Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
15. feb 2012

@leninka75 45min..... 😝 😝 .........zapekala som karfiol....a varené zem. k tomu a cesnačku 😉 ...........vy čo máte?

jacka
15. feb 2012

som si tú kávu ani nestihla urobiť 😝

leninka75
15. feb 2012

@jacka ..máš dosť?..dávam snežnice a frčííím!!! 🙂 🙂 🙂 .....a mám od včera..kapustu s kolenom a haruľu 😵

jacka
15. feb 2012

idem aj ja urobiť harulu.... 😵a potom pojdeme von..počkať na Maťka

leninka75
15. feb 2012

ja sa tu cítim jak v iglú...prítmie, strešáky zasnežené, beee 😝 😝 😝

jacka
15. feb 2012

deni... 🙂

denisenko
15. feb 2012

@jacka no šikovný sused....ked ťa pol dna nebolo..... 😀 😀 😀 😀 ...na karnevale Nisko ostal pirátom.... 🙂 s tou školkou....detto... 🙂 🙂 inak, u nás nesmie Nisko ani doma sladkosti pred obedom...až po obede si može dať..za odmenu... 😀 😀 😀 😀 😀
...vykuklo slniečko.... 🙂 ako som bola pozametať balkon.....kedže tam ešte stále nie je zábradlie...tsak šup, šup, svokre na strechu.....asi 15 cm snehu.... 😝 😝 😝 😝 a teraz sa to všetko topí na brečku, ved je tam +5 😔 😔 😔

denisenko
15. feb 2012

@leninka75 ten istý problém riešim aj ja...strešáky...ako ich odsnežím??? 😕 mám v kúpelke a na WC takú tmu, že aj Diego sa odsťahoval z ležoviska v kupelke.... 😠

denisenko
15. feb 2012

@jacka harula? to je ako zemiaková baba? 😕

denisenko
15. feb 2012

@jacka @leninka75 ...a viete že som zdriemla???? 😀 😀 😀 😀 zas budem buntošiť v noci..... 😀 😀 😀

denisenko
15. feb 2012

jej, dalšie dve srdiečka sa našli....od koho????? 😀 😵

jacka
15. feb 2012

@denisenko áno zemiaková baba..........len škoda že sused nemá o pár ročkov menej 😀 😀
chudák Diego..ozaj.....kto mu dal meno?.....

jacka
15. feb 2012

@denisenko si myslíš že sa ti niekto prizná 😀 😀 😀

leninka75
15. feb 2012

@denisenko ..aj sa ti snívalo?....svokra sa poteší 😵

jacka
15. feb 2012

@leninka75 tu vykuklo slniečko a zas sneží 😝 😝 .......

jacka
15. feb 2012

tak a dala som polovicu harule na plech 😀

jacka
15. feb 2012

@denisenko ale ako sa dobre vydiera na sladkosti...ked Maťko niečo urobí tak to je prvé čo mu zakážem...potom za mnou chodí že bude dobrý 😝 ......................a celkovo...radšej urobím nejaký koláč.....ako jesť sladkosti 😉

jacka
15. feb 2012

my sme tu vždy mali krásne odhrnutu cestu..a teraz...od ráno som tu nevidela auto.....čoby odhrnul...a už druhý nákladiak tu zapadol.....nádhera 😝

jacka
15. feb 2012

a som tu zas sama???

denisenko
15. feb 2012

@jacka aj tu..vykuklo slniečko, schovalo sa, očernelo, a zas začalo fujačiť...sa na to možem..... 😖 😖 😖 Diego....to už také meno mal.....tak sme mu ho nechali....ale my ho voláme poväčšinou Vigo...skomolenina od Deniska..... 😀 ...a kolkože má sused, kolko?????

denisenko
15. feb 2012

@leninka75 snívalo sa mi čosi...fakt.....len ja vždy zabudnem, čo.... 😀 svokra...akurát tu bola, lebo došli nejaké papiere....len nech moc na ten balkon nechodím, nech sa mi nešmykne dolu.... 😀 😀 😀 😀

jacka
15. feb 2012

@denisenko ...Vigo??......to že aká skomolenina od Deniska?.....hádam len to i tam je 😀 😀 😀
sme potom šli k susedovi....mal doma vnučky 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
15. feb 2012

@jacka aj u nás to tak funguje.....ale Denisko je zvyknutý, že po obede, ked pekne spapá polievku si može dať sladké.....a potom ešte chodí drankajúci...ale zas tiež zakážem ako prvé sladkosti a potom internet.... 😀 len s tým, že u Deniska pod ppjmom sladké, na prvom mieste je cukrík....čiže ked si dá dva tri cukríky za den,tak má akurát.... 😀 😀 😀 niekedy perníček, alebo čosi podobné....raz za mesiac si vypýta čokoládku.... 🙂 moc na zákusky a koláče nie je...to by som u neho nepochodila.... 😠

denisenko
15. feb 2012

@jacka skomolenina, lebo ho máme už pomaly tri roky, takže to bol Denisko dosť malý a zle rozprával.... 😀 ..ked tak nad tým uvažujem.....fakt, budúci mesiac bude u nás 3 roky....cicka 😉

jacka
15. feb 2012

@denisenko tak máme rovnaké výchovné vydieranie 😀 😀 😀 😀 😉 😉 ........Maťko velmi lubi čoko....tak ho v tom musím brzdiť......ale sme našli v Lidli lízatká je ich v sáčku aspon 10.....a su maličké tak po obede a večere može 😉

jacka
15. feb 2012

@denisenko jej tak bude mať výročie u vás?....a to sa mu ako stalo že Vigo?....

leninka75
15. feb 2012

@denisenko ....že aká starostlivá svokra 🙂 🙂 🙂 🙂 ........u nás so sladkým ako s vydieraním nepochodím..liluša si občas po obede vypýta čoko....ale zato lolka by toho jedla na tony 😠 ..tam to vydieranie asi fungovať bude 😀 😀 😀

denisenko
15. feb 2012

@jacka mamy vydieračky...... 😀 😀 😀 😀 nie je to trestné???? 😀 😀 😀 😀 Diego...digo....Vigo.....bolo to pre Deniska najjjednoduchšie na výslovnosť...... 😀 aj ked v skutočnosti by to asi malo znamenať Diego, šablozubý tiger z Doby ľadovej.... 🙂 ...lízatka, to máme doma vždy..... 🙂 🙂 🙂 🙂

denisenko
15. feb 2012

@leninka75 @jacka.......k tomu sladkému len tolko......ja ešte stále dojedám salonky zo stromčeka.....a to viac ako polovicu som nabalila tatinkovi..... 😀 a včera po plavárni bolo moje dieťa hladné, tak som mala pre neho po zjedení rohlíku ešte perník.....len som ho schovávala, nech nikto nevidí, že je tam Mikuláš.....ešte tam ma pol balíčka Mikuláskych vecí...... 😀 😀 😀 😀 😀

aninka29
15. feb 2012

fajnotky ste varili 😵 ...my máme segedín...a bude aj zajtra 😝
som sa musela zase nadopovať liekmi...neskutočne ma rozbolela hlava 😠 ......pre Simušku vyšlem manžu do toho nečasu 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre