Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

leninka75
14. aug 2012

@denisenko .....no podala som vám infošky, ak by ste niekedy niektorá chceli ísť 🙂 ...tak tipoviem, že ja som väčšinu času strávila všade inde, len nie pri vode ☹ ....Lolka vydržala pri vode vždy tak max hodinku aj to bol rekord.......hádam na budúci rok to už bude zasa o niečo lepšie......

@denisenko...simonkovi je teplo či si nevie stále zvyknúť na nové prostredie?:......rada by som videla ako do neho dostávaš tie zeleninové fajnoty 😀 😀 😀...........to už akože ideš baliť veci domov?

denisenko
14. aug 2012

@leninka75 ved ja som to myslela v dobrom.... 😉 @utka bola taká stručná..... 😅 ...no...ešte uvidíme..s tým balením.... 😝 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
14. aug 2012

@leninka75 náhodou..aj hodinu pri vode je super.... 😉 ...chystáte sa aj budúci rok???

denisenko
14. aug 2012

@utka....paráda, že sa tvoje doštičky aspon trochu umúdrili.... 😉 to sedenie v čakárni....nezáááávidím.... 😔

leninka75
14. aug 2012

@utka..dúfam, že tie tvoje doštičky už natrvalo dostali rozum 🙂 🙂 .......veru bála,lebo Lolka je čistý apríl 😝 ..nikdy neviem ako zareaguje 😠 .......ja by som tam vydržala aj celé leto,a le pre baby to bolo tak akurát 😉 .......

@denisenko..však som sa už išla uraziť 😀 😀 😀 😀 ..........lepšia hoďka ako nič 😀 😀 😀 .........to máš pravdu.....len som si tam uhnala nádchu, keď som bola chvíľku von chvíľku dnu kde bolo chladno 😝 😝 .......ak nám výdu peniažky určite by sme išli zasa aj na budúci rok 😵 😵 ........zdá sa ti, že doma Simko lepšie spával??......

denisenko
14. aug 2012

@leninka75 ....tak už len dúfať, že peniažkov bude dosť.... 😉 Simčo...nekomentujem...že apríl....tak toto je apríl na miliontú.....celú noc buntošil a teraz zas piští, stále sa mu nič nepáči, všetko mu vadí.....ja neviem, či fakt nepojde zub..... 😖 😖 😖 😖 😖

leninka75
14. aug 2012

..idem hádam umyť okná!! 😝 😝 .......som myslela, že sa cez dovču umyjú samé a oni potvory si ma počkali 😝 😝 😀 😀 😀

leninka75
14. aug 2012

@denisenko ..... mali by nám teraz vrátiť viac daní tak uvidíme 🙂 ..........žeby už zub?..a Niskovi išiel kedy prvý?.......musíš mať fajnové dni aj noci, nezávidím...permanentne nevyspatá, nervy na dranc.......jaj moja vydrž, bude ja lepšie 🙂 ..idem ja .....tak zatiaľ....

utka
14. aug 2012

Veru, aj ja dúfam, že sa umúdrili. Na kožnom katastrofa!!! Doktor prišiel o 9:30 a mal začať o 8:30. Dal mi nejaký krém na ruky. Hrozne ma svrbia a podľa neho je to dobreee...Potom ma 7x popálil-odpálil mi také mini "bradavičky", vypýtal si 15€ a išla som preč.

utka
14. aug 2012

Oslavičky...

jacka
15. aug 2012

ahojte.....

jacka
15. aug 2012

@denisenko nezávidím ti tie noci.......už musíš byť aj ty pekne nervozna.....to kvoli Simkovi chcete íst skor?

jacka
15. aug 2012

@utka aspon dobrá správa že doštičky dostali rozum.....prečo chodíš na kožné?

jacka
15. aug 2012

@leninka75 bazén máme...čakám na teplo...ešte tam chceme ísť..........a výtery mu nebrali......atb dala len tak z brucha.... 😠 😠 ...............................nedošlo mi nič....žiadne more 😠 ☹ 😉

leninka75
15. aug 2012

ahojte!!!!..........

@jacka......tak dúfam, že sa tepla dočkáš a ešte sa počľapkáte 🙂 🙂 🙂.........žeby sa to more niekde po ceste rozlialo? 😕........

@utka.....jej ten melón kto robil ???

denisenko
15. aug 2012

ahojte... 😉
žienky, dneska zas den o nefrvy..je tu štátnocirkevný sviatok...takže ten j..... zvon vyzvána celý den už od včera večera.... 😝 ja som zrelá k psychiatrovi..... 😝 😝 😝 😝 😝 ....a to teplo...jááááj.....hic...ked si predstavím že cez víkend bude vyše 36..... 😔 😔 😔 😔 😔 😔

denisenko
15. aug 2012

@jacka no..chcela som kvoli Simčovi skor....a pre moje duševné zdravie...ale zrejme na 99% ideme 1.9..... 😝 😝 😝 😝 😝 ten úrad, kde som bola a ešte musím ísť, má týžden dovbolenku na všetkých pobočkách...takže veci vybavím až budúci týžden a to zas začína zber prvých jablk a to nášho tatika šefko nepustí.... 😝 😝 😝 😝 😝 a tranzitom s dvomi deťmi isto nejdem..... 😝 😝 😝 😝 😝

denisenko
15. aug 2012

@jacka more ti isto niekto po ceste ukradol..... 😀 😀 😀 ..mne včera sestra posielala koláč a tiež mi nedošiel...... 😀 😀 😀 😀 😀 .....ježkova nohga....zas bijú......mna trafí....... 😔 😔 😔 😔 😔 😔

denisenko
15. aug 2012

@leninka75 okná? zastav sa aj o 30 km dalej a možeš umyť aj naše 😀 😀 😀 😀 😀 ..ja už som to s nimi vzdala...umyjem a vždy príde búrka..... 😝

denisenko
15. aug 2012

mamky, Denisko sa hrá...cestujeme do Londýna....cez Čínu a Japonsko..... 😀 😀 😀 😀 😀

utka
15. aug 2012

Ahojte...
@jacka na kožné lebo mám na rukách nejaký ekzém alebo čo...svrbia ma prsty.
@denisenko tak to máte ozaj na nervy tie zvony ☹
@leninka ten melón robil môj manžel. Šikovný, čo? 😀

leninka75
15. aug 2012

@denisenko ...juj to poteší také zvony 😝 ....budeš ich mať v ušiach aj po týždni 😠 ......deti to neruší?.............takže vy prídete domkov a rovno do školy 😉 .......Nisko je od malička trénovaný na prudké zmeny 😀 😀 .......však ty umývaš okná stále určite ich máš aj teraz čistučké 🙂 .........ja som už pomaly nevidela, stále sa mi zdalo, že je vonku hmla 😀 😀 😀 😀

@utka...noooo sa nezdá chalanisko!!! 🙂 🙂 🙂......veru šikovníček je to!.....a to teraz 1x, či už niekedy niečo také vytvoril? 🙂

leninka75
15. aug 2012

..inak dievčence..mám raj na zemi..Lilku som naučila robiť mi kávu zo stroja 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ........ešte jej sem-tam prelepím pusinku páskou a je to dokonalé 😀 😀 😀

denisenko
15. aug 2012

@leninka75 potom pošli tú dobrú lepiacu pásku aj mne...... 😀 ja sa stále vyhrážam, že zalepím kobercovou... 😀 😀 😀

denisenko
15. aug 2012

@utka a čo ti na to dali??? viem, že dávajú Lipobase..... 😖 ....šikovný váš tatinko, sa nezdá.... 😅

fuj, sme sa vrátili z ihriska...bola som decká vyvenčiť...ten pek...že 30 a večer bude hádam aj 100... 😝 😝 😝 😝 😝

utka
15. aug 2012

@leninka75 veru šikovný...ešte také nerobil...
@denisenko to mi aj dal Lipobase...predtým takú kortikoidnú masť,a le tú vraj netreba...

jacka
15. aug 2012

žienky nestíham.......konečne ako tak dorobili plot...........ešte drobnosti.............ale aké deti protivné mám........neviem čo sa stalo,..................a Peťko má strašný ekzém pod pazuchou......tak neviem či zajtra neskočím k dr.......mohol by to mať aj z penicilínu?......tak enskoro.....síce dnes dobral poslednu dávku ale aj tak.......som už s toho na nervy......verte mi...........
@denisenko ju nezávidím ti-......aleže vobec........a ako spal Simonko?........ten si tiež chudatko užije svoje...... ☹ ☹

@leninka75 Lilka aká šikovnica.......ešte ju nauč variť a beriem ju za nevestu 😵
@utka ako v práci?.......ako Viky?.......

jacka
15. aug 2012

dobrú nocku......

utka
15. aug 2012

@jacka v práci pohoda, aj keď sme už len dve...A Viki sa má dobre. Každý večer skypujeme...

jacka
16. aug 2012

ahojte.........prváááá

predbehla som ťa 😵 😵

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre