 viem napr. štrikovať 😀 ...takže ak by ste mali záujem tak volajte,píšte, mailujte 😀

utka
27. jan 2012

@denisenko
@letty86 o gormitoch by vám vedel dať školenie môj odborník Viki...Má ich okolo 70ks. Viem, že sú to také príšery, ale vie sa s nimi pekne zahrať.

jacka
27. jan 2012

😵 🙂 😉

jacka
27. jan 2012

@letty86 ked príde Maťko že sa bojí príšer tak mu ho porovnám s gormitmi......a on hned že to nie ju príšery.....ale mne to tak pripadá.....strašný hnus.......už len bububu..........nie som fanušik takýchto oblud... 😝 😝 ale....vie sa nimi zahrať...a zauča aj Peťka..........ale na Vikiho nemá......radšej som ked sa hraju s autami...... 😉

jacka
27. jan 2012

@denisenko aspon ich poznáš 😀 😀
moje prádlo už schne......aby ho mohli zajtra zas zaprasiť.............čo si pokupila 🙂

jacka
27. jan 2012

@aninka29 to ti Sabka zaspí ked vie že Simka nejde spať?...to u nás by bol cirkus pre toto.....obaja pekne v rovnakom čase....bohužial

jacka
27. jan 2012

ste toho tolko popísala že to teraz všetko nestihnem prečítať 😉 ...aj zajtra je den.......
idem ich pohádzať tie moje holotky do vane 🙂

aninka29
27. jan 2012

@jacka čosi...to by tiež bola vojna.....my Sabku tak šikovne oklameme 🙂..idú si ľahnúť obe.....a kým Sabku bozkávam,zakrývam /medzitým zhasnem svetlo/..tak Simi ubzikne z izby preč 🙂 😉..a Sabka zaspinká spokojná,že Simka je pri nej 😵

jacka
27. jan 2012

@denisenko krásne vecičky si pokupila....už som videla foto....................len tie velkosti...ja som pri Peťkovi vela vecičiek povyhadzovala ......narodila sa veliký....aj čo som mala nachystané ked sme šli domov musel muž vymeniť ☹

jacka
27. jan 2012

@aninka29 jáááj ...dobre vymyslené 🙂 ...Sabak zaspinká sama?

aninka29
27. jan 2012

@jacka sama 🙂

jacka
27. jan 2012

@jacka Sabka 🙂 🙂 🙂 ..som jej dala chudatko

denisenko
27. jan 2012

@jacka gormitov ani my, radšej autá...neboj, tie velkosti budú dobré....síce napísané že 56, ale kludne by mohli byť aj 62..... 😉 také úplne drobučké nekupujem....pre istotu.... 😉 že zaprasiť...super slovo.... 😀 😀 😀

leninka75
27. jan 2012

a vy čo bláznite 😠 ☹ ..kto to má potom všetko čítať 😝 😝 ☹ ☹ 😀 😀 ...pekný víkend a dobrú noc 😔

utka
27. jan 2012

Aj ja prajem pekný víkend. Ja tu síce budem...
Dobrú noc.

denisenko
28. jan 2012

dobré ránko.... 😉 brr..aká kosa vonku..... 😠 vlasy nafarbené, plienky požehlené....ešte niečo nachystáme na desiatu a pobalíme....smer čičmany....dúfam, že nezmrzneme a neskončíme podaktorí so sádrou 🙂

utka
28. jan 2012

Ahojteee...

@denisenko nech sa darí 😉...
My sme mali konečne pokojnú noc, bez kašľa a bolesti kolienka 🙂.

utka
28. jan 2012

😕
Aha, vikend...
😒

letty86
28. jan 2012

ahojte 🙂
my sme sa práve vrátili z prechádzky, vonku je super a ani Vikuška veľmi neprotestovala
@utka tak super, že je už Viktorkovi lepšie, aj mamina má hned lepšiu náladu 😉

utka
28. jan 2012

@letty86 veru, hneď mám lepšiu náladu...

denisenko
28. jan 2012

ahojte.... 😉 aj my sme doma, bez ujmy na zdraví....dokonca som prežila stáť na svahu dve hodiny a to ja zimu neznášam......ale bolo také krásne počasie....Denisko lyžoval 2 hodiny, keby nebol hladný, asi by tam ostal aj do večera......ale zlatý bol, podla mna mu to šlo super..... 😉 máme aj nejaké fotky na FB

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre