Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
8. feb 2012

idem si dať salonky......kto to má dojedať...... 😠 😠 😠

utka
8. feb 2012

@jacka aj ja si myslím, že nie sú všetky triedy hokejové. Keď tam chodila aj neterka-nehokejistka...

denisenko
8. feb 2012

@letty86.....jej, ahoj.... 😉

denisenko
8. feb 2012

@utka to si myslím aj ja.... 🙂

leninka75
8. feb 2012

@jacka ...len chvíľku tu nie som a aha ich aké ukecané 😀 😀 😀 😀 ........len či si deni bude môcť užiť manžela, či simonko a nisko dovolia 😉 ..neviem neviem či ju tu nebudeme mať stále 😀 😀 😀 .........

leninka75
8. feb 2012

kde je letty??? ...čo som slepá? 😕

letty86
8. feb 2012

ahojte 🙂
žandárky moje, nestíhačka, makačka vás čítať a vnímať 😀 😝
včera som ani kuk ku vám, mala som blbú náladu celý den...aj smutná som bola, aj nahnevaná, aj nervná, ach jo, sama so sebou som nevedela vydržať 😠 a dnes som sa aj s manžom pochytila, pre blbosť som vybuchla ☹

denisenko
8. feb 2012

@leninka75 ako sa ti ich podarilo vyhnať???? 😀 😀 😀 ...mám výhodu, Nisko je doobeda v školke... 😉 aj ked neviem, s tým druhým to bude asi ťažšie....tatinko sex len spomenul a to hned protestovalo..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

utka
8. feb 2012

Včera som bola tak trošku vytočená na manželíka pred cvičením. Viki sa hral v izbe a mal zatvorené dvere. Sme sa s manželom bavili, že kam idem cvičiť. Ja mu hovorím, že však tam, kde mám kúpenú priepustku, či čo to je do p...Viki vyletel z izby a hovorí: "Mami, keď ešte niekedy povieš do p..., tak ťa zoberú ježibaby..." Uffff. Som tomu dala. Myslela som si, že nepočuje...

denisenko
8. feb 2012

@letty86 včera bola asi nejaká blbá konštalácia....tuším sme mali zlý den viacerí....aj ja, aj @utka... 😖

letty86
8. feb 2012

@leninka75 kuk 🙂
@denisenko 😉
@utka držte sa, nech je to kolienko raz dva zdravučké

leninka75
8. feb 2012

@denisenko ..išla na vycikať..a už nemala šancu sa sem dostať 😀 😀 😀 😀 ...ale druhá vreští v postielke, takže asi padáme von...nechce sa mi od vás, ale musím ..pa

denisenko
8. feb 2012

@utka majú uši všade...počujú aj ked majú zavreté dvere a spia..... 😀 ale ked na nich hovoríš zblízka, tak sú hluchí...... 😀 😀 😀 😀 😠 😠 😠 😠

denisenko
8. feb 2012

@leninka75 chod ich vyvenčiť...aj ja za chvílu pojdem pre toho mojho zlobra..... 😠 😀

letty86
8. feb 2012

@denisenko
@utka žeby to takto pred splnom sme mali blbé dni? 😔 Vikinko ti pekne povedal, takže pozor mamina na ježibaby 😉

leninka75
8. feb 2012

@letty86 ..ahaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 ..moja a dnes už je dobre?.....tuším nás to postupne všetky chytá 😠 😠 😖 😖 ......

@utka..ty ale počuj, to ako rozprávaš!!!! 😠 😠 😠 😠 😠............

už fakt padáááááááám.....pa 🙂

utka
8. feb 2012

@letty86 ďakujeme...
@denisenko máš pravdu...a Viktorko obzvlášť všetko počuje...no môžem byť rada, že je taký vnímavý 😀

letty86
8. feb 2012

@leninka75 dneska sa tvárim, že lepšie 😔 už som sa pohádala, čo už dávno nie, tak snád som sa trošken vyventilovala

u nás koneeeeeečne nefúka, sme boli s matkom vonku, konečne...tusím po týzdni sa dalo ísť vyvetrať 🙂

utka
8. feb 2012

@leninka75 hambím sa ☹...

utka
8. feb 2012

Bol spln???
Lebo aj Viki nejako zle spal v noci...

denisenko
8. feb 2012

@letty86 no, ja by som povedala, že pre krámamy...ale to nie je zatial moj prípad.... 😀 😀 😀 😀 čo ti ja viem....myslím že asi všetko dokopy, zima je dlhá, všetkým nám to už lezie minimálne na nervičky....na mna už asi dolieha aj nejaká obava z blížiaceho sa porodu, a stále si myslím, že som není dobrá mama a podobne....jáááj, hormony......sa už teším na prechod.....sa so mnou moj muž rozvedie.....ak to dovtedy vydrží..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
8. feb 2012

@utka no aspon že sa hanbíš.... 😉 ...

denisenko
8. feb 2012

a Denisko mal pravdu, ked sa zobudil na to, že aký velký biely mesiac svieti...je spln, mesiac osvetlený na 100percent...vygooglila som lunárny kalendár........vidíte, ako to na nás všetkých vplýva????? 😕 😕 😕 😕 😕 😕

letty86
8. feb 2012

@denisenko tak to pred kramami mávam aj ja, to som nervná ako pes, žeby sa aj mne pomiešali hormony, z tej zimy pridlhej 😀 😝

letty86
8. feb 2012

@denisenko no dakujem pekne, menstruácia, spln, nie sme my ženy až privelmi senzitívne ☹ ☹ ☹ diky brona 😝

utka
8. feb 2012

@letty86 asi sme...ale psssst 😀

denisenko
8. feb 2012

@letty86 ...není zač..... 😀 😝

denisenko
8. feb 2012

tak...a všetci niekam zmyzli.... 😠 idem pomaly už aj ja..... 😉

letty86
8. feb 2012

@denisenko ja som tu 😉 čítam si kona, myslím, že múdrejšia nebudem z tých rečí a postrehov niektorých žien 😀 😝 aaaale, aspon sa rozptýlim 😔

utka
8. feb 2012

Ja som tuuuuu...ešte do 15-tej

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre