Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
4. feb 2012

@jacka my o tom jedení hovor..... 😠 ja som taká rada, že sa konečne "rozjedol"..... 😉 zajtra.....neviem.....pýtal si mäsko s ryžou.... 😕 😕 😕 😕 😕 kukám nanho ako vyoraná myš..to sa mu stava raz do roka,že si pýta mäsko.... 😅 ...a vždy som sa smiala naším mamám a starkým, ako nás furt napchávali jedlom a boli radi ked sme zjedli...teraz to už chápem...... 😅 😅 😅 vy máte čo dobré?????

aninka29
4. feb 2012

veru baby dajte tipa čo varíte 🙂

denisenko
4. feb 2012

ja som si vytiahla krkovičku s kosťou........to možem vždy.....šťavnaté.... 😀

aninka29
4. feb 2012

baby sú vysprškované.....ale Sabka sa mi nejak nezdá 😒 ..teplotku nemá...ale budem ju musieť sledovať.... 😝 😝
ja im asi urobím mäsko na zeleninke a kolienka.......

jacka
4. feb 2012

@denisenko jééj tak aj mäsko pýta....nie je chorý 😀 😉 😉 ........ale ved to je len dobre že papá.....nech mu to vydrží... 🙂

@aninka29 ☹ ...žeby aj na nu prišla choroba? ☹

jacka
4. feb 2012

ja idem urobiť zajka bojka....na cesnaku....a zem.knedlíky.....s kapustou......a polievka ..bravčová 😝

jacka
4. feb 2012

Maťko mi len teraz vliezol do vani..to bude zas večnosť 😝 😝 😝

jacka
4. feb 2012

idem......už asi neprídem.....som úplne k.o......takže dobru nocku..krásne sníčky......
aj zajtra som tu 😉 😀 😀

aninka29
4. feb 2012

@jacka mňáááám...zemiakové knedlíky,kapusta...mňáááááám
ja budem vyvárať až bude manža doma.....akurát včera mi diktoval zoznam jedál,ktoré by si dal 😀 😀 😀ako dobre,že polovicu z tých pár dní čo bude doma budeme v hoteli 😀 😀 😀
a čakám ho na skype ako truťo...a on mi teraz napíše sms,že sú niekde na návšteve,nech ho nečakám 😠 😝 ..

aninka29
4. feb 2012

@jacka dobrú nocku .....papa 🙂

denisenko
4. feb 2012

@jacka ja prídem na obed...zajka síce nelubim, ale donesiem si krkovičku..... 😵 😵 😵 😵 ....mnááám..... 😉
@aninka29 aj moj si už nakázal....čo všetko by si dal.... 🙄

idem aj ja....dneska skor, hádam sa aj vyspím.... 😨 😵 dobrú nocku.... 🙂

aninka29
4. feb 2012

@denisenko dobrú noc aj tebe 🙂 ............tak idem aj ja vy spachtošky 😀 😉

leninka75
4. feb 2012

no pekne ja, že pokecáme a vy už spinkáte 😝 😝 😝 ................tak si dobre oddýchnite.....dobrú 😔

aninka29
4. feb 2012

@leninka75 ahoj...ja som ešte jedným okom tu 😀 ...ale už idem
dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú 🙂

utka
4. feb 2012

@leninka75 ja som tuuuu...
Ja mám zajtra rýchlo navarené. Polievku máme. A budem piecť v rúre hranolky a mäsové guličky z IKEA. A k tomu takú smotanovú omáčku a brusnicový lekvár. Vikimu to tam hrozne chutí, tak som zvedavá, či to bude také isté...

denisenko
5. feb 2012

dobré ránko.... 😉

denisenko
5. feb 2012

jej...vykuklo slniečko...v noci trošku snežilo, ale nie veľa......a sem tam pofukne....takže....mäsko sa už pečie a asi hor sa na výlet....aj tak budúci týžden hlásia väčšiu zimu........ 😝

aninka29
5. feb 2012

dobré ránko 🙂 u nás ešte stále fučí....síce nie až tak veľmi,ale aj tak dosť 😝 😝 😝 ...čaká ma odpratávanie snehu 😝 😝 ...idem si vypiť kafčo a pustím sa do toho
@denisenko takže idete? 🙂 ...dávajte si pozor......

jacka
5. feb 2012

ahojte.....

žeby som bola posledná??? 😀 😀

aj ja ešte knedlík...a polievočka s mäskom..pracujú 😀 😀

denisenko
5. feb 2012

@jacka pracujú??????... 😀 aj mne...práve vykypela ryža....to je tak, ked robím 100 vecí naraz....žehlím obliečky, varím ryžu, nahánam Deniska nech sa začne obliekať a telefonujem..... 😀 😀 😀 😀
@aninka29 ideme....volal mi inštruktor, že všetci odriekli...ale my pojdeme aj tak...je krásne aj ked kosa.....ale budúci týžden má byť ešte horšie..... 😖 ale sme sa fajn dohodli, kedže on ide zaviezť ženu tu k nám do rajca, tak nás aj vyzdvihne a ked dolyžujeme, tak nás aj dovezie až pred dom....no, neber takú lákavú ponuku..... 😀 😀 😀 😀

jacka
5. feb 2012

@denisenko poznám......ešte že sme ženy...a dokážeme to 😀
už mám hotovo...idem za tými mojimi čertíkmi von....

aj tu je 😎 😎 😎

aninka29
5. feb 2012

@denisenko len si to užite 🙂 no jasné,taká ponuka sa neodmieta 😉
@jacka som vedela,že ty už budeš mať navarené,šikulka naša 🙂
mne sa ešte polievočka a mäso varí..idem uvariť cestoviny a hotovo.....dnes som nejaká nervná na všetko,aj deti ma štvú 😠 😠
a vykuklo slniečko 😎

jacka
5. feb 2012

mna porazí s toho chlapa......pekne mu hovorím nech s nimi do potoka nejde ....to akoby som hádzala hrach na stenu...a Peťko sa tam prepadol...ešteže nie je hlboký..... 😠 😠 😠 ...ja by som ho 😠 😠 😠

jacka
5. feb 2012

@aninka29 aj ja......len neviem kedy ma to prejde.... 😝 😝
to vieš od 6h deti vyspaté tak ja pracujem 😀 😀 😝

utka
5. feb 2012

Ahojte...
My sme si dnes pospali... Viki prišiel o 8:30 k nám do postele a spali sme ešte do 9:40 😉...

aninka29
5. feb 2012

@jacka tak aj ty máš doma veselo 😀 ..muž ti asi zle rozumel......myslel si,že áno má s nimi ísť do potoka 😀 .....no ale chválabohu,že nie je hlboký ten potok.......Peťko musel byť fest zmočený 😒 ........tatík z neho asi chce mať otužilca 😕 😉
@utka no vy ste teda spachtoškovia 🙂 🙂 🙂 🙂 ale máte pravdu...čo budete vyliezať z postele,ked nemusíte 🙂 🙂 🙂 🙂 treba aj poleňošiť 😵
@jacka baby sú teraz v klude...sa akože hrajú 😀 .....ale to je len ticho pred búrkou....a takých búrok bude do večera habadej 😠 😠 😝 😀

utka
5. feb 2012

Obedík skoro hotový...

jacka
5. feb 2012

@utka čo ja by som za to dala.......to už boli deti vonku 🙂

@aninka29 ja sa takýchto kludov bojím 😀 😀 😀 ..nikdy nevieš ako dlho bude trvať 😀 😝 😉

utka
5. feb 2012

Vy máte kľud zase skôr večer. Viki aj včera zaspal asi až okolo desiatej večer...

utka
5. feb 2012

@denisenko tak ako bolo? Nezamrzli ste???

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre