Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
8. feb 2012

@leninka75 jasné, mám...my ich používame na Niskovu riťku dodnes..... 😉

leninka75
8. feb 2012

@denisenko ...veď aj my..u nás nájdeš balík skoro všade 😀 .....aj v aute ich vozíme a ja v kočíku......je to super vec 🙂

leninka75
8. feb 2012

dzecko ma vyhadzuje od PC 😠 😠 😠 😠

utka
8. feb 2012

@jacka Na Jilemnického 2 je škola trojka. A jednotka je stále vedená ako hokejová škola...
No neviem prečo to tak volajú. nechápem ☹...

jacka
8. feb 2012

@denisenko pekne si to schovala....to akože pred sebou?? 😀 😀 😀

denisenko
8. feb 2012

@leninka75 moje dostalo zákaz.... 😠 😠 😠 😠 až kým sa nebude správať ako slušný človek..... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
8. feb 2012

@leninka75 takže nám zmizneš??

utka
8. feb 2012

@jacka a trojka je stále zameraná na matematiku a prírodné vedy

denisenko
8. feb 2012

@jacka nie, pred sebou nie....čo si...... 😀 😀 😀 😀 ale pred mojím mlsným jazykom........ 😀 😀 😀 😀 som mu povedala, že sa sním nebudem kamarátiť...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
8. feb 2012

@utka lebo su vadný...stačí sa kuk na obálku tam vypíše aj poradové a popisové číslo......som sa tým ešte ani nestretla.......

a tá jednotka....prečo hokejová.......?.....to ho tam možem dať aj ked nie je športovec?....no ja som v tomto debil....o tej sukromnej škole nevieš niečo?.......

jacka
8. feb 2012

@denisenko tvoj mlsný jazýček nepatrí tebe??? 😀 😀 😀
prečo si pri Niskovi potrebovala odsávačku???

denisenko
8. feb 2012

jaj, klbiky moje..... 😝 😝 sedím si tu a oni zas štrajkujú...no čo, sa im ani nečudujem....10 kíl pomaly navyše musia vláčiť...... 😝
a @aninka sa balí na predlžený víkend ked tu ani nekukla???? alebo......možno ju manža priľahol 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
8. feb 2012

@denisenko tá má teraz iné starosti......len som zvedavá ...na teba......či tu budeš...... 😀 😀 😀

denisenko
8. feb 2012

@jacka a nedala by si ho na športovú školu???? 😕 🙂 ..aj u nás v Topolčanoch boli takto očíslované, 3-ka bola hokejová, 7-tuším jazykova a podpobne...ale napr. bracho chodil na tu jazykovú, ale kedže mu to bolo jedno, tak bol v normálnej triede...myslím, že aj s tou hokejovou to bolo tak...chodili tam aj hokejisti a aj normálne deti 😅

denisenko
8. feb 2012

@jacka ja...jasné, že budem....v pondelok ráno som tu jak na koni..... 😀 😀 😀 😀 😀 ale nie....prídem vas kuknúť...slubujem...... 🙂

jacka
8. feb 2012

@denisenko ved práve .-.......dala by som ho....ale tam sa robia talentové skušky.......sa mi zdá?nie?

jacka
8. feb 2012

@denisenko že v pondelok....len skus 😠 ............. 😉 ..................neslubuj....... 😀 ..nevieš ako ti bude ešte dobre s manželom....... 😀 😀 😵 😵

denisenko
8. feb 2012

@jacka tak to ti nepoviem, lebo ked som já chodila do školy, to už bolo dávno.....ale nemyslím, že by musel robiť gtalentovky na základku...a keby bol jeho sen, že bude hokejista a nikdy predtým sa nekorčuloval, ale chcel by , tak by ho tam nevzali? sa mi to zdá divné...... 😕

denisenko
8. feb 2012

@jacka ....tak to verím, že mi bude dobre.... 😵 ale počítač máme zapnutý takmer stále, lebo furt niečo hladám, aj ked napríklad len dokedy je otvorený obchod, alebo niečo podobné, takže jedným okom isto kuky kuk 😵

jacka
8. feb 2012

peťko si našiel vláčik-....ja som mu ho schovala....lebo ho šmaril o zem.. a teraz ten úsmev čo vyčaril 😵 😵

denisenko
8. feb 2012

hmmmm....Leninkine kočky tuším vyhrali v boji o PC.... 😀

jacka
8. feb 2012

@denisenko tešíme sa tvoju návštevu 🙂 🙂 🙂

lebo niekde som čítala že sa vraj robia.....ja už ničomu nerozumiem 😝

jacka
8. feb 2012

@denisenko leninka prehrala svoj ukrutný boj o pc..... 😀 😀 😀.........určite sa bila do krvi....

denisenko
8. feb 2012

@jacka to poznám......kým je to na dosah, nikomu nechýba, ale ked náhodou niečo nájde.....to je radosti..... 😀 Denisko si nakázal, aby mu tatinko doniesol celú hasičskú stanicu z lega, lebo ostala v Itálii....a ten mu včera vraví, že ešte uvidí...doslova citujem: hodím to do prenosnej chladničky, ked sa zmestí, donesiem.....a ten Niskov komentár: tatinko, ked to tam hodíš, som zvedavý kto to bude potom zase skladať dokopy...lebo ja to nebudem 😀 😀 😀 😀 😀 ...som sa tu tichučko pod stolom rehlila..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
8. feb 2012

@jacka tak asi do tej hokejovej triedy...ale isto nie sú všetky len hokejové.... 😕

denisenko
8. feb 2012

hej, a ešte som zabudla....aj žiletku som si pribalila...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
8. feb 2012

@denisenko vy ste ale veselá rodinka.... 😀 😀 😀 ...................sa určite nenudíte.... 😀 😀 😵 😵 😵

ved pojdem sa tam popýtať........zv 😝 😝 😝 😠 😝 😝 🤐 😅 😔

jacka
8. feb 2012

@denisenko tá ti bude načo???? 😀 😀 😀

denisenko
8. feb 2012

@jacka ....no ja to tvrdím stále, že my nie sme normálna rodinka....taký mierne...."šalený" 😀 😀 😀 😀 ..len trochu........ 😀 😀 😀 😀 ....ja tým smajlikom nerozumiem... 😕

denisenko
8. feb 2012

@jacka neboj, nie na žily...... 😀 😀 😀 😀 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre