Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
7. máj 2012

@letty86 ..no čerta spomeň!!! 😀 😀 😀 ..ja v dobrom však vieš 😉

@denisenko ..hurá, bola som rýchlejšia 😀 😀 😀

denisenko
7. máj 2012

@leninka75 v školke???? poznáš nejakú, kde nič nemajú????? zapíšem ho tam...... 😠 😠 😠 😠

letty86
7. máj 2012

@denisenko ved jasne 😉 hej, hej, reagujem 😀 😀
@leninka75 asi je niečo vo vzduchu...aj viki je papula v poslednej dobe 😝

denisenko
7. máj 2012

@leninka75 a tááák...dneska vedieš..... 😀 😀 😀 😀 som si mala pospať po obede s deťúrencami miesto preberania vecí v skriniach a bola by som ako tornádo...... 😀 😀 😀 😀 😀 ....

zyko
7. máj 2012

@leninka75 tak možno časom fotečky pridám 😉 starší syn je u svokrovcov, už mu bolo doma dlho,týždeň nebol v škôlke,kvôli tým kiahnam a ešte tento týžden bude doma...tak tam bude do zajtra...muž je na tréningu...krpec v pyžame,tu pri mne zaspáva 🙂 on ja staršný spachtoš..o ôsmej odkvecne,zobudí sa 7,30h ráno...cez obed ťahá 2-3 hoďky...no spachtošov mám všetkých troch doma 😀

a kolko vám to takto tu pekne svorne funguje babenky?

denisenko
7. máj 2012

no..idem napchať tie čípky..... 🙄 to zas bude komentáru..... 😖 😖 😖 😖

letty86
7. máj 2012

@leninka75 😀 😀 radšej prašule ako čerta 😀 😉

leninka75
7. máj 2012

@denisenko ..keď takú nájdem dám vedieť 🙂 .........čo som to čítala, že vám príde tatinko?? 😵 ..kedy?? 🙂

@zyko ..to ja mám podobnú Lolku, 🙂..... až na to ranné vstávanie 😝 ...to je hore už okolo šiestej.....celá téma funguje od cca 2006 roku, kronikárka je tu jacka, tá je tu od začiatku 🙂 ....ja som prišla neskôr a aj ostatné dievčatá..ale myslím, že sme si fajn sadli 🙂 🙂 ....čo poviete potvorky??? 😵

leninka75
7. máj 2012

@zyko ..idem si ťa dať do priateľov....

zyko
7. máj 2012

@leninka75 júj to je škoda,ale bude aj agrokomplex 🙂 aj mladší je papuľnatý...rozmaznaný..starší je anjelik,nebol taký vždy,veľmi sa zmenil k lepšiemu,keď sa narodil mladší...vôbec nežiarlil...on bol predtým staršne živé decko a zrazu sa ukludnil,inak aj škôlka mu pomohla 🙂

...a už ste sa aj videli osobne baby?

leninka75
7. máj 2012

@zyko ..však ty tam nejaké tie fotečky máš 😵 😵 😵 ....peknučkí chlapci 😵 .....a starší super futbalista 🙂

leninka75
7. máj 2012

..idem obriadiť baby... ale potom som tu..

leninka75
7. máj 2012

@zyko ...ale nedá mi.....ja som sa votrela k denisenkovi 😀 ......kedže to máme blízko....a ešte sa chystám ku jacke ...a potom urobím "túr" ... ku ostatným....takže sa teš, že ťa prepadnem 🙂 ........

letty86
7. máj 2012

@leninka75 súhlasime 😵
@zyko ja som tu posledná a aj tak mimo témy, lebo moja dcérka je júnova, ale dievčatám to vôôôbec nevadilo, tak som sa tu votrela a zostala 😀 ...ja mám aj dievčatko aj chlapčeka...tak sú moje túžby po tretom ukojené 😉 😉 leninka a aninka majú dve baby, denisenko a jacka dvoch chlapcov, utka jedného synčeka 😉

letty86
7. máj 2012

prisli susedovci, tak ja padám...zajtra som tu 😉 pekný večer 😵

denisenko
7. máj 2012

@leninka75 ....ja s tebou súhlasím..... 🙂 ....sadli.... 😵 tatinko príde...neviem kedy...mal by asi štvrtok ..... 😕 tak ho poponáhlam, lebo by sa mi zišiel pri pacientovi..... 🙂

zyko
7. máj 2012

@letty86 ahoj,díky tak teraz už som v obraze...takže ti ten párik krásne vyšiel 🙂 super...aj tebe pekný večer 🙂

denisenko
7. máj 2012

ste už všetci odpadli???? moji už spia...obaja.... 😉 mama ide za nimi....predpokladám že pred polnocou vstávame.... 😔 😔 😔 😔 alebo aj skor..... 😔 😔 😔 😔 😔

dobrú nocku, a nepíšte moc...ja zas asi ráno nebudem stíhať čítať..... 😀 😀 😀 😀

zyko
7. máj 2012

...baby a čo farma?? pozeráte??

zyko
7. máj 2012

@denisenko teplotuje ešte veľmi? u nás vždy zábaly pomohli,keby bolo najhoršie...

zyko
7. máj 2012

@leninka75 ti hovorím...agráč to istí 🙂

leninka75
7. máj 2012

@letty86 ...napadlo ma s tými euráčmi...hrali sme sa na obchod a Lilka vymyslela krajinu kde sa platí peniazmi, ktoré si každý sám vyrobí 😵 😵..hovorím, že super krajina, len keby existovala ☹..uži si návštevu...pa

@denisenko...veru len ho posúr nech ti pomôže...dobre sa vyspinkaj a nech nemáte v noci teplotku..dobrú 😔

@zyko.....my sledujeme 😉........len už neviem ako na nich reagovať, či sa smiať, či zúriť 😝...teraz čakám do ktorej sa "na smrť" zaľúbi Adamko 😅 😅 😅 😅 😅 ... tvoj muž kope za domácich či v zahraničí?....

leninka75
7. máj 2012

@zyko ...veru, veru istí 🙂 🙂

leninka75
7. máj 2012

@utka ...kuuuuuuuuuuuuk 🙂

utka
7. máj 2012

@leninka75 tak super, držím päste. Ja som už začala, ale veľmi opatrne 😉.
Tá "kúra"...je tam aj také, že musíš veľa potravín vynechať a ešte k tomu je nejaký kokteil, potom tabletky na úpravu PH v tele a nejaké papieriky, čo sa ocikávajú a meria sa PH. No hrôza.
A pizza sa vydarila a aj chutila. Ďakujeeeem...
@zyko aj ja si myslím, že sme si sadli...ja som sa skoro stretla s leninkou a náhodne som sa stretla so siwi, tá má nový nick yasminka.

utka
7. máj 2012

Farmu sledujem aj ja, ale nie pravidelne...

zyko
7. máj 2012

@leninka75 8rokov kopal v rakúsku...2roky je tu,ale vráti sa ešte tento rok späť za hranice...bieda toto slovensko naše 😖

zyko
7. máj 2012

@utka aj ja farmu kukám,len tak letmo...no vysoká inteligencia sa tam zišla...ja sa bavím na nich,takí ľudia ma veru nenaserkajú 😝 😝 😝 si priamo z blavy? jáj tak ti závidím tú vašu ikeu a ešte pár obchodíkov,a vlastne aj zoo 😉

leninka75
7. máj 2012

@utka ......ako opatrne si začala??? 😉 ...fúj tá kúra, brrrr už z toho popisu je to divné 😝 .......

@zyko...vtedy v rakúsku si bola s ním? .......a teraz keď pôjde asi zostaneš s chlapcami na SK, či nie?... 😕 ...musím v zvedavosti zastúpiť jacku 😀 😀 😀 .....

leninka75
7. máj 2012

..lúčim sa dievčatá..zajtra asi nekuknem, tak pribrzdite trošken prstíky 😉 😉 😉 ..dobrú nôcku!! 😔

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre