Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
20. apr 2012

@leninka75 a ktorá....staršia?..........mne Peťko na bicykel nechcel...behá popri nom 😝 .........................................................že až je to nepochopitelné ako mu je tam dobre......ani doma nechce byť 😉 toto keby mi niekto povedal pred nástupom do školky tak ho vysmejem

jacka
20. apr 2012

hurá slniečko.......... 😎 😎 😎

leni ....ty máš akú dobrú náladičku dneska.........pošli kus 😉

leninka75
20. apr 2012

@jacka ..staršia 🙂 .....Maťko behá už dávno 😵 😵 .....u dievčat je to asi neskoršie, ale som rada, že konečne sa odvážila a jazdí 😵 😵 😵 ....len musíme kúpiť prilbu, stará už je malá 😒

leninka75
20. apr 2012

@jacka ..však som ti už poslala 🙂 ........celkom dobrú 🙂 ...so včerajškom sa to nedá porovnať..... 😝 .........som zvedavá kto mi ju dnes pokazí 😝 ......tipujem svokru 😀 😀 😀 😀 ..........čaká ma trošku rozbehaný víkend, tak v hlave plánujem jedlo........a vychádza mi to na kurča s ryžou, to sa dá jesť aj studené 🙂.....zajtra ráno idem ku kaderníčke,potom rýchlo domov upratať...Lilka chce ísť na Považský hrad, to neviem neviem....a v nedeľu hneď ráno frčíme do Nitry na Gardéniu..takže domov sa dostaneme asi až večer.........

leninka75
20. apr 2012

😅 😅 😅 😅 😅 ..Lolka si napchala asi 30 okrúhlych magnetiek za tričko 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
20. apr 2012

@leninka75 ale už bez pomocných...nie?-......Lolka je ešte v kočíku?.....
hlavne cez víkedn nezabudni aj dýchať.......budete ho mať pestrý....mi len domka..muž ide zas do roboty......ale neva.....zvládneme to aj bez neho......len ench je pekne 😎 😎 😎

jacka
20. apr 2012

@leninka75 sa nezdá.......Lilka je v školke?....aké ste mali ráno?

jacka
20. apr 2012

9h ...možeme padať.......... 😝

leninka75
20. apr 2012

@jacka ..no veru bez pomocných, preto sa vytešujem 😵 😵 😵 ........s Lolkou chodím na prechádzky pešo, aspoň sa unaví a dobre spinká 🙂 ..ale do Nitry berieme kočík, hlavne kôli spodnému košíku, nech nemusím brať ruksak na chrbát 😉 .....Lilka je v škôlke a asi ku nám dnes dotrepe všetky deti kuknúť na Trixa 😀 ...idem nachystať nejaké cukríky.......a pôjdem tiež von..už je 13 st. v tieni 😵 😵 😵 .......bude teplúčko 😵 😵 😵
.......občas je bez toho chlapa aj celkom OK..len aby to zasa nebolo moc často 😉 ..padáme 😎

utka
20. apr 2012

Ahojte..,
@letty86 aj ja sa pripájam ku gratuláciám 😉.
Konečne piatok.
Na kontrole dopadli tak, že ešte do piatku musí papať ATB, ale už je to vraj oveľa lepšie. Takže Vikinko zostáva teda u našich.

jacka
20. apr 2012

@leninka75
@utka krásny víkendík...užite si...... 😵 😵 😵

utka
20. apr 2012

Aj vám všetkým krásny víkend!!!

denisenko
20. apr 2012

ahojte.... 😉 ja tu dnes ani nie som.... ☹ ale len takto narýchlo, pokým je zas Nisko v piesku..... 😀 mali sme desnú noc, zas...večer sa poriadne nenaje, a potom každú hodinku ma budí..... 😝 ale hlavne že papká.... 😅 a konečne som sa dostala odmeny za moje nervy s reklamáciou sedačky, poslal som im písomne sťažnosť, že mi to prvý krát neuznal výrobca, a telefonát k nim na reklamačné bol podobný...dnes prišiel ujom spísal nový protokol, zobral sedačku a donesie opravenú-....... 😀 😀 😀 😀 ....ale to musí človek najskor narobiť bordel kade tade.... 😝
@letty86 aj my sa pripájame k gratulácii, hlavne nech ste zdravučký....to je naj... 😵
@leninka76 aj Lilke blahoželáme...odvážna žena, len nech jej to vydrží...rýchlo utekajte kúpiť novú prilbu, hlava musí byť v bezpečí...... 😵 😵 😵 😵
@jacka veru, aj ja si pamätám aké to bolo ked mali ísť do školky a tuším jediný, kto by u vás plakal, ked treba ísť ...je maminka.... 😵 😵 😵 neboj, isto mu je s tebou dobre....ale asi je len viac spoločenský.... 😀 😀 😀
@utka už oslavujete????? Vikimu držím palčeky, nech sa z toho všetkého rýchlo dostane.....

pekný víkend...ani neviem či zajtra prídem, lebo ak bude škaredo tak ma Nisko isto k PC nepustí....... 😀 😀 😀 😀

letty86
20. apr 2012

@jacka
@leninka75
@utka
@denisenko dakujem, kočky, ste zlatučké 😀 😀 😀 😀 to viete, že je riadne vybozkaný 😵 😵 😵

My sme dnes boli s vikinkou na preventívke u mudry, nebola ani v školke, lebo sme boli objednaní na 11tu. tak všetko o.k., vikus meria 117 cm a váži 22 kg 😉 a potom mini oslava a išlo sa von, bolo krásne 😎
Tatík zajtra robí, takže ideme k mamke, vikinka už išla dnes, my s matkom ideme zajtra...tak tu zajtra nebudem, ale v nedelu prídem...pekný víkend 😉

jacka
21. apr 2012

ahojte......

@denisenko veru aj ja som plakala.......a budem aj pri Peťkovi...........ale to ho radšej zanesie muž...... 😉

@letty86 ......má peknú váhu...skoro ako my...... 😉 dobre ju chováš 🙂 🙂 😵 ....

tak si aj vy užite víkend....ja tu budem asi sama viesť monology......pekný víkend 😵 😵

jacka
21. apr 2012

hurá....prší.... 😝 😠 😝 😠 😒

utka
21. apr 2012

Ahojte...
Aj tu je škaredo ☹. Ešte neoslavujeme, zábava začne až večer.

jacka
21. apr 2012

@utka ahoj.....som rada že si ma tu nenechala samú.... 🙂 ..............................do večera hádam prestane pršať.... 😉

utka
21. apr 2012

@jacka ja som tu vždy... 😉.
U nás už svieti slnko. Ja robím knedle na zajtra.

jacka
21. apr 2012

@utka .......... 🙂 aj ja.... 🙂 🙂
aj tu vyšlo slniečko..tak sme šli na bicykel......omýýýýýl....celý mokrý 😠 😝 😝 ....ale čo už aj to treba.....aspon boli šťastný 😀 😀 😀

užite si mecheche....... 😵 😵 😵

utka
22. apr 2012

Ahojte...
Včerajšia akcia celkom fajn. Viki vydržal do 23:15. Potom sme už šli domov aj my spať. A spali sme do 10:00. Aj dlhšie by sme, len musel Viki papať ATB. A berieme ho domov, lebo idem ja na PN...

jacka
22. apr 2012

ahojte....

@utka čo si aj ty chorá?..................aj Viki bol?...som myslela že idete len vy?...... 😔 .....

utka
22. apr 2012

@jacka bol aj Viki, ale len sme tam sedkali...Viki mal tu aj zostať. Ja mám totálny kašel. Bola som vo štvrtok u lekárky, ale nedala mi ATB, ale nejako mi to neprechádza, tak asi ma neminú ☹. Všetci sme nejakí kašlaví. Aj u našich...

jacka
22. apr 2012

@utka ...svokre nič nie?...................to poteší ☹ ......hlavne v robote ked neberú ohlad 😠 😠

idem si ešte požehliť......tááák sa mi nechce.... 😝

dobru.....daj vedieť čo si vybavila u dr...... 😉

utka
22. apr 2012

@jacka nepochopila som tú otázku so svokrou...
K doktorke pôjdem až v utorok ráno, lebo som objednaná aj na Endokrinológiu, tak to spojím. A v robote ich môžem...Zdravie mi je prednejšie a na PN som nebola ani nepamätám kedy,

jacka
23. apr 2012

ahojte.......

@utka či svokra nie je chorá....... 😉 ..................jasné že zdravie je prednejšie...... 🙂

denisenko
23. apr 2012

dobré ránko..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
@letty86 teda vy máte doma poriadnu slečnu...a že baby bývajú menšie.... 😀 😀 😀 😀 Denisko mal naposledy 119 cm a 22,7 kg...som si ho vykrmila... 😀 😀 😀 😀 to bolo pred týždnom....tušíííííím.... 😀
@jacka joj, ani som tu nekukla....pre istotu.... 😀 😀 😀 😀 ...bolo dalšie kolo návštev..v sobotu švagrovci, jedny, druhí....a včera moja druhá sestra s maminou.....tak sme mali veselo..... 😅 😅 😅 😅 ale stihla som aj upratať, aj koláčik napiecť, poprať, požehliť, dnes druhá práčka....dokonca aj vlasy som si dofarbila..... 😉 zas som "do kočky" 😀 😀 😀 😀 😀 ja už mám požehlené všetko, ožehlím aj tebe????? 😀 😀 😀 😀 😀 Simonko driemka, Denisko v školke, káva vypitá...to je tak, ked vstávame o 5-tej.... 😀 😀 😀 😀 😀 ale šli sme spať už o pol deviatej.....ešte pred sliepkami..... 😀 😀 😀 😀
@leninka75 ako ste výletovali????? 😕 😵

baby, to ste videli, že v nedelu hlásia 29 stupnov???? teda, že ako apríl ešte je, tak može byť aj 12..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
23. apr 2012

@utka to som zabudla...to aj Viki bol "mechechovať"? odvaha, zobrať tých drobcov niekam, do spoločnosti......ja by som asi nemohla.....už včera bol na nevydržanie, ked tu bolo kopa ludí...a detí..... 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
23. apr 2012

ahoj deni......ahoj leni..... 🙂 🙂

leninka75
23. apr 2012

ránečko ranostajky!!! 🙂 🙂 🙂 ......

@denisenko..poznáme, poznáme také vstávanie.....som rada, že je to už za nami 🙂 .....ale aspoň toho veľa stihneš 😉 ...ako výlet?......no konečne včera večer som sa po dvoch dňoch zasa nadýchla 😀 😀 😀 😀 ......ale bolo celkom fajn...bála som sa cesty, ale OK...pomohli sme si prehrávačom 🙂 ..a naspäť baby spali, teda Lolka spala a Lilka "premýšľala" 😀 😀 😀 😀 .......z výstavy som moc nemala, oči nalepené na Lolke 😝 ...kúpila som si kvietky na balkón a muž jeden okrasný stromček..a Liluša vydrankala ruženín v tvare srdca 😝 .....a potom sme boli ešte v ZA na pizzu 😵 .....však sme mali firemné auto s plnou, tak sme využívali 🙂 🙂 🙂 .......len noc bola potom na dve veci, Lolke sa upchal nosík a nemohla spať..chytila fajnú nádchu od muža 😝 😝

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre