Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
18. jún 2012

@leninka75 neboj nič až zas taká milá neviem byť 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@denisenko .......aha .....som myslela že idete do poradni..............no pekne ste dopadli.......len nech to nie sú kanáliky...... ☹ ...........................nezávidím mu tie vlásky.........deti vedia biť kruté..........dobre ho nauč abo ho to nebolelo......z mojho si robia srandu...z jeho priezviska..........jemu to neva....ale ja by som vraždila.........

ja nechcem aby bolo takto horúúúúco.........to pri strige pokapeme ako muchy 😝 😝

utka
18. jún 2012

@jacka ani neviem...naposledy bol s mužom u holičky asi pred 5 týždňami...Teraz som ho ostrihala úplne na krátko...

utka
18. jún 2012

@jacka idete k strige?
@denisenko však ryšavé vlásky a pehy to je superské...vždy si spomeniem na seriál Teta-pehavý Max 😉

utka
18. jún 2012

Môj počítačový maniak...

denisenko
19. jún 2012

dobré ránko... 🙂

denisenko
19. jún 2012

@utka aj my máme počítačového maniaka...ale snažím sa obmedzovať..... 😀 😀 😀 😀 😀

denisenko
19. jún 2012

@jacka z priezviska????...nejdem sa pýtať..... 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 veru, decká vedia byť poriadne kruté..... 😝 😝 😝 😝 preto ho odmalička učím, že ryšavé vlásky nemá hocikto....sú výnimočné.... 😵 😵 😵 ....dneska ráno to očko bolo už trochu lepšie, aspon nebolo opuchnuté a netieklo až tolko...ale mal trochu zatečený kútik aj v druhom...na zeleno 😝 😝 😝 😝 tak som kvapla aj tam a namastila obe...hádam som urobila dobre..... 😅 ....tuším sa má v polovici týždna ochladiť, či už to zas zmenili???? idem vygooglovať.... 😀

denisenko
19. jún 2012

a takto sa mal včera Nisko u babky..... 🙂 🙂 🙂 🙂

utka
19. jún 2012

Ahojte...
@denisenko aj my sa snažíme obmedzovať PC 😉. No Denisko sa má teda super. Taký bazén by som aj ja brala. Myslím, že si urobila dobre, že si kvapla a namastila obidve očká...
Dnes tu nemám kolegynku, tak klímujem o dušu 😀

denisenko
19. jún 2012

@utka .....kolegyna to vzdala???? 😀 😀 😀 😀 len to zas neprežen, nech nie si PN celé prázdniny..... 😉

denisenko
19. jún 2012

@jacka @leninka75..... 😕 😕 😕 😕 😕 😕

denisenko
19. jún 2012

vidííííííím vááááás...... 🙂

jacka
19. jún 2012

ahojte..... 😎 😝

@denisenko užasne sa tam má.......ten si na teba hádam ani nespomenie................veru ryšavé vlásky sú výnimočné......nemá ich každy 😵 😵 .......do školky chodí jeden otecko ...s takými vláskami a je fešák 😵 ......vraj je dr. na chirurgii.-........takú známosť by som brala 😀 😀 😀

@utka ....vyštvala si kolegynu? 😀 😀 😀 😀 😀 ......................tak si to uži 😉

jacka
19. jún 2012

@denisenko 😀 😀 😀 😀 ..ja len leninku nevidím 😀 😀 😀

leninka75
19. jún 2012

ahojte!!! 😎 😎 😎

@denisenko..dorobček malý,ako to zvláda keď mu robíš také zloty do očiek??? ☹ ......dúfam, že v športke to bude prvá!!!!! 😵 😵 😵 😵 ...však ti Nisko nebude chcieť ísť domkov!! 😵 😵 😵 .......škoda, že deti si neuvedomujú ako vedia ublížiť posmeškami ☹ ☹ ☹ .....mne sa tiež páčia ryšavkovia 😵 😵 😵 .......tá taška teraz stojí 29,90 eur, asi to už nižšie nepôjde 😕 ..........hej má byť ochladenie na 28 st.!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@utka....normálne som na tých fotkách kukala, že Viki vyzerá, že poprázdninách do druhej triedy 🙂..taký velkáč mi príde 🙂......

@jacka .. u strigune sa nedá ísť niekam nohy močiť??,..chúďatko moje ty máš už teraz z toho "pobytu" mindráky!! ☹ ☹ ☹

jacka
19. jún 2012

hned by som šla ku nim do bazéna.........to sú koho detičky?

denisenko
19. jún 2012

@jacka ...ale spomenie..už mi skypoval... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ...jáj, dobrý chirurg....bodol by, pri tých našich šarkanoch..... 🙂
@leninka75 sa zatajuje...ale ja som ju aj tak videla.... 😀 😀 😀 😀 😀

jacka
19. jún 2012

@leninka75 močiť?.....do ipla..........a to už teraz mám obavy ako sa tam budem sprchovať .....cez zimu som vydržala.......čo teraz v lete.........................veru...mindráky..už aby sme boli doma 😠 😠 😝

jacka
19. jún 2012

@denisenko dobrá známosť..........mala som sa to skor dozvedieť......nie teraz na konci 😝.......................a ako je Deniskovi....spokojný je?.........určite mu tam nič nechýba

denisenko
19. jún 2012

@jacka to je Kiko a tá menšia slečinka so šatkou na hlave a hore bez je Sofi...deti mojej staršej sestry, tá velká slečna, to je Niskova rovesníčka..suseda Kristínka..... 🙂 🙂 🙂
@leninka75 ..Simonko to berie s homorom...lebo najskor ho rozosmejem a potom si akože robíme srandičku aké je to strašne smiešne, kvapkať do oka...a on ked vidí, že ja sa smejem a hrám s nim, tak to berie ako hru.... 🙂 🙂 🙂
...super cena na tašku.... 😉

denisenko
19. jún 2012

@jacka čo nemajú kúpelku????..či..radšej ....eeeeeee 😝

denisenko
19. jún 2012

@jacka ..nechýba mu nič.....ale...mamí, kedy prídeš.....??? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

jacka
19. jún 2012

@denisenko ......... 😵 😵 😵 😵 😵 ....musíte byť zlatý 😵 😵 😵 😵 ...smejko maličký 😵 😵 😵

@leninka75 akú tašku po 3Oe?.......len vychytajte ceny...aby som vedela kedy je naj...kupovať 🙂 🙂 .............len 28 😀 😀 😀 .........ha ha 😝 .........ževraj v juli máju byť 40 😝 ....dúfam že nebudu 😅

jacka
19. jún 2012

@denisenko nemaju kupelku 😀 😀 😀 😀 ........................................................ 😀 😀 😀 .........radšej eeee 😝 blééé 😅 😅 ................................ved tam má dobru partiu...........a maminka....kedy prídeš? 😉 ......

jacka
19. jún 2012

ideme von.......zachvilu sme naspäť 😎 😎 ........ 😀 😀 😀 😀 velké teplo 😝 😝

leninka75
19. jún 2012

@denisenko ..jaaj to máš super taktitu na maličkého 😵 😵 😵 ......ešte ma napadlo s tou vašou dovolenkou na SK....skús kuknúť Vadičov..je to stredisko pre rodiny s deťmi a nie je to ani tak ďaleko..z Kysuckého Nového Mesta sa tam nejako ide........Niskovi parťáci nemajú škôlkarsko - školské povinnosti??

@jacka..nejaké kupko tam nie je na okolí??? 🙂....40-tky v júli 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

denisenko
19. jún 2012

@leninka75 parťáci prišli až po obede... 😉 ...Vadičov..niečo mi to hovorí..... 😕 😕 😕 😕 😕 ale radšej asi na juh...myslím.... 😀
@jacka40? teploty či ceny tašiek????? 😀 😀 😀 😀 😀 ja som včera počula že má byť horúce leto, čo sa bude striedať s prízemnými mrazmi..takže akože horská dráha...raz zima...strašná a raz teplo...strašne.....tak a možeme vyberať...z extrému do extrému....... 😝 😝 😝 😝 😝

leninka75
19. jún 2012

@jacka ..s taškou som ešte chcela počkať na Tescové zľavy,ale čo keď nebudú??? 😕 ......tá taška čo je teraz zlacnená sa Lilke už dávno páči, tak rozmýšľam či ju dnes nezabehneme kúpiť........idem s Lilkou ešte k inej krčiarke do PB, pre istotu....a potom by sme sa mohli zaviesť do Púchova a kúpiť tašku..no ešte uvidím...

leninka75
19. jún 2012

@denisenko ....... a čo Senec?.....tam tuším tiež sestra bola a chválila...........to fakt v lete prízemné mrazy 😅 😅

denisenko
19. jún 2012

@leninka75 Senec napadol aj mna.... 😉 a ešte Zelena voda, ale to asi nie je moc dobré pre Niska, kvoli jeho problematickej pleti a potom Bešenova a POdhajska 🙂 ...alebo Štúrovo..... 😵 ..fakt, v horských dolinách v lete prízemné mrazy a v Tatrách v auguste može byť sneh.... 😝 😝 😝 😝 😝 včera to hovorili v telke.... 😝 😝 😝 ...a s tou taškou....ak sa jej páči, je to super cena a potom už len dobrá rada...viac na ceny tašiek nepozeraj..... 😉

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre