Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

denisenko
13. jún 2012

ja už som asi pripitá...začínam spomínať 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
13. jún 2012

@denisenko .................už sme tu všetky....? 😉

denisenko
13. jún 2012

@jacka hej.....tak na tri????? 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
13. jún 2012

@denisenko to kto je tam ?:....

jacka
13. jún 2012

@denisenko nazdravie 🙂 🙂 😀 😀 ........ty si čo dávaš?

denisenko
13. jún 2012

@jacka já...dnes všetko čo príde..... 😀 😀 😀 😀 pivko.... 😉 nealko.....može byť? 😀

denisenko
13. jún 2012

@jacka tá najstaršia slečna je moja teta, tá blondýna je moja sestra a tá hlava ako koleno som ja..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
13. jún 2012

jáááj, bežím....zlobríča ma vyhadzuje... 😀 😀

leninka75
13. jún 2012

.........babuľky mne to počasie nerobí dobre...upratala som špajzu 😅 😅 😅 😅 😅 😅 .....

@jacka @denisenko.....tak teda "na zdratie"!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
13. jún 2012

@denisenko ...vyzeráš, také spokojné bábo 😵 😵 😵 ........to si mala zopár nmesiacov..ešte si ani poriadne nesedela 🙂

leninka75
13. jún 2012

@jacka ...čo tá valaška?.....opravená, odovzdaná?? 😉

leninka75
13. jún 2012

...keď som vo švungu, hádam ešte zmyjem podlahy a večer zumbáááááááá 😀 😀 ...pa zajtra 🙂

jacka
13. jún 2012

@leninka75 valaška neopravená...nedrží........vraj má Maťko vystružlikať novú.............. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😠 😠 😠 😠 😝

sa nezdáš.........ty normálne makáš 😀 😀 😀 .............ja som ..teda deti....Maťko hlavne urobil cesto......ja som upiekla....Maťko umyl riad...Peťko zavadzal......roláda natratá...............lekvárom.......stočená...........som chcela plnku...ale za tu valašku dostnu len lekvár 😀 😀 ..............ked budu chcieť nech si ju domyslia 😀 😀 😀 😀 ........................teraz robím jaterničku na večeru.........a títo dvaja tu trieskaju búchaju.....jáááááj 😒 .............a pomaličky sa ku nám blíži večer 😀 😀 😀 konečne 😀 😀 😀

jacka
13. jún 2012

@denisenko teraz neviem či sa na seba podobáte so Simonkom........mám nejaké obavy........alebo to bude v niečom inom? 😉

jacka
13. jún 2012

vyšlo slniečko......... 😎 😎 😎 ....... 🙂 🙂

jacka
13. jún 2012

@denisenko aha............dalšia nová fotka........Simonko tam vyzerá celý ako ty....... 🙂 😵 .............

denisenko
13. jún 2012

@jacka ...podobá sa na mna, len pusu má po tatinkovi..... 🙂 🙂 🙂 a dneska prišiel konečne kolotoč..... 🙂 🙂 🙂

jacka
13. jún 2012

@denisenko ako mu je tam dobre........ 😵 😵 😵 .........................páči sa mu kolotoč?

denisenko
13. jún 2012

@leninka75 na zdratie, na zdratie..... 😀 ja už som pod stolom..... 😀 😀 😀 😀
@jacka....to vážne s tou valaškou?..nebudeš kupovať novú, že? 😕 ...mnáááám, slintám.....jaternička..... 😵 😵 😵 😵

denisenko
13. jún 2012

@jacka páči, ale asi sa mu tá hudba moc nepozdáva..... 😠

jacka
13. jún 2012

@denisenko plače pri nej...............?..............Maťko to nechcel........... 😝

denisenko
13. jún 2012

@jacka hej, ale to mohla byť len náhoda...má myšku čo hrá, macka čo hrá a pri tom spí.....a pri kolotoči plačkal.....ale rybičkám sa rehlil..... 🙂 🙂 🙂 🙂

jacka
13. jún 2012

@denisenko ani za svet nekupim novu.................ani čoby bolo......muž musí niečo vymyslieť........aasi bude do ráno on stružlikať........a može si učku zavolať na pomoc 😀 😀 😀 ..........nechápem prečo mu to dala..... 😠

denisenko
13. jún 2012

@jacka kde??? aká nová fotka???? 😕 😕 😕

denisenko
13. jún 2012

@jacka na také prípady mám doma lepidlo Herkules.... 😉

jacka
13. jún 2012

@denisenko hádam si zvykne............tú myšku tam nevidím.........a to čo je okolo.....ten hadík...ten nevydáva niečo?

jacka
13. jún 2012

@denisenko aká fotka??,, 😕 😕

jacka
13. jún 2012

@denisenko neviem čím to lepil prvý krát........držalo...pokial to nevzali do ruky...tak sa oddelilo od seba.....v robote vraj niečo maju tak to skusi tam...........a ked nie tak smola................. 😝 ........ešteže sa horšie nestalo....... 😉

denisenko
13. jún 2012

@jacka myška visí na autosedačke, a ten hadík...je žirafa..... 😀 😀 😀 nevydáva nič, len sú tam zavesené také hrkajúca loptičkam koliesko a kvetinka so zrkadielkom..... 😅 ...ty si tam písala, že dalšia nová fotka, len neviem ktorá.... 😀 😀 😀 😀 ..ked nebudú mať valašku, aspon si neublížia....z čoho je?

jacka
13. jún 2012

@denisenko aha tak najvyšší čas prestať piť...že 😀 😀 😀 ................myslela som tvoji profilovku 🙂 ....................... z dreva je.... 🙂 .............tak tak...neublížia.....ved to nie je hračka 😉

hádam im idem dať najesť.... 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre