Herečky a herci z Júloviek 2006 II.

siwike25
2. apr 2009

Baby aby som aj ja v niečom bola prva,heheh.Tak šup sem nech mame novu temu. 😀 😀 😀

jacka
16. okt 2012

@letty86 vidím ťa 😵

jacka
16. okt 2012

@utka tá už šla na dochodok je tam mladšia....uvidíme či je lepšia 🙂 ...............uvidím čo mi povie....ak na to nezabudnem do mesiaca 😒

jacka
16. okt 2012

koláčik napečený........jablčka suším......deti nervy pília..........a najhoršie je že stoja hodiny 😝 😝

letty86
16. okt 2012

@denisenko dakujeme, tak dufam, že ked jej pohrozím jazvičkami, tak sa nebude velmi skrabkat...spolieham sa na to 😉....som rada, že nie som sama, ktorá nič nevie o tom striebre 😅
@jacka
@leninka75 teší ma váš záujem 😅 😅 😅 čo po tom, že nás "chcete" len kvoli kiahnam 😅 😉 škoda, že nie ste bližšie, žienky 😖
v triede je ich tusím 21
už sme oslavovali, v sobotu, vyslo to presne na narodky, manzel mal volno, prisla aj svokra, tak sme sa pohostili a tak

jacka
16. okt 2012

@letty86 a som o tom tu čítala......ale neviem nič bližšie.......... 😖 .................................................s kiahnami si bola u dr.?.............dáš aj fotočky z oslavy?:............................ááále nechcem ťa len kvoli tomu.....čo si 🙂 🙂 ..................škoda že ty si tak daleko ☹ 😖

utka
16. okt 2012

Ach jáááj...ako docieliť aby Viki krajšie písal??? 😢

jacka
16. okt 2012

@utka ..... ☹ ......asi len trpezlivosť....... 😉
dlhýýýýý den dnes..... 😝

dobrú noc......

utka
16. okt 2012

@jacka nie som si istá...dnes chudáčik napísal skoro dve celé strany a bolo to hrozné...

utka
17. okt 2012

Dobré ránko.

jacka
17. okt 2012

ahojte......


@utka neboj naučí sa..... 🙂 🙂

utka
17. okt 2012

@jacka ja viem, že sa naučí, ale asi som ja dosť náročná 😒

jacka
17. okt 2012

@utka musíš aj ty trošku ubrať... 😉 ...... 🙂 .........už v práci?.........ešte chodíte na logo?...

utka
17. okt 2012

@jacka asi budem musieť...Jasné, že som v práci. Od 6:15. Na logo chodíme. Včera sme mali ísť, ale bolo tak otrasne, že sa mi nechcelo a odhlásila som ho. Teraz ideme až 31.10., ale už asi naposledy. Poviem jej, že už nebudeme chodiť. Už mu ide všetko. Konečne 😉...

jacka
17. okt 2012

@utka na tu plaváren už chodíte?....

utka
17. okt 2012

@jacka ešte nie. Začíname 6.11.

utka
17. okt 2012

@jacka dnes sme tu len my dve?

jacka
17. okt 2012

ideme von pokial je teplúúúčko...... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

jacka
17. okt 2012

@utka vyzerá to tak 😒

perinky v okne a padáááme....🙂

utka
17. okt 2012

@jacka a kam idete? Ako je u vás?

jacka
17. okt 2012

@utka len tak na prechádzku.........krásne je 😎 😎 😎 😎 ....asi 15st...... 😎 😎 😎 😎 ....aj u vás?.....

ale už fakt padám 😉 ...prídem.....

utka
17. okt 2012

@jacka ani neviem ako je vonku, ale slnko nesvieti. Bola dlho hmla...

jacka
17. okt 2012

kuki kuk...... 🙂 🙂

jacka
17. okt 2012

@utka dobrú noc.... 🙂

utka
17. okt 2012

@jacka aj tebe moja...

jacka
18. okt 2012

dobré ránko.....

@utka 🙂

leninka75
18. okt 2012

ahojte!!! 😎 .....ako ste sa tu včera mali? 😉

@utka...nám učka povedala, aby sme to s cvičením písania nepreháňali, že skôr dosiahneme opačný efekt ako chceme ☹......

@jacka..robíš chlapcom jabĺčkové žuvačky?? 😀 ......

@letty86 ..jaj však mi si hľadáme zámienku, aby sme ku tebe došli a kiahne sú perfektná zámienka 😵 😵 😵

leninka75
18. okt 2012

chcete sa zabaviť?... 😅 😅 😅 ...včera na kožnom som sa od pána primára dozvedela, že za ten prst si môžem sama lebo si vraj moc často umývam ruky 😅 😅.....vraj načo si umývam ruky keď som doma s deťmi a mám tam naše domáce baktérie 😅........načo si umývam ruky keď prídem z obchodu a lebo busu..keď som mu povedala, že veď umytie rúk je základ čo môžem urobiť preto aby nešli na nás kadejaké pliagy a však to všade píšu, že si treba ruky umývať, tak sa len zasmial, že je to zbytočné.....vraj si mám kúpiť umývačku a nerobiť žiadne mokré domáce práce 😅 😅 😅 ............tak som sa ho s rehotom opýtala či mi to dá na papieri a on úplne vážne, že hej 😅 😅 😅 😅 ......nechápala som.....mala som pocit, že som totálny debil.....potom som objednala muža, a že čo má...tak vravímkožnú pleseň...pán primár na to, že vraj sa môj muž moc sprchuje 😅 😅 😅 😅 ......to ma už dožralo tak som sa ho opýtala ako on rieši hygienu........

utka
18. okt 2012

Ahojte...
@jacka 😉

@leninka75 no neviem, či cvičením dosiahnem opačný efekt??? Zatiaľ sa mi to nezdá 🙂 ... A čo ti odpovedal ujo doktor na tú jeho hygienu??? 😀

leninka75
18. okt 2012

@utka ..veď ako myslíš 😉

leninka75
18. okt 2012

@utka ..vraj sa sprchuje každý deň čistou vodou a krátko....

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre