Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
9. sep 2012

Ahojte...na stretávke bolo super.
Aj Viki má zajtra už 5 hodín...
Dobrúúúúúúúú

utka
10. sep 2012

Ahojte!
Prvá 😉

jacka
10. sep 2012

ahojte......
druhá....

@denisenko plačkal už doma....... ☹ ....ako ste sa vyspinkali?...

leninka75
10. sep 2012

ahojte!!......tiež máme 5 hodín 😉 ,,Liluša včera frfotala lebo majú prvé náboženstvo, že sa bude nudiť 😅 😅 😅 😅 .........inak naši majú aj taký predmet, že sociálna výchova 😨 ....

@jacka..kto s nimi išiel muž?.....

@denisenko...na fotečkách sú zlatučkí!!! 😵 😵 😵 😵

denisenko
10. sep 2012

ahojte.. 🙂
@jacka ...plačkal???,išiel s ním muž???? 😕 ...si pamätám, ako Denisko preplakal 3 týždne prvý krát v nemeckej školke...celé dni....a potom to prešlo....tak pevné nervy..... ☹ ☹ ☹ ...vyspali????nooo....bolo aj horšie..... 😀 😀 😀
@leninka75 sociálna výchova?? to čo je??? naši také nemajú.... 😎

denisenko
10. sep 2012

Simonko robí diskotéku....do nemoty si púšťa ten hrací pultík na bežke...... 😝 😝 😝 😝

leninka75
10. sep 2012

@denisenko ...to som aj ja zvedavá čo to je ten predmet ...žeby premenovaná občianská náuka? 😕 ......ja neviem ale teraz tie školy chcú byť strašne trendy, tak dávajú také divoké názvy predmetom a potom to majú duplovane..tak napr. naši majú klasickú telesnú a ešte plus pohybovú prípravu, čo je vlastne tiež telesná, len sa tam vraj hrajú nejaké hry.........potom majú klasický slovenský jazyk a plus maľovanú abecedu čo je tiež slovenčina 😅 😅 😅 ......aj si trošku skočíš pri muzičke?? 😀 ....pultík na bežke? 😨 ..to je čo tá bežka?...Nisko ako ráno chcelo sa mu?...chodíte ráno všetci traja?..

leninka75
10. sep 2012

@denisenko..lolka momentálne závisláči na spievankove 😀 ......už by som ju rada aj von vyhnala 😒

denisenko
10. sep 2012

@leninka75 ..uf..tak to máte pestré...naši majú len klasiku..slovenčinu, matematiku, TV,VV,HV,náboženstvo, angličtinu a prírodovedu ...a ešte raz do týždna triednicku hodinu 😝 ..jasné, že si trsnem...pri hrncoch.... 😝 😝 😝 bežka=chodítko.... 🙂 ..ráno pekne všetci traja...ešteže Simčo vstáva o čosi skor, ako zvoní budík...a potom...ranná prechádzka mu prospeje 🙂 ....haha...závisláčka malá.....ved je vonku krásne.... 😵

utka
10. sep 2012

Ja vôbec ešte neviem, aký majú rozvrh...V stredu máme rodičko. Ešte neviem nič ani za 13. či budú štrajkovať, či nie.
@denisenko on je už v chodítku?

leninka75
10. sep 2012

@denisenko .....však my tiež pekne všetky tri 😉..to máš také rozkladacie chodítko-bežku, že? 😉....juj moja ty si takto celé dni krepčíš, tak bodaj by si nezjedla 6 fašírok 😀 😀 😀 😀 😀

@utka....to máte nejaké divné 😒 😕 ....my sme dnes dostali papierik na podpis, že 13-teho je celá škola zatvorená 😝

utka
10. sep 2012

@leninka75 už máme od dnes aj rozvrh hodín...A 13-teho vraj na 90% nejdú do školy...

jacka
10. sep 2012

tak vraj Peťulo plakal LEN 5min....a aj ked bol s Maťkom na ihrisku a potom ho Maťko šiel vrátiť 😅...tak podla Maťkových slov nevypustil ani kvapku slzy 😵 😵......len škoda že tie rána sú také.......smutné ☹.............a ráno ho berie muž....ja na obed...

detičkám sa chce do školy?...... 🙂 🙂páči sa im? 😵 😵

dobrú nocku.... 🙂 🙂

utka
10. sep 2012

@jacka no vidíš, tak sa to už zlepšuje...
Viki je zatiaľ v pohode. Spokojný. A dnes dostal prvú jednotku.
@leninka tiež majú aj triednickú hodinu.
Dobrú noc.

utka
11. sep 2012

Ahojte...
Kde ste???

jacka
11. sep 2012

ahojte....

@utka vy už známkujete?..... 😕 ..... 😵 .......ako v robote?........čo si si dala na obed? 🙂že som zvedavá 😉
dúfam ☹ ....

leninka75
11. sep 2012

ahojte!!.......jaj tie naše deťúrence sa majú, aj ja chcem chodiť do školy 🙂 ..včera na náboženstve im farár rozdal obrázky a cukríky 😵 ..už vidím, že to bude ich najobľúbenejší predmet 😀 😀 😀 ......

@utka..blahoželám k jednotke! 🙂 ....ako budeš riešiť ten štvrtok? 😕

@jacka..inak včera som ti to zabudla napísať, ......som urazenááááááááááááááá 😀 😀 😀

leninka75
11. sep 2012

@jacka ...moc sa teším, že sa Peťko "zlepšuje" 😵 😵 😵 ....možno o chvíľku pôjde s úsmevom 🙂 .........ako soplíky?.....ešte má?...a čo ten futbal?....

jacka
11. sep 2012

@leninka75 😀 😀 😀 hlavne že sa so mnou rozprávaš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😉 ..................................soplíky má....ale už nie žlté.......také biele......zato Maťko behal že ho bolí hrdlo......musím do lekárni...len neviem čo kúpiť.....porad.... 🙂

jacka
11. sep 2012

@leninka75 futbal.....do stratena ☹ ☹

čo varíš?......ja robím francuzke...som vykopávali tak mááááme 😀 😀 😀 ......a polievku kyslu fazulovú z udeným rebrom....

leninka75
11. sep 2012

@jacka ....nooooo porozmýšľam, či sa budem rozprávať 😀 😀 😀 😀 ...............aj si mu niečo dávala do nosíka?......Maťkovi na hrdlo?.....buď tantum verde alebo na cumlanie preventan quatro..tuším je to ten preventan lebo ich je viac..........škoda, ale možno tomu príde na chuť neskôr 😉 ...čakaj ma balím seba a Lolku a prídeme na obed, si mi trafila do chute..aj keď by som teraz asi len ňuchala vône ☹ .......ja chcem robiť francuzáky zajtra a rajčinkovú 😵 .......sebe asi udusím cukinu s rajčinami a paprikou 🙂 ...........

utka
11. sep 2012

@leninka75 ďakujem. Vo štvrtok budem s ním doma. Beriem si akože "P"-lekára.
@jacka veru, aj my sa už známkujeme...V robote celkom dobre. Dá sa. Dnes máme o 12:30 oslavu. Kolegyňa má 50-tku. A na obed budem mať: Šalát.tanier s kuracím mäsom "Gyros" dresing, pizza štangľa 😉.

leninka75
11. sep 2012

...pomóc Lolka by stále chodila holatá a nedá si povedať, že už je chladno 😝 😝 😝 .......

...u nás v škole je to trošken bieda s krúžkami ☹ ..včera nám dali papier a vzdelávací poukaz...máme: šikovné ruky (pre 1. stupeň), english club (pre 1. stupeň), mladý zdravotník (3-5 ročník) 😅, literárno-dramatický, nemecký jazyk, športový (pre 1. stupeň), varím - variš - varíme - chutnáme, turistický (3-7 ročník)........

leninka75
11. sep 2012

@utka ..tak si užijete domácu pohodu 😵 ........aké robievaš večere?...lebo predpokladám, že všetci máte teplý obed, tak teda či varíš teplé jedlo, či len niečo na studeno.....

leninka75
11. sep 2012

..ideme sa trošku pohrať 😉

jacka
11. sep 2012

@leninka75 😀 😀 😀 😀

utka
11. sep 2012

@leninka75 veru užijeme. Ešte len začala škola a už majú voľno 😵 . Večere nevarím, len keď občas robíme nejakú špecialitu-zapekané paradajky a tak. Ja jem väčšinou zeleninové šaláty a chlapi čo chladnička dá...
Ja som zvedavá na naše krúžky. Zajtra máme rodičko, tak nám to všetko predostrú...

jacka
11. sep 2012

@leninka75 dvere máš otvorené...čakám ťa..... 🙂 🙂 ............si prehovorila Lolku aby sa poobliekala? 🙂

@utka tak príjemnu oslavu..... 🙂 to budete oslavovať v robote?....či niekam idete?...

utka
11. sep 2012

@jacka díky. Budeme v robote, však to bude chvíľu a potom šup makať 😝

utka
11. sep 2012

To som tu dnes sama, či čo???

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre