Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
7. apr 2012

@denisenko nie nie...žiadne sviatkovanie 😀 😀 😀

denisenko
7. apr 2012

@jacka sviatkovanie?umyla som podlahy v celom byte, upratala polku bordela po chlapoch, vyluxovala schody, vyklepala rezne na zajtra....to si mala na mysli? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
7. apr 2012

@denisenko áno presne tak.......ešte koláč a šalát si zabudla..... 😀 😀 😀 😀 .................ako sa má Simonko?..ozaj ako ho budete volať?.....Simko?....Simčo?.....Simi?.....či kadejako 🙂
a ty čo neoddychuješ?....ha....vraj žena po porode sa cíti akoby bežala 4Okm v kuse....takže...nohy na stol..alebo šup do postele 🙂

utka
7. apr 2012

@denisenko jasné...včera sme prišli od svokrovcov k našim. Zajtra ideme domov...

denisenko
7. apr 2012

@jacka zákusky kúpil tatinko až až....a šalát ja nejem, Denisko tiež nie a ak bude mať tatinko chuť, pojde si pren k mame..... 😉 ...a vybavené..... 😀 voláme ho na všetky sposoby, ktoré si spomenula..... 😀 podla toho, čo robí.... 😀 a k tomu behu....ja som v tom prípade starý trenovaný maratonec, takže nejaký porod ma nemože rozhádzať...... 😀 😀 😀 😀 😀 ..čo si napiekla tým svojim?Denisko už vyoblieval a vyšibal polku príbuzenstva, taký bol spokojný..... 😀 😀 😀 😀

denisenko
7. apr 2012

@utka taký predlžený víkend dobre padne, že?

jacka
8. apr 2012

ahojte......

@denisenko tak si si trošku zabehala......a život ide dalej či ako 😀 😀 😀 😀 ..............................aku ste mali noc.... 🙂 ...........napiekal som koláčik jahodový zo želatinou a šlahačkou......a jahody vyberaju 😝

@utka sa nabeháte 🙂

utka
8. apr 2012

@jacka to je v pohode...však naši sú od svokrovcov vzdialení 60km. A do BA je to už pohodička, odkedy je R1.
@denisenko veru, dobre to padne...ja mám dovolenku aj v utorok...

letty86
8. apr 2012

ahojte 😉
ale sa nám rozfúkalo 😠 my sme boli u mamky, teraz drobec spí a my oddychujeme 😵

jacka
8. apr 2012

@letty86 ahoj..........ako bolo?.......spinká?....a večer kedy zalahne.......ešte dva krát ho dávaš?....a ako sa máte.....čo nové......... 😵
veru rozfúkalo...... 😝 😝 😝 a dobre schladilo........cez den len 4st 😝 .............................

jacka
8. apr 2012

@utka teraz dlhšie trvá cesta od svokrovcov k vašim 😉 😉 😀 😉 .........................veru....super cesta že ju už otvorili 🙂

jacka
8. apr 2012

🙂 😉 😎 😵 😔

utka
8. apr 2012

@jacka no...skoro...

jacka
9. apr 2012

ahojte 🙂

@utka 😉

utka
9. apr 2012

Ahojte...
Tak ako? Baby vyvoňané???

denisenko
9. apr 2012

krásne velkonočné sviatky Vám želám...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@utka vyvonané????? skor vykúpané...... 😝 😝 😝 😝 😝

@jacka no...zabehli sme sa.....lenže do polnoci bývame hore....... 😝 😝 😝 😝 😝 😔 hm, dobrotku si im napiekla..... 🙂 🙂 🙂 ta maminina bezlepková torta vraj mala velký úspech.....musím jej povedať, nech mi napíše recept, pošlem ti...... 😉 Denisko šiel s tatinkom von na záhradku, tak som sa dostala aj tu, lebo inak to moc nejde.... 😠 😠 inak ...Simonko spí 4 hodiny, potom je 4-5 hodín hore, potom zas spí 4 hodiny a potom zas 5 hodín hore....no parááááááda 😝 😝 😝 😝 😝 😝

utka
9. apr 2012

@denisenko tak super, keď vykúpané. Mňa ráno moji chlapi tiež vykúpali...šla som do obchodu, ešte spali a keď som sa vrátila, už ma čakali s vodou... 😀
A v noci ako spinká Simonko?
Viki stále kašle ☹ a aj soplí ☹...

jacka
9. apr 2012

@denisenko len pýtaj.....ja budem rada každému novému bezl. receptu 🙂 .....................to má maličký riadnu výdrž.....niekoho mi pripomína 😔 .......................si teda riadne užiješ?....a od pol noci spinká....... ☹ .....dúfam že sa mu to upraví 🤐


@utka ja som bola len tak decentne mokrá.........akurát som sa ráno prezliekala z pyžama ked sa na mna vrhli takže sa to dalo 😀 😀 😀 ......................Maťko vytešený ô..každého chcel polievať 😵

idem ešte pochystať veci zajtra do školky................pokupať ich a do hajan.....dnešný den mi ako rýchlo ubehol 😉 🙂

utka
9. apr 2012

My sme sa boli poprechádzať s Vikim. Super bolo. Slniečko...Viki zajtra ešte nejde do škôlky a v stredu uvidím. Ja musím ísť zajtra na kožné. Povyahdzovali sa mi také červené fľaky po tele a hrozne to svrbí...Možno z jedla, len neviem z akého ☹...Mám to už vyše týždňa a je to stále horšie...

jacka
10. apr 2012

ahojte....... 🙂

utka
10. apr 2012

Ahojte...my cakame na koznom a je pred nami 12 ludi 😝

leninka75
10. apr 2012

ahojte!! ...

denisenko
10. apr 2012

halo, halo... 🙂 drobček podriemkáva, chlapi šli vrtať studnu na záhradu, tak som si ukradla chvílku..... 😉 ale že 55 upozornení....to kto má stíhať...... 😕 😀

@utka na kožnom? to poteší......12 ludí...to je aj na dva dni...... 😠
@jacka včera sa stal zázrak....Simonka som učičíkala o 21-tej, potom sme šli spať....do 23.15.....pocuckal,a zalahol....do 3.40...potom zas pocuckal, dotlačil flaškou a spal do 5.55.....keby mu to chcelo ostať.... 😵 ale je to velký hladoš, líčka ma už ako syslík...aj ked mamina má málo mliečka,ale snaží sa, ťahá.......potom má za odmenu aj flašu....klasický chlap..... 😵 😵 😵 😵 Denisko je doma ešte celý týžden, vy ste v školke?
@leninka75 3 baby doma...vykúpané poriadne????? 😀 😀 😀 😀

utka
10. apr 2012

@denisenko tých 12 ľudí stihol vybaviť za 1,5 hodiny 😉...
Boli sme aj u obvodnej s Vikim. Dostal pamycon, lebo má zaké hnusné sopliská. Ale dýchanie má čisté, tak mu mám dávať len to, čo som mu dávala, tie vitamíny + Tymiánový sirup, čo som mu včera uvarila. V piatok mám prísť zase, nech ho popočúva. Ja som si ešte predĺžila dovolenku do konca týždňa. Tak dúfam, že bude za tých pár dní fit!

utka
10. apr 2012

A kde ste všetky???

jacka
11. apr 2012

ahojte..... 😎 😎

@denisenko super tak nech mu to vydrží 😵 😵 ............ešte máte tatinka doma?.....kedy ide Nisko do školky?

@utka veru nejak je tu smutno 😕 😕

jacka
11. apr 2012

@leninka75 čo taká stručná včera 😕

jacka
11. apr 2012

😎 🙂 😕

leninka75
11. apr 2012

ahojte!! ......vysvetlite mi, že prečo stále tak nenormálne duje 😠 😝

@denisenko..my sme vykúpané tak decentne 😀 😀 😀, ale povedala som, že tatino musí začať baby trénovať, teda minimálne Lilušu, Lolka sa rehlila, ale Lilka 😝...môj ujo zobral do poldecáka teplú vodu a to jej pomaličky vylial na tričko 🙂...ste mali vidieť ten hurónsky rev 😝 😝 😝 😝 😠 😠 😖 😖 😖......

@jacka...otrasný deň včera 😝....za celý deň raz pišťala jedna, potom druhá alebo be naraz..Lilka ak 10x nespadla tak ani raz, len som s adivila, že čo stále robí, či sa jej nohy zapletajú či čo...Lolka jak by dal..to isté...raz sa vystrela komplet celá ešte aj ruky natiahla dopredu 😀 jak superman.....a skončilo to s odretým nosom 😝 😝 😝 .....fakt hnusný deň včera 😝 .......dúfam, že dnes bude lepšie....... a ty ako? ..... tiež si moc nepokecala 😕

leninka75
11. apr 2012

@denisenko ..ako ste spinkali?.....a ako bráškovia?? 🙂 ...ozaj dobre sme ťa zbalili do nemocky? 😀 ...nič ti nechýbalo??...iank som ti chcela, že na podporu tvorby mliečka je jedno homeo neviem presne ako sa to volá sú to malé biele guličky v takej zelenej tube...v lekárni by vedeli..mne to pomohlo keď došla laktačná kríza........

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre