Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
9. mar 2012

@jacka už sa mi rozsvietilo...... 😀 😀 😀 to vieš, všetko sa zdražuje, šetrím aj na myslení...... 😀 😀 😀 😀 😀 perník ako koláčik....presne tak.... 😉 som sa ťa chcela už minule opýtať....to vlastne teraz sú obaja úplný bezlepkáči, alebo to majú nejako podelené???? 😕

jacka
9. mar 2012

@denisenko ......kolkátka žiarovka 😀 😀 😉 ....šetri.....treba 😀
obaja maju M 3....Peťko c....Maťko b.......takže rovnako... ☹ 😢 ....niekdy ma s toho chytá depka.... ☹
tvoja sestra už musí byť preborník v tom.... 😉

jacka
9. mar 2012

uvarila som deťom kukuricu...Maťkovi som musela vyšupať 😠 ...lebp vraj ho bolia tie kývajuce zúbky 😝
deni...vám sa už kývu.....

denisenko
9. mar 2012

@jacka no tak aspon to majú narovnako..... 😔 😔 😔 hej, kývu...ale skor moje ako Deniskove...zatial ani jeden.... 😀 ale tie čo má, má poriadne zodraté..... 😀 ....

denisenko
9. mar 2012

@jacka kde kupujete kukuricu????? 😕

jacka
9. mar 2012

@denisenko ved to maju 😔 😔 😝 ........vážne sa ti kývu zuby??::......chodíš aj k zubárovi?.............
dala som si do mrazáka v jeseni...pomaličky vyjedáme 😉

ozaj....dala som knedelík do mrazáka..je lepšie ho ohriať taký zamrznutý alebo ho rozmraziť...ty si taká prebornica v tom...a ja sa učím od treba...všetko čo ostane tam popchám 😉

jacka
9. mar 2012

@denisenko ked nás prídete kuk tak ti dám...chcéééš 🙂 ........

denisenko
9. mar 2012

@jacka nie, ešte sa mi nekývu...ale mám problémy s dasnami...to som mala aj pri Niskovi..... 😝 😝 😝 😝 😝 tak sa bojím, aby sa mi nezačali kývať....... 😠 vy musíte mať velkýýýýýý mrazáááááááák....... 😀 😀 😀 poradím a dobre...neohrievaj ho zmrznutý....po vychladnutí budeš mať z neho kamen.... 😝 najlepšie je nechať ho volne rozmraziť a len na tanier ohriať, potom je úplne ako čerstvý....... 😉

jacka
9. mar 2012

dala som im čokoládku....zato že zjedli celu večeru.......a *Peťko si z nej urobil plastelínu 😝 😝 😠 😀 😀

jacka
9. mar 2012

@denisenko som vedela že ty si tá pravá osoba.....dakujem 😵 😵

velykáááááánskyyy......plný somarííííííín......muž ked ho otvorí tak si stále niečo šomre.....radšej nechcem vedieť ani čo 😀 😀 😀

aj si niečo dávaš na dasná....

jacka
9. mar 2012

velikánsky 😝 😝

utka
9. mar 2012

@denisenko asi ideme voliť...a ty?

denisenko
9. mar 2012

@jacka dávala som si od zubnej, ale len dva týždne, dlhšie sa to nemohlo....ale inak vraj je to tak na ATB, ale mi ich nedala, lebo kedže som tehu tak radšej nie....sa len teším, že ked porodím, tak sa to dá aj samé do normálu... 😵
...to aj moj stále šomre, že tam niečo nemože nájsť...a potom šomre, že tam nič nie je...... 😀 😀 😀 😀 😀 ale mrazák je na nezaplatenie...teda po práčke..... 😀 😀 😀 😀
@utka my ideme s Niskom...pojdeme sa kultúrne vyžiť...... 😀 😀 😀 😀 ale mne sa inak nechce, ale pojdem akože za mojho manžela.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
9. mar 2012

@denisenko že..... 🙂 ....zlatý ten človek čo to vymyslel....aaale.....ten čo vymyslel postel..... 😵 😵

koho idete voliť ........dajte tip 😀

tu kuk čo na nedelu na obed.....ale som vygumovaná...asi to zabalím 😝 😝

denisenko
9. mar 2012

@jacka ja asi budem vyprážať syr...ak sa zajtra dotrepem do obchodu si ho kúpiť, lebo dneska s Niskom....odmietol čakať v rade...... 😝 😝 😝 😝 😝 ale mám chuť.....a polievku varím zajtra...zemiaky na kyslo s volským okom, takže bude aj na nedeľu.....dnes sme ešte dojedali ten kurací vývar...... 😵

jacka
9. mar 2012

@denisenko mnam to by som si aj ja dala....ale teraz sme mali karfiol.... 😒
to ti normálne povedal že odchádzam 😕 😀 😀

jacka
9. mar 2012

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=36382
ak ine nenájdem.,....tak asi len toto

jacka
9. mar 2012

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=34525
alebo toto......neviem..balím to 😝 ..aj zajtra je den 😒

denisenko
9. mar 2012

@jacka keby len to...jeho keby jeden počúval celý den.......des čo to decko natára..... 😝 😝 😝 😝 ..obidvoje vyzerá dobre...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 mnam...... 😵 😵 😵

utka
9. mar 2012

Konečne víkend...a mne sa táááák nič nechceeeeeeeeeeeeeeee...

denisenko
9. mar 2012

jej...aké pekné počasie hlásia..... 😉

utka
9. mar 2012

@denisenko žeby jar?

denisenko
9. mar 2012

@utka kdeee???????????????

denisenko
9. mar 2012

dobrú nocku..... 🙂 zajtra že víkend....si tu predpokladám budem písať sama so sebou..... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
9. mar 2012

@denisenko aj ja tu budem...
No kde?Však ty píšeš, že pekné počasie hlásia...

jacka
10. mar 2012

ahojte..... 🙂 🙂

@denisenko len aby som si sama sebe nepísala ja 😝 😀

jacka
10. mar 2012

sama so sebou..... 😝

jacka
10. mar 2012

😎

leninka75
10. mar 2012

ahojte!!! 🙂 ..

@denisenko..no čo bude s tým písaním samej sebe 😀 😀 😀

@jacka...pre ktoré jedlo si sa rozhodla??? ...ja hlasujem za to druhé 😵 😵 😵 ..pôvodne som plánovala kapustu, knedlu, mäsko ale asi zmením 😉

jacka
10. mar 2012

@leninka75 ahoj...predsa nie som sama??:.....odvolené?....
tiež asi ten druhý..... 😉 .....knedlík robíš doma?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre