Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
19. jún 2012

@denisenko ..Bešeňová sa mi zdá moc drahá, ale tá Podhájska by mohla byť...veď keď minulý rok voda Niskovi dobre robila, tak by to mohlo byť OK.........jasan, že som kukala či tá taška je kvalitná, no ale nepozri na cenu, keď tam visí obrovská cenovka, že 50 eur 😝 😝 😝 a viac...a zrazu vidíš 29......

leninka75
19. jún 2012

..fuj nejako mi zostalo blee od žalúdka 😝 😝 😝

denisenko
19. jún 2012

@leninka75 ..tiež som za Podhájsku..ale to ešte uvidíme, podla toho kedy príde tatinko....dúfam, že o 2 týždne je tu... 😵 ...to je rozdiel 29 a 50.....ja myslím, že lepšia cena asi nebude..... 😠 .

denisenko
19. jún 2012

@leninka75 😕 😕 😕 😕 😕 možno z toho tepla?

leninka75
19. jún 2012

@denisenko ...možno..alebo z ATB 😝 ..dostala som doxybene na zub, začala som puchnúť 😝 😝 😝 😝

denisenko
19. jún 2012

@leninka75 to skor z ATB.....bolí ťa zub???? 😕

utka
19. jún 2012

@denisenko aj v Štúrove je supersky. Chodievame sa tam kúpať...Ale Podhájska by bola zase Niskovi na ekzém dobrá...
@leninka to je super cena za tašku!!! Neváhaj...
@jacka tak to nezávidím, že nemajú kúpelku... 😝
Kolegyňu som nevyštvala. Má dnes dovolenku.
My ideme 13., 14.,15.7. do tej Oščadnice.

denisenko
19. jún 2012

@utka díííky 🙂

jacka
19. jún 2012

šturovo...tam blízko býva striguna 😝

@utka maju kupelku ....robila som si srandu 😉 😉

@denisenko ako Simonkove očká?....len nech zaberu atb?
@leninka75 si sa nepochválila že ťa bolí zúbok 😔 ☹ ....juj nič moc.......čo máš tam zápal alebo niečo iné?

jacka
19. jún 2012

@denisenko ...aj teploty aj ceny sú vysoké 😀 😀 😀 ..................toto s tými výkyvmi hore dole som aj ja počula....brr 😠 ....to si zas odnesie moja gebula 😝

jacka
19. jún 2012

@denisenko prečo nejdete k moru...........či kvoli Simonkovi?

denisenko
19. jún 2012

@jacka ...očká su už o chlp lepšie.... 😵 ...k moru.....hmmmm...uvidíme, žeby sme šli do IT o týžden skor a stavili sa v Bibione alebo Jesole??? ...ked už budeme cestovať tak či tak.... 😠 ...pouvažujeme.... 🙂 ...fuj, mna bolí hlava...a je mi blééééééééééééééé.............. 😝 😝 😝 😝 😝 😝

jacka
19. jún 2012

@denisenko ja by som sa radšej stavila tam k moru..... 😵 😵 ......dvakrát by ma nik neprehováral....a a tak ked pojde preč.........budete to mat jednou cestou..................................aj mna bolí ........ 😝 ....ktovi či mna nie kvoli tomu že som bola v záhrade pokopkať 😝 ....................................muž volal že pojde pre Maťka..aj tak dobre...v tejto horučosti sa mi nechce trepať......

utka
19. jún 2012

@denisenko niet zač...to s tým morom je dobrý nápad...
@jacka takže kúpelku majú, ale nič moc hovoríš???

jacka
19. jún 2012

@utka ..neviem čo mám povedať......?..........mne sa tam hnusí úplne všetko 😝

denisenko
19. jún 2012

@jacka ..v záhrade????..ty si samovrah..... 😝 😝 😝 😝 fuj, mne je nanič..... 😝 😝 😝 😝 😝 teraz neviem....može za to polievka, toto dusno, únava, alebo všetko dokopy????

jacka
19. jún 2012

konečne mi Peťko zaspal 😝 😝 ----opica............. 😠 .......

@denisenko ako ti je?.......... 😕 .....

som sa objedla......teda hádam aj deti....muža som vyhodila na strom......čerešne.....mnam......

dobrú nocku 🙂 🙂

utka
19. jún 2012

@denisenko asi všetko dokopy...
@jacka a čože tak neskoro zaspal?
My sme boli dnes po dlhej dobe na ihrisku, prišli sme domov o 19:30.
Zajtra je už streda...koksooooo...Tak dobrúúúúúú...

denisenko
20. jún 2012

dobré ránko... 🙂

denisenko
20. jún 2012

@utka veru už streda..ako to letí.....zachvílu zas piatok.... 😀
@jacka....ani Peťkovi sa nechcelo spinkať????...aj Simonko bol milionkrát hore...doslova..... 😝 😝 😝 😝....sme boli každú hodinu hore.....takže mi je....super.... 😔 😔 😔

další horúci den pred nami...včera som pozerala predpoved......akože kam zmizlo to sľubované ochladenie????...a ja som sa tak tešila...... 😖 😖 😖 😖 😖

jacka
20. jún 2012

ahojte..........

@utka aj moji boli dlho vonku....urobila som im piknik ...tak papali na dvore...........a odtial rovno do vane 😀 😀 ...........veru streda........bodaj by už bola nedela 😉

@denisenko ktovie prečo nespali.....som ho každú chvilu hladkala.....a počula ruku...a mamííí 😝

fakt nebude ochladenie.......juj....... ☹ ☹ .....aspon že leninka je spokojná 😵 😵 😵 tej nevadí teplo......aspon sa nerozčuluje 🙂 🙂

utka
20. jún 2012

Ahojte...
@denisenko ja sa teším, že je streda a o chvíľu piatok, ale kvôli tebe @jacka chcem teda aj tú nedeľu 😉...

denisenko
20. jún 2012

@utka no nedeľa pre Teba..asi nič moc, čo???, 😀 😀 😀
bazénik pre Simočka nafúkaný, upratané, prádlo vyvešané...idem ešte nakúpiť, kým až tak nepečie..... 😠 😠 😠 😠 😠

denisenko
20. jún 2012

@leninka75...a to až takéto hice sú pre Teba???? 😕 😕 ....

leninka75
20. jún 2012

ahojte!!.... 😎 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 ......je to na neuverenie, ale fakt si spokojne krochkám 😵 😵 😵 😵 ......a ešte aj chodím na zumbu a to je iná potiareň 😀 😀 😀 😀 ...........ja neviem prečo mám tak rada teplo 😕

..ale čítala som, že včera ani vám nebolo 2x najlepšie ☹ ..tiež tak na bléé ako mne ráno 😝 .....dúfam, že dnes nám bude lepšie 🙂

..veľmi som sa vám so zubom nemohla posťažovať lebo nebolel, len z ničoho nič začalo líce v nedeľu puchnúť a už som vedela, že je zle ☹ ..mne toto zuby robia bežne, nebolia len opuchnem a potom musím ATB, aby sa vyliečil zápal a buď sa zub umúdri alebo ide von ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ......a tento ešte neviem čo urobí.......ale hádam sa vylieči lebo hneď v nedeľu poobede mi to náš deduš prevŕtal a predpísal ATB......

..ale čo ma teší, že môj nedobrý pocit z výberu Lilušinej nosnej mandle sa mi potvrdil...nemusííííme!!! 😵 😵 😵 ...včera sme boli u inej Dr. , riadne Lilku vyšetrila a, že nemá doliečený zápal dutín..síce dostala ATB, ale neva pre mňa lepšie riešenie než operácia.........taká sombola napálená na tú prvú Dr., že mám 100 chutí ísť si vypýtať späť tých 10 eur čo som cvakla za vyšetrenie 😝 😝 😝 ..........

...a kúpili sme aj tú tašku 😵 😵 ..neskôr vám ju ukážem........nestíham.....Lilka bola taká pyšná, že si ju celú cestu niesla na chrbte 😵 😵 😵

..a teraz musím ísť rýchlo variť, lebo zo škôlky beriem aj Lilkinu kamošku, tak aby mali opice čo jesť 😉

leninka75
20. jún 2012

@denisenko ..super nápad s tým morom!! 😵 😵 😵 ..to neváhaj a choďte tam 🙂 🙂 🙂 .......maličký sa trošku potrápi, ale bude vám dobre 🙂 ......dnes budeš fungovať len silou vôle, že? ☹ ☹ ☹ ☹ .....ale vieš, že aj Lolka trošku v noci strašila?.....síce nie tak ako Simonko, ale bola hore...asi jej bolo teplo, lebo bola celá spotená a pýtala si čaj...

@jacka..veru, už aby bola nedeľa!!!!!......tak ti to všetky zo srdca prajeme, že uvidíš ako rýchlo ti ten nešťastný víkend zbehne 🙂.........tebe boli tiež obaja v noci takí nepokojní, či len jeden???......

@utka .....aj dnes si bez kolegyne??? 🙂

leninka75
20. jún 2012

..robím hranolky, kto chceeeeeeeee???!!! 🙂

jacka
20. jún 2012

@leninka75 jáááááááááááááááááááá 😵 😵 😵

leninka75
20. jún 2012

@jacka ..tak švihaj, lebo prídu tie kobylky a neujde sa ti 🙂 🙂 🙂

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre