Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
1. mar 2012

@aninka29 no pekne...šikovná je........ 😵 😵 ......ja ešte nemám odvahu ísť von bez plienky....ešte počkám na teplejšie 😵

jacka
1. mar 2012

ideme sa trošku vyvetrať..... 🙂

čo varíte? 🙂

aninka29
1. mar 2012

baby...okná ani nespomínajte...ja už cez ne ani nevidím...ale ešte s nimi počkám 😉
@jacka ja mám paradajkovú polievku od včera ...a varím mäsko na zeleninke a knedlík k tomu...........už ma to varenie fakt nebaví 😝

leninka75
1. mar 2012

@jacka ..ja mám cesnačku a zapekanú brokolicu so zemiakovou kašou...

@aninka29..to sme dve s tým varením 😝...........už teraz si hlavu lámem čo budem variť v nedeľu 😝

denisenko
1. mar 2012

...upratané...veci potriedené, obed zo včera...ja mám zapekané cestoviny a Denisko parené buchty..... 😉

leninka75
1. mar 2012

@denisenko ..ty si nejaká rýchla 🙂 ..a čo teraz?....nožky hore a oddych? 😵 ..zalej si kafčo, dáme spolu 😉

aninka29
1. mar 2012

@leninka75 môžem sa pridať aj ja s kávičkou? 🙂 ...dám si takú rýchlu.....dovarím,vyvesím prádlo a utekáme

denisenko
1. mar 2012

@aninka29
@leninka75 dajme kafčo..... 😉 ja som za..... 🙂 nachystala som Niskovi veci na plavko, aj svačinku...ešte vyčistím čižmy, ujo opravár povedal, že zalepia..... 😉 😉 😉 a potom šupky dupky asi do Tesca.....cicke treba piesok..... 😝

denisenko
1. mar 2012

no.....kde ste s tou kávou?????ja mám aj sušienky..... 😉

leninka75
1. mar 2012

@aninka29 @denisenko ..no ako vám chutila kávička?.🙂

denisenko
1. mar 2012

@leninka75 bola fajn...na to, že bez kofeínu...... 😀 Tesco navštívené, akurát som zistila že majú akciu na plienky..tak sa hádam zastavím aj zajtra....kedže mám len dve ruky..... 😀 😀 😀 😀 a zlobrík je už tiež doma....mamí, možem na chvílu na internet??????? 😀 😀 😀 😀

leninka75
1. mar 2012

@denisenko ..ja idem dať ďalšiu 😵 😵 ...aké plienky sú v akcii?...teskáče?

leninka75
1. mar 2012

@denisenko ..ale musíš uznať, že je to slušný zlobrík 😀 😀

utka
1. mar 2012

Ahojte.
Viktorko je v nemocnici ☹. Boli sme na infekčnom, lebo nám kázal jeden známy lekár, kvôli tomu, že ich má aj v očku, v hrdle, všade...a doktorke sa nezdalo, že má asi aj zápal dutín. Poobede ideme za ním a uvidí sa, či tam budem môsť zostať, lebo majú plné, nevie sa, či budú mať voľnú posteľ. JA sa zbláznim bez neho...však on je ešte malý. On sa tam sám zblázni a ja tiež. Čo on tam bude robiť sám? A v noci...ja to neprežijem ☹

aninka29
1. mar 2012

@utka chjuuuj,to mi je ľúto ☹ snád tam dlho nebude chrobáčik malý ☹ ☹ ...Simonka mala tiež v puse,v hrdle....a Sabka mala v očku.........držkajte sa 😔

aninka29
1. mar 2012

@leninka75 @denisenko kávička chutila ako vždy...my sme už tiež doma z nákupu....dievčatá oneskorene obedujú....a poobede príde kmotruška a švagriná s deťmi ..dáme ďalšiu kafééé

jacka
1. mar 2012

@utka ..neboj sa..určite to zvládne..je zvyknutý byť bez teba...a hádam sa ti podarí vybaviť aby si bola s ním..daj vedieť

jacka
1. mar 2012

vidím že kávička chutila.........škoda že som nebola s vami...dala by som si aj.ja......aj tie sušienky... 😉

jacka
1. mar 2012

@aninka29 a nejdete na tanečnu?

aninka29
1. mar 2012

@jacka tanečnú máme pondelok, streda 🙂 ...a včera sme neboli,nejak sa nám nechcelo 😉

jacka
1. mar 2012

@aninka29 jáj..... 😔 som myslela že to máte ako deni plaváren 😔
detičkám nechýba sesternica?

aninka29
1. mar 2012

@jacka vieš čo...ani nie,nechýba 😀 .....dnes sú celkovo obe také kľudnučké 😵 krásne sa spolu hrajú,objímajú 😵 kiežby boli také stále 🙂 😉
nejak nám tu poprcháva 🙄

jacka
1. mar 2012

@aninka29 😀 ....zachvílu tam budeš mať dalšiu návštevu 😵 .....vy máte zatvorenú školku?
aj moji maju niekedy svetlé chvilky.......veru..škoda že to netrvá dlhšie

aninka29
1. mar 2012

@jacka áno naša škôlka je zatvorená.....ale tá druhá funguje...detičky z našej škôlky,ktoré nastupovali aj cez prázdniny šli tam

jacka
1. mar 2012

@aninka29 Simku si už bola dať zapísať?

aninka29
1. mar 2012

@jacka myslíš v škole?...to sme boli už v januári 🙂

jacka
1. mar 2012

@aninka29 to ste mali tak skoro zápis? 😕

aninka29
1. mar 2012

@jacka nooo....21 januára 🙂 ...už len čakám na dopis zo školy...nech to mám čierne na bielom 🙂
a vy ste sa už definitívne rozhodli kam pôjde Maťko?

jacka
1. mar 2012

@aninka29 neboj príde......a Simka tam bude chodiť na celý den?
no čosi.....vobec 😔

aninka29
1. mar 2012

@jacka počuj moja...nemyslíš ty náhodou Sabku a škôlku? 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre