Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

aninka29
3. feb 2012

idem vykúpať tie moje prdlinky 🙂

jacka
3. feb 2012

ja by som ich.......... 😠 😠 😠 ................. 😠

jacka
3. feb 2012

@aninka29 ..neviem ....nemalo by..ved mi nič nie je....len som strašne unavená.... 😒

denisenko
3. feb 2012

ahojte.... 🙂 my sme boli v Tescu...brrrr, taká kosná prechádzka.......zas mi primrzli mihalnice o šál....sakra, ja tam viac nejdem...... 😝 a že v nedelu dve hodiny lyžovať .....ani párom koní ma tam nedotiahnu...... 😝 😝 😝 ...pojde tatík, ked príde budúci týžden..... 😝

jacka
3. feb 2012

@denisenko ahoj 😵

denisenko
3. feb 2012

@jacka to tá zima ti asi "pridáva" energiu..... 😖 😝

denisenko
3. feb 2012

ja som pre istotu začala baliť tašku.....aspon čosi...ešte nie všetko, ale začať treba..... 😠 😠 😠 😠 😠

jacka
3. feb 2012

@denisenko už.....len si nič nezabudni......
veru nepridáva...aj slniečko svieti.....aj nepomáha

denisenko
3. feb 2012

@jacka ved to...svieti a aj tak mám z toho depku... 😖 ale nejako sa tuším rozfukalo a zajtra asi ani svietiť nebude.... 🤐

jacka
3. feb 2012

@denisenko tu už poobede nesvietilo....zima riadna....bolo -12 okolo obeda..... 😝 ..........ak bude zajtra vietor tak ma s ním švihne.....muž ide do roboty.....ma rovno odvezu 😀 😀 😠
inak som čítala ako dostane organizmus zabrať ked je dnu 22 a vyjde von a je tam -10.....a ja som vkuse vonku..... 😀 😀 😝 ..ale aspon je čerstvo 😉

aninka29
3. feb 2012

@jacka unavená som aj ja večne.....trvá, kým sa rozbehnem 😝 😝
@denisenko len sa pobal,čas sa kráti 😵
@jacka čo ti zase vyviedli chalani,že sa čertíš? 🙂
moje sú už vykúpané.....sa začali hádať,ktorá má na svojej strane viac peny..tak som ich zrušila a majú po pene 😀 😀 😀 ešte im nachystám papu a dovi dopo.................chjoj a budem musieť poriadne vyvetrať,lebo som im robila popcorn...a ja nenávidim tú arómu 😝 😝 😝

jacka
3. feb 2012

inak....Maťko sa priznal otcovi že pokazil kladivo....a zato že povedal pravdu....nedostal trest... 😕 .. 😕

aninka29
3. feb 2012

baby a u nás severák hnusný fúka už neviem kolký deň.....a na večer sa furt tak rozfučí,že mám pocit,že nám bere strechu 😝 😝

jacka
3. feb 2012

@aninka29 vieš čo.,.ja už nemám slov na nich................... 😝 ...sa tu šúchali na šuchačke...a zrazu rev.....dostali obaja....a nedaju furt pokoj....stále sú v sebe 😠 😠 😠

jacka
3. feb 2012

@aninka29 nezávidím vám ten vetrisko.....to musí byť iný hnus 😝

jacka
3. feb 2012

@aninka29 mne aj ten rozbeh trvá večne 😝 😀 😀

jacka
3. feb 2012

no...a už sú povyzliekaný......... 😅

jacka
3. feb 2012

pojdem aj aj pochystať na kúpanie....čím skor pojdu spať tým lepšie pre....nich 😀 😀

muž sa mi tu vyhráža že kuk nejaku romatiku.......som ho hnde zrušila..že čo to je...😀

denisenko
3. feb 2012

@jacka to aj Denisko si zvykol, že všetko čo zle urobí, musí povedať tatinkovi sán a najlepšie hned...lebo ked mu to poviem ja, tak to má aj dosledky...... 😀 😀 😀 😀 zistil, na vlastnej koži..... 😀 😀 😀
@aninka29 to až tak fučí? si ho poslala pomaly aj k nám????? 😕 😕 😕 😕 😕

denisenko
3. feb 2012

@jacka ved ho nechaj...Valentín sa blíži.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
3. feb 2012

@denisenko do Valentína daleko......... 😀 😀
asi na to aj Maťko prišiel....lebo ja som sa mu vyhrážala že nech sa teší ked príde domov.......a zistil že sa mu nič nestalo......bol v šoku..... 😉

denisenko
3. feb 2012

@jacka tak nejako... 😵

aninka29
3. feb 2012

@jacka 😀 😀 😀 😀 😀 nebola romantika včera...bude dnes 😵 😵 😵 😵 😵 ..noooo nebud taká....chytro ulož detičky do hajan....a poteš manželíka 😵 .tááák sa snaží,že romantikuš film 😵 😵 😵
@denisenko Simka ked sa má priznať tatikovi sama...tak ho odbije tým,že sa o tom nechce baviť,lebo sa hanbí...a ufujazdí preč od pc.............a tatik kým príde domov,tak sa aj dovtedy zabudne na všetko.............aaaale riešim ju ja

aninka29
3. feb 2012

@aninka29 tatik na nich ani nejak nenakričí......dosť,že nie je s nimi ☹ tak to by bolo,keby na nich za tých pár dní čo je doma kričal 😒 na to som tu ja 😀

denisenko
3. feb 2012

@aninka29 no, to máme aj my....zdrhnem od PC....ale som mu nadudala do uší, že ked to poviem ja, tak to bude horšie....už ani neviem, čím všetkým som ho nastrašila.... 😀 😀 😀 😀 ale zabralo...... 😀 😀 😀 😀 teraz príde a hned: tatinko, vieš ja som hneval maminku......... 😀 😀 😀

aninka29
3. feb 2012

idem volať môjmu prechorému 😉

denisenko
3. feb 2012

@aninka29 hej??? aj u vás to tak funguje???? Denisko, posluchni, lebo zavolám maminku.... 😠 😠 😠 😠 😠

denisenko
3. feb 2012

@aninka29 len ho dobre polutuj....hned vyzdravie... 😀 😀 😀

aninka29
3. feb 2012

@denisenko veru aj u nás je to tak 😉 🙂

denisenko
3. feb 2012

@aninka29 mamy..strašidlá.... 😀 😀 😀 😀 😀 joj, už je konečne v posteli.... 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre