Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
3. mar 2012

@denisenko ani ja...... 🙂

denisenko
4. mar 2012

dobré ránko.... 😉

denisenko
4. mar 2012

to zas bola noc..... 😝 😝 😝 Simčo tanncoval do rána........ 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
4. mar 2012

kávička na stole.... 😉 a tá kosa vonku....... 😝 😝 😝 😝 bambule, mala som taký živý sen...mne sa už o koniku aj sníva.... 😀 😀 písala som príspevok, že som doma z porodnice...a tak ma v tom sne napadlo, ked som to odoslala, že sa musím pozrieť, aký dátum mi tam píše, aby som vedela, na kedy sa mám pripraviť...... 😀 😀 tak 25.3. som bola doma..... 😀 😀 😀 😀 som zvedavá, ako to bude naozaj..... 😀 😀 😀 😀 😀 aj vám sa stáva, že ked snívate, aj normálne rozmýšlate???? 😕

jacka
4. mar 2012

ahojte.....

@denisenko si ma predbehla 🙂 .................krásne sny..........................veru aj aj rozmýšlam 😠

denisenko
4. mar 2012

@jacka Denisko mi práve oznámil, že on sa dneska nemieni prezliecť z pyžama..... 😀 😀 😀 😀 slniečko už krásne svieti a on tu pobehuje v župane... 😠 idem požehliť prádlo zo včera....prídem..... 😵

jacka
4. mar 2012

@denisenko prídi..... 🙂
nemá chybu.....pojde aj von v pyžamku? 😀 😀 ...............veru krásne je...len -7 je dosť kosno...ale dúfam že slniečko to vyhreje 😎 😎
sranda...aký živý sen si mala...mne sa to už dávno nestalo 😉

denisenko
4. mar 2012

@jacka ...už sa prezliekol...nechcela som mu v pyžame dovoliť maľovať.... 😀 😀 😀 😀 veru, krásne je tam... 🙂 ale zas vidím tie špinavé okná...... 😝 hádam sa pojdeme na chvílku prejsť....ale až trošku neskor.... 😵 čo varíš???

denisenko
4. mar 2012

no, to som sa dožila...kážem Deniskovi, aby prišiel jesť jogurt: mamí, ja nemožem, maľujem a chcem takú pochvalu ako včera...už si ma celého domýlila..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
4. mar 2012

@denisenko .......ako rýchlo sa vzdal 😀 😀 😀 😉 ..........................aj moji pojdu von.....lebo tu už robia neplechu..všetci traja 😝 😝 .......................pečeim krkovičku..zemiaky a kapustička... 🙂

jacka
4. mar 2012

a už sú tam 😎 😎

aninka29
4. mar 2012

ahojte 🙂 ...eeejha...ste ponocovali 😉
dnes je tááááák krásne 😎 😎 😎 ani sa mi veriť nechce..... 😵 😵
@jacka aj ja pečiem krkovičku,zemiaky a kapustičku 🙂 🙂

jacka
4. mar 2012

@aninka29 😵 🙂 😉 .....
že ani vietor......len slniečko......len aby to vydržalo čo najdlhšie 😎 😎 😎

letty86
4. mar 2012

ahojte 😉
@denisenko dakujem 😵 , mamina robila medový krémeš, pošlem 😉 😅
@jacka riadne sme sa zlakli oboja ☹ matulko je statočený, tvári sa, že nič 🤐 mamka ked to včera zbadala 😔 mala dost a svokra tiež zalamovala rukami cez telefón 😔

letty86
4. mar 2012

@denisenko už sa mi to stalo..s tým premýšlaním v sne 😕
fajnotky varíte 😵 my dnes máme stroganov

aninka29
4. mar 2012

@letty86 a čo sa vám stalo 😕 😕 nejak som to prehliadla? 😕

letty86
4. mar 2012

@aninka29 Matko spadol a udrel si bradu 😖
Matulko mal úraz som ani nemala chut tukat do pc....nič vážne, ale zlakli sme sa emoticon v kúpelke má viki stoličku,nádstavček, aby dosiahla, ked si umýva zúbky...matulko sa tam postavil a spadol a to pri nom stál manža, len ho nestihol chytit....spadol na druhú stoličku, ktorá tam nikdy nebýva(taká malinká drevená) a udrel si bradu...nastastie, šit netrebalo, má fajnú modrinu a dva škrabančeky...poslali nás aj na rtg, ale všetko o.k.....som bola z toho taká nijaká, človek stojí pri nom a nestihne ho zachytit...už všeličo ma napadlo, čo sa može stať

letty86
4. mar 2012

@aninka29 som to skopčila a pozerám, že namiesto "smajlov" je tam slovo emoticon....takže žiadny emoticon v kúpelke 😀

aninka29
4. mar 2012

@letty86 šťastie,že to dopadlo "len" takto 😔 chválabohu je Maťulko v poriadku......ked tie naše detičky sú také nevyspytateľné 😒 ....švagrinej tiež pred týždňom spadol malý,má rok a pol....z poschodovej postele...jednoducho tam vyliezol a hodil sa dole...nestihla ho zachytiť......tiež sa mu našťastie nič nestalo..akurát ma modrinisko na čele velké ako svet 😔
ach jáááááááj

denisenko
4. mar 2012

@jacka pozvem sa dneska k vám na obed.....alebo..radšej nie.....není mi dobre....bolí ma bruško od včera, potvorka ma valcuje zvnútra.... 😔 😔 sme boli v Tescu a na ihrisku, chvílu sa vyvenčiť...ale ledva som došla....asi to nebude len tá voda, čo ma tam tlačí.... ☹

denisenko
4. mar 2012

@letty86 medový krémeš možem.....dakujem.... 😀 😀 😀 😀

jacka
4. mar 2012

aj ja by som si dala..... 🙂

@denisenko oddýchni si..vylož nožinky..........prídeš inokedy 😉

denisenko
4. mar 2012

@jacka som si zdriemla na hodinku...a som rozbitejšia ako predtým..... 😝 😝 😝 😝 a vonku je tak pekne..... 😵

utka
4. mar 2012

Ahojte...zase na skok...už aby sme šli domov.Viki sa už má dobre.Ale škaredé má tie kiahne.

leninka75
4. mar 2012

ahojte!!...

@jacka ..jaaj keby len v sobotu, ale ja som tu aj v nedeľu 😀 😀 😀 😀 😀

inak...
@jacka @denisenko..také svalnaté reči poznáme, že čo si nezavolala 😅 😅 😅...ja vás zavolám a vy si začnete vymýšľať, že prečo nemôžete 😝 😀 😀 😀 😀...........

@letty86..juj zlatko malé, našťastie to dobre dopadlo, ale si si moja užila ☹

@aninka29....to ste mali riadnu štreku!! 😝 ..koľko vám trvala cesta??...

@utka..super, že sa to lepší 🙂

denisenko
4. mar 2012

@utka a kedy vás pustia? či neviete???? 😕
@leninka75 čo si...treba dať vedieť den dopredu...grilovačke sa nedá povedať nie....ja a odmietnúť klobásu???, to iba ak by som bola vážne chorá....... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zajtra idem na monitor...si užijem...beriem aj Deniska....prevráti porodnicu naruby...... 😀 😀 😀 😀

leninka75
4. mar 2012

@denisenko .....veru som pozabudla, že klobásku môžeš hocikedy 😉 ......ale nabudúce nechcem počuť žiadne nie 🙂 🙂 ..........nisko bude mať zážitok, bude počuť srdiečko 😵 😵 😵

denisenko
4. mar 2012

@leninka75 ... 😀 😀 😀 😀 zážitok budú mať sestričky...som si istá.... 😝 😝 😝 okrem neho tam nebude počuť nič.... 😀 😀 😀 😀

jacka
5. mar 2012

ahojte.....

@leninka75 žiadne výhovorky......no čosi...... 😉 ...ako idete prázdninovať???

@denisenko držím palce...aby to sestričky prežili v zdraví......a vy idete už dneska mame?....to tu budem asi celkom sama......ked u vás deti prázdninuju.... 😕 ☹ 😉

jacka
5. mar 2012

🙂 😉 😎 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre