Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
9. feb 2012

@leninka75 hej, hej...To kvôli tomu kašľu, ale už nekašle 😉...
Dobrú a zajtra na nás myslite!!!

utka
9. feb 2012

Je normálne, keď lekár káže 5,5 ročnému dieťaťu užívať pri bolesti Anopyrin 100mg, keď:
1. ANOPYRIN 100 mg nie je vhodný na liečbu bolestivých stavov
2. Liek nie je určený na použitie u detí do 18 rokov. Pri podávaní kyseliny acetylsalicylovej hrozí deťom riziko vzniku veľmi zriedkavého život ohrozujúceho Reyovho syndrómu, ktorý postihuje mozog a pečeň
???

jacka
10. feb 2012

ahojte....

@utka nie!! nie!......deti by ho nemali jesť....fuj ja by som mu to nedala.....to predpísali Vikimu?....

aninka29
10. feb 2012

ahojte baby....nemám šancu všetko prečítať 😒 to by som tu sedela dlho predlho..............
dnes cestujeme,zbalení sme...snád máme všetko...ledva sme sa zmestili do troch kufrov 😲 😝 a to ideme len na víkend
baby tak vám prajem krásny víkend.... 🙂

@utka budem na vás silno myslieť aj ja 😵

jacka
10. feb 2012

@utka dnes vám držím palce.....potom sa rýchlo ozvi 😉

@aninka29 aj vám krásny víkend 🙂

denisenko
10. feb 2012

dobré ránko.... 😉
@aninka29 užite si.... 🙂
@utka radšej mu to nedávaj.....niekedy tí doktori už fakt nevedia, čo predpísať.... 😝

denisenko
10. feb 2012

@leninka75 škoda, včera mi vobec nezvýšil čas ani na placky, ani na pizza rožky....boli sme na nákup, rýchlovka, len mamine do zásoby mlieko a minerálku.....potom na plavárni a potom ešte v baumaxe a už bol večer.....tak sme ešte zbehli na pizzu, komu by sa chcelo variť a už o 21-ej som sladko spala v posteli.... 😉 Denisko dostal nové plavky a poriadne sa zlepšuje....už ku kraulovým nohám zapája aj ruky....snaží sa..... 😀 😀 😀 😀 kurz mu končí 1.3. tak ho hned dáme aj na pokračovanie, ked je vo švungu..... 😀
@jacka a logo vám čo povedala????my máme problém len s tým R, ale už je to sto krát čistejšie ako bolo....Denisko behom mesiaca urobil v celkovej výslovnosti velké pokroky..... 😀 😀 😀

idem....tatinka ostrihať, a potom do PB....správne som napísala???? 😀 😀 ale už na obed musíme byť tu..... 😠 😠 😠 😠

leninka75
10. feb 2012

ránečko!!! 🙂 ........

@utka...myslíme na vás!!! 🙂

@aninka29..pekný víkend!! 😵

@jacka..ako sa máte, ako bacily?...

@denisenko..šikovný, tak tainko pochválil?? 🙂.......to akože vás nemám čakať či ako si to myslela, že na obed musíte byť späť ? 😠 😠 😠 😠.......nooooo lepšíš sa pekne pekne PB 😀 😀 😀 😀

jacka
10. feb 2012

@denisenko ....na logo povedala že by to mohol stihnuť........uvidím...pojdeme ešte na testy....nejdem to siliť......nechcem mu ublížiť.......som kecala s učkou čo učí na prvom stupni...a vravela že vidno rozdiel medzi detmi čo su januárové a tie čo sú jul august....hlavne vraj u chlapcov...že dievčata sú viac vyspelejšie..........toto už radšej nejdem riešiť....lebo mi vybuchne hlava.....
čo vravel muž na plávanie?...
my ideme zhánať korčule a prilbu.....potrebuju do školky..... 😝

jacka
10. feb 2012

@leninka75 teda pokial som tu čmárala tak si sa mi sem votrela 😵 😵

jacka
10. feb 2012

@leninka75 bacile???....hnusoby hnusné......Peťkovi je lepšie.......ale ešte s ním nejdem vpn..len poobed...je tam zima zas hnus........no a ja ....zdopovaná..... 😝 ..musím fungovať... 😝

jacka
10. feb 2012

ja už mám navarené......idem ešte povysávať...Peťko vysipal suchý chlebík ...čo som mala na struhanku.....hurááá 😠 😠

jacka
10. feb 2012

vysypal!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😝

leninka75
10. feb 2012

@jacka .....ty si ale strašne rada pokecáš sama so sebou 😀 😀 😀 😀

leninka75
10. feb 2012

@jacka ...kolieskáče korčule?.......a čože ichidú učiť korčuľovať?? 😨 ...maťko už na tom niekedy stál?........ čo dobručké si si dnes šupla??? 😵 😵 ..zasa paralen?......aj u nás taká kosa, potrebujem do obchodu a nechce sa mi... 😝 .....ja mám pocit, že niektoré učky robia zbytočné haló okolo dátumu narodenia detí........veď stále je možno ešte z 1.triedy sa vrátiť na rok do škôlky..ale to je asi moc krajné riešenie 😝

jacka
10. feb 2012

http://www.pluska.sk/izdravie/budme-zdravi/zdra...

@denisenko aha čo som našla......len tak na prečítanie 😉

jacka
10. feb 2012

@leninka75 ja-..-...rada.....chceš sa pridať 😀 😀 😀 😀

jacka
10. feb 2012

@leninka75 tak vraj toto je je najhoršia možnosť......hlavne na psychiku dieťata......toto by som nikdy nechcela...............ja by som ho dala do školy...ale každy mi tu robí bu bu bu 😝
paralen.....a .....fernetík 😀 😀 😀

jacka
10. feb 2012

@leninka75 nie ...na lad korčule....čosi nestála.....bude prvý krát v živote....ale na kolieskových bol.....tak uvidíme...nech ho naučia.....kup aj ja ..a pojdeme na lad........teraz rozmýšlam....či sa vobec muž vie korčulovať 😀 😀 😀

leninka75
10. feb 2012

@jacka ..ja som tusim vecer tak kecala sama so sebou 😀 .......tak nepočúvaj už tie reči a daj ho do školy, či už do ZV alebo do BB ale daj ho........kedy sa ide muž pýtať do toho ZV?.......
...môj muž tiež špekulovať kúpiť lilke korčule na ľad, len mne sa to zdá dosť drahá záležitosť a imteraz tak rýchlo rastú nožky, že by to boli vyhodené prachy..........a tiež na tých párkrát čo by na tom stála sa mi to zdá zbytočné..naučí sa keď bude väčšia........

leninka75
10. feb 2012

idem do toho obchodu a prídem..zatiaľ si moja pokecaj 😀

jacka
10. feb 2012

@leninka75 diki brona... 😀 😀 😀

jacka
10. feb 2012

@leninka75 vieš....korčule potrebuju do školky..........tak chcem ísť kupiť ale také posuvné....dufam že ich dostanem...lebo na nákup ideme v sobotu...tak mám na to jedne den....v pondelok už idu na lad......sa čudujem že to nevylepili dneska.... 😝 😝

jacka
10. feb 2012

@leninka75 ....nechce ísť sám..vraj mám ísť aj ja..... 😠 😠 ...............aby som vedela porovnať prístup 😠 😠 😠 😝 😔 ......asi bud v pondelok ...alebo utorok....nie...v pondelok...lebo ideme na logo...tak bude asi doma...možno....

jacka
10. feb 2012

leni...a o čom mám kecať 😀 😀 😀 .......................že nám vykuklo slniečko......a susedka sa zas pozvala ku mne...... 😀 ...............vyčkávam postárku......chcem jej dať obálku....asi som ju prešvihla............. 😀 😀 😀

jacka
10. feb 2012

🙂 😉 😵 😀

mizím aj ja 😀 😀 😀

leninka75
10. feb 2012

@jacka ..ale nooo......vráť sa 😢 ☹ .......som sa chcela opýtať, že čo si varila?...........ty dávaš úplatky poštárke? 😀 😀 😀 😀 ..........som zistila, že indiánsky stopári sú oproti mojej svokre úplne čajoví 😀 ..prišla teraz, že jéžišmária ktosi nám v noci chodil po dvore, také malé stopy sú tam......chvíľku som ju nechala nech sa varí vo vlastnej šťave apotom som jej tú záhadu objasnila 😀 ..večer ma bola kuk teta 😀 ...som zvedáva ako bude stopovať keď zlezie sneh 😅 😅

leninka75
10. feb 2012

@jacka ..ten článok o epi, straš ju...však aj pri niskovi mala epi a ten spí ako medvedík v zime 🙂 ...teda až na tie skoré ranné budíčky.......

jacka
10. feb 2012

@leninka75 to som len tak ...náhodou našla....... 😉

ked budem rodiť ...dám si aj ja...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
10. feb 2012

@leninka75 juuj tá tvoja svokra 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ..............nemám slov 😀 😀
jasné že dávam.....sme od nej závislí.....pošta je od nás 5km dalej...chápeš 😀

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre