Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
29. jan 2012

@aninka29 neviem, dithiaden sme ešte neskúšali...my len fenistil alebo narkoza....obidve majú rovnaký účinok....dieťa nevie, čo so sebou...... 😀 😀 😀

aninka29
29. jan 2012

@utka ja som tiež začala tým calciovým....ale potom to tiež prestriedam...dám aj solmucol....aj stodal je pre nás dobrý....aj tak sa atb nevyhneme pri jej hroznom kašli 😒

aninka29
29. jan 2012

@denisenko hmmm...múdro Nisko premýšľa 😵 😵 😵 🙂 šikovníček 🙂

denisenko
29. jan 2012

@aninka29 by som ani netvrdila, že rozmýšla....len si zapamätá väčšinou to, čo človek utrúsi len tak ako náhodou a vie to správne použiť..... 😀 ale nech sa učí, že v živote zadarmo nič nedostane...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

joj, kukla som jedným okom k marcovkám.....tak fajn, už máme tretie bábätko, ak sa nemýlim..... 😕

aninka29
29. jan 2012

@denisenko ja tu tiež sedím a kukám a hľadám,porovnávam 😀 ...chcela by som kočkám kúpiť ten detský supermarket.....len čo ja viem 😒 neviem 😀

denisenko
29. jan 2012

@aninka29 to už je aj supermarket????? sakra, ženy.....ja ako tak čítam....som úplne mimo....tutu sukničky, supermarket a podobne......fakt...doba kamenná u mna.... 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
29. jan 2012

@denisenko sa to už u vás rozbieha 🙂 ...ty máš ešte čas......len nech si Simonko ešte chvílu polebedí v brušku 😵

aninka29
29. jan 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...sa pošúlam z teba

denisenko
29. jan 2012

@aninka29 😉 ....my sme zase závisláci na kratách...hrávame s Niskom vojnu.....dneska sme sa tak rehlili, že som sa čudovala, že neprišiel niekto so zvieracou kazajkou......mladý pán po prvej rýchlej prehre trieskal dverami ako vždy.....a potom som ho ukludnila, že ved to sú len karty a nič viac.....tak hral zas a ked zbadal, že nejako má minimum kariet vraví: mamí, toto bude zdravý koniec....a tak si prdkol, že som myslela, že mu ušlo do treniek..... 😀 😀 😀 😀 😀 no, asapon viem, ako má zdravý koniec vyzerať....... 😀 😀 😀 😀

aninka29
29. jan 2012

@denisenko 😀 😀 😀 tak takéto zdravé konce od radosti, ovláda aj Simonka 😀 😀 😀 😀

aninka29
29. jan 2012

@denisenko inak Nisko má neskutočné hlášky 😀 😀 😵 😵

denisenko
29. jan 2012

@aninka29 ....niet nad nefalšovanú detskú radosť, že? 😀 😀 on ked sa začne rehotať....naši sa vždy na nom smejú, že ako sa smeje....tak hrkotavo..... 😀 zlaté moje....dneska ma zas vyznamenal: mami, ty si najlepšia kuchárka na svete.....bola rajčinová polievočka a kuracie stehno s ryžou....a kooooopa tatarskej 😉

aninka29
29. jan 2012

@denisenko no prosím 🙂 ...samé krásne pochvaly 😵 ...zlatinko malé 🙂 to je balzam na dušu,že 🙂 😵 😵

aninka29
29. jan 2012

lúčim sa mamulienky...som nejaká zničená 🙄 .....dobrú noc 😔 🙂

denisenko
29. jan 2012

@aninka29 a potom, že chcem ešte jedného chlapa do partie..... 😀 😀 😀 😀 ...dobrú nocku, aj ja už pojdem... 😵

jacka
30. jan 2012

ahojte....
@denisenko nepozerala som ...........čo dávali?......................ty máš doma hotový poklad..............😵..a druhý na ceste.....🙂

@utka a dnes už idete do školky?

aninka29
30. jan 2012

dobré ránko 🙂

jacka
30. jan 2012

@aninka29 ahoj 😉
idete k dr.?

aninka29
30. jan 2012

@jacka ahoj...ideme...ale trošku neskôr....aby nás vzala hned
a Maťko?...ide do škôlky?

aninka29
30. jan 2012

som akurát volala mudre.....už teraz majú plnú čakáreň...tak,že nech prídeme okolo obeda......

jacka
30. jan 2012

@aninka29 išiel....síce má kašel......ved uvidím...hocikedy može ostať doma......
Simka sa má ako?...ešte teplotuje?

aninka29
30. jan 2012

@jacka ved uvidíš,ako sa to vyvinie
Simka mala ešte večer teplotku,ale v noci bola v pohode 🙂 ani teraz nemá....len ten kašel ☹ ani rozprávať nevie

jacka
30. jan 2012

@utka to si ma s tou školou šokla.....no som dopadala...ja viem že tam je len jedna....a to máme tak najbližšie.......ale určite pojdeme ešte do BB...jáááj toto mesto... 😠 😠 😠

jacka
30. jan 2012

@aninka29 tak tak........zas keby bol velmi chorý ostane doma.....no nie...
tak by si mala mať doma celkom ticho...nie 😉 🙂

denisenko
30. jan 2012

dobré ránko.... 😉 teda aká kosa...išla som ráno zaniesť Niska do školky a že -15..... ☹ skoro mi aj vzduch v nose zmrzol..... 😀 😀 😀
@jacka hovorili tam o školách, že väčšinou majú problém tým detom variť...a zas niektoré varia len pre dve deti z celej školy a problém v tom nevidia...všetko záleží len od ludí..... 😔 😔 ...veru, poklad mám doma.....ked spí..... 😀 😀 😀 😀 včera spal cez obed 2,5 hodiny...už som sa lakla, že je chorý...... 😵
@aninka29 budete mať tichú domácnosť????? .....pleumolysin...... 😉
@utka....viki ako? ešte je doma? pupáky už žiadne?????

denisenko
30. jan 2012

idem vyvesiť prádlo....Denisko ráno povyzliekal paplony, tak už máme opraté..... 🙂 ked chce, aj pomože...... 😀

aninka29
30. jan 2012

@jacka @denisenko hej tichá domácnosť 😀 😀 😀 ....Sabka zastúpi aj Simku 😀

aninka29
30. jan 2012

ja som si stihla vytrieť podlahy,poriadne vyvetrať..tiež som zapla práčku.....a idem deťom nachystať raňajky 🙂

jacka
30. jan 2012

@denisenko veru vela záleží od ludí a od ochoty....s ktorou som sa ja v tej škole nestrela......... 😝 😠 ..........hlavne že na nete maju napísane že beru deti z ŤZP.....ako ich začleniť medzi seba...........taká som nasredná 😠 😠
šikovníček je.....aj mne zvyknu pomáhať.......ale....radšej ja sám 🙂 ...........dnes nie je v školke???

jacka
30. jan 2012

@aninka29 len aby to aj Sabka nechytila...... ☹
že ranajky.......mi pomaličky obed 🙂 ...

pojdeme trošku von vymrznuť.....vraj nás čaká tento týden riadna kosa...😝....ale pokial bude len v noci....a cez den slniečko...tak neva....takú zimu ja možem......😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre