Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

utka
28. sep 2012

@leninka75 ja som rada, že je iný...
Nechodíme každý víkend, len teraz cez leto, keď bol Viki tam, tak sme chodili...Dúfam, že už to teraz zredukujeme, lebo to cestovanie ma už nebaví a cez týždeň doma nič nestíham, tak by som aspoň cez víkend rada čo-to porobila.
Svokrovcom tykám. Ale aj tak si myslím, že to len preto, lebo po svadbe si naši hneď potykali s mojím mužom a keď sa to svokrovci dozvedeli, tak aj oni so mnou... 🤐

jacka
28. sep 2012

@utka no dííík..... 😀 😀 ...a tebe ešte chutí? 😵

@leninka75 počasie bude pekné 😎 😎 😎 ...a večer sa može už diať hoci čo.....aj 100 euroky padať 😀 😀 ..............ani nejdem pomyslieť čo ma čaká o týžden,,,, 😠 😠 ☹ ........................nie nedostal ..myslíš od strigy?.....to bude zas nejaká hlúposť na baterky... 😝 ----------------------turka.....neviem prečo.......omyl 😝 ..............no povedz 😀 😀 ...je to ten čo si myslí 😀 😀 😀

jacka
28. sep 2012

@utka ved to ......vy ste do mesiaca len dva víkendy doma...... ☹ ...fakt tykáš?...........to by tá moja nerozdýchal...asi by ju kleplo.....nechcela byť horšia čo?.... 😔

jacka
28. sep 2012

@leninka75 a ty vykáš?....

jacka
28. sep 2012

@leninka75 že vymeniť v porodnici...mojho ani nemuseli...... 😀 😠 😠 .......celkom sa porodičoval.......či ako to mám napísať....😝..😀

utka
28. sep 2012

@jacka ja kávu nepijem, len Caro. A to mi zatiaľ chutí 😉. Veru, však nemôžu byť iní ako naši...no nieee 😀

jacka
28. sep 2012

@utka vidím ťa 😵

jacka
28. sep 2012

@utka som zvedavá kedy ti prestane chutiť 😉

jacka
28. sep 2012

🙂 😉 😎 😵

idem................prídem.............. 🙂

utka
28. sep 2012

@jacka aj ja som zvedavá 😀 . Príď...

utka
28. sep 2012

Tak dnes som mala super obed. Som sa napráskala, že až... Zeleninový-tofu špíz v pesto cestíčku na šaláte, dresing , štangľa

jacka
28. sep 2012

@utka som tu..................a tááááááááák ma nas....li.......mám doniesť papier od dr,že je zdravý........... 😠 ...málo behám po dr....musím viacej 😝

dobrý obedík.....

leninka už dnes ani nepríde...... 😉

utka
28. sep 2012

@jacka tak to je teda...no vidíš, chcú sa poistiť, že nenakazí nikoho...Ale koho by aj, keď nemajú detičky... Veru, obed bol super. Bola tam grilovaná cibulka, paprika a tofu...
Myslíš, že leninka nepríde...Zase zdrhla bez rozlúčky?

leninka75
28. sep 2012

..hej potvory čo si to o mne myslíte 😀 😀 😀 😀 .......

jacka
28. sep 2012

@utka vieš..nepoviem keby bol chorý.......ale nie je....zato že má soplíky neznamená že je chorý.......a nie sú ani zafarbené.....idu ma nervy......
tak si sa riadne napráskala.... 😵 ..................dúfam že ešte príde 😉 .....ty kedy zdrháš?..?...a ideš ty pre Vikiho?

jacka
28. sep 2012

@leninka75 aha ju........ani som ju nevidela 😀 😀 😀 😀 😀 😀

leninka75
28. sep 2012

@jacka ....som si predstavila dve osoby ona a on 😀 😀 😀 ........no myslela som veru či už dostal darček od srigune, nejakú úžasnú vec 😝 😝 ........ja tiež svokrovcom tykám, to už dávno pradávno ešte pred svadbou..my sme u mužom spolu dlho chodili......videli, že už sa ma nezbavia, tak si tykli 😀 😀 😀 ........

@utka..nechce sa ti spať po takom obede? 😔..........ja okamžite ako sa najem a sadnem si hneď mi klipkajú oči 😔

leninka75
28. sep 2012

@jacka ..a nestačilo by im priniesť usoplenú vreckovku, že tie sople sú vodové? 😀 😀 😀 .....už fakt nevedia čo od radosti... 😝 ......si to nejako rýchlo otočila 😕

jacka
28. sep 2012

@leninka75 lebo ma nasr....li...........nebavím sa s nimi.......ale ved to vidia že nie sú farebné......kravy.....
že dobrá predstava....... 😀 😀 😀 😀 ........o týžden ti poviem čo za zbytočnosť dostal...... 😝 ...................ty si už najedená?.......Lolka búva?

leninka75
28. sep 2012

@jacka .....už teraz som zvedavá 😀 ..ale hlavne nech už máš po tom víkende 😝 😉 ...no jo Lolka už spí len musím ísť kuk či sa zasa nevyzliekla z pyžama 😅 😅 .....ešte som neobedovala, odvediem Lilku do družiny, vyložím nožky a napapkám sa 😵 😵 ...ty čo ideš?.....

leninka75
28. sep 2012

@jacka ...ty pánečku keby tie 100 eurovky padali vieš ako by som lietala po vonku 😀 😀 😀 😀

utka
28. sep 2012

@jacka
@leninka75 obed bol síce riadny, ale to tak na chvíľu...však zelenina...ale tá štangľa, tou sa dotlačím...ale rozmýšľam,, že aj tú vynechám...už keď nejem chlieb...
Ale spať sa mi nechce...
Ešte neviem, či idem ja po Vikiho. Dúfam, že muž...Ak ja, tak zdrhám o tretej, ak on, tak to mám čas, kým dojdu z Petržalky nazad...možno aj do 16:30.

jacka
28. sep 2012

@leninka75 asi by nás tam bolo viacej................ideme von.......Maťko hral na pc....Peťko mu to vypol......tak som ich vyhnala.....nech sa vadia vonku 😀 😀 ...........................

@utka zlatá Bratislava 😔..........idete hned teraz....alebo idete ešte domov?

jacka
28. sep 2012

idem žienky..........počuť krik z von......

@utka prajem krásnu oslavu....... 🙂

pekný víkendík 😎 😎

leninka75
28. sep 2012

..napapkaná, idem sa vyvyliť pred telku s kávičkou 😵 😵 😵

..pekný víkend dievčatá a užívajte si obe oslavu!!! 🙂

utka
28. sep 2012

@jacka domov už asi nie...Viki si síce nezobral svojho plyšáka, ale snáď to prežije...
Ďakujeeeem a prajem aj Vám krásny víkendík...

jacka
28. sep 2012

🙂 😉 😵 ...asi som posledná......ahojte 🙂

utka
28. sep 2012

@jacka nie si...

denisenko
29. sep 2012

Ahojte... 😉
som sa dnes dozvedela,vraj buduci týždeň mi opravia pc,tak dúfam,že ešte týžden vyd 😠 ržím..autoškolu mame na cd-čku tak ho akútne potrebujem. Inak- prvy testík bol bez chyby.a tam aj pozitívne spravy končia,pretože od včera simonko teplotuje a soplia spolu s deniskom. Ach jaj ☹

leninka75
30. sep 2012

ahojte!!! 😎 😎 😎 ...tu sa víkenduje vo veľkom 😉 ..tak si užívajte slniečko 😎

@denisenko...super, šikovná si, gratulujeeem!!! 😵..dúfam, že aj tie ostatné budú bez chyby 😉.....juj detičky ochoreli?? ☹ ......dúfam, že im to rýchlo prejde...a moc má simko teplotu? ☹

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre